Jump to content

Awanse :)

Krystek
 Share

Recommended Posts

Witajcie. ;)

Podziękowaliśmy jakiś czas temu za współpracę Gosi i Kickerowi a więc trzeba było znaleźć na ich miejsce zastępców. Kandydatów paru było, lecz po namyśle całej administracji doszliśmy do wniosku aby dać szansę Roniemu oraz Adusiowi. Oboje wybijali się ponadprzeciętnym zaangażowaniem w swoje serwery, ich forum oraz w zgłaszaniu licznych spraw oraz propozycji odnośnie całej naszej społeczności. Także patrzyliśmy pod kątem znajomości w prowadzeniu i pomocy przy serwerach jak i forum. Do tego oboje spośród wszystkich osób wykazywali się największą chęcią do dalszej nauki i dążenia do rozwoju w dziedzinie CSa. Stąd też dostali szansę i liczę na bardzo owocną współpracę. Powodzenia!

5-idacych-biznesmenow.jpg

• Support

Dzięki wielkie za zaufanie :D
Tak jak napisałeś, chcemy dalej się rozwijać i pomagać naszej sieci, aby rosła w siłę :D

Z mojej strony obiecuję, że zrobimy co w naszej mocy, żeby nie zawieść oczekiwań i nową funkcję sprawować jak najlepiej :)

Jakby nie patrzeć lepszych kandydatów nie było, i nie będzie na daną chwile więc Twój wybór z doborem "juniorów" jest mocno uzasadniony. Szkoda tylko Adriana(Kickera) bo chłopak jest mocno ogarnięty i bardzo pomocny ale siła wyższa nie pozwoliła mu pełnić tej funkcji, mam nadzieję i czekam aż wróci ;) LemoN zadeklarował że wraca, masz dwóch "świeżaków" którzy na pewno będą chcieli udowodnić że zasługują na daną szanse, więc myślę Krystian że teraz będzie Ci trochę lżej. Powodzenia życzę ;)

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.