Jump to content

Do opiekunów.

Patryq.
 Share

Recommended Posts

• 4 weeks later...

Sprawa dla opiekunów - dodajcie w "wymaganiach i wzorze na adma" informację na samym dole, że admin ma rezerwację slota oraz nicku darmową. Większość z nich nie zdaje sobię z tego sprawy, a narzeka, że płąci 6,15 miesięcznie za nic.

Dodatkowo motywujcie graczy i adminów aby głosowali na serwery, wysyłajcie im linki. Jak nie chcą na wszystkie to chociaż na ten na którym grają. Ja codziennie spamuje po steam i zachęcam wszystkich, ale widzę tylko mi na tym zależy... 

Kolejna sprawa, serwery na których odbywa się losowanie vipów - prosze aby opiekuni po losowaniu w ten weekend zamknęli te tematy i utworzyli nowe te same, lecz aby wziąć udział w głosowaniu trzeba się wpisac + dać screena, że osoba zagłosowała na serwer. Udział zawsze bierze koło 15 osób, to 15 głosów więcej tygodniowo. ;)

Dodatkowo chciałbym, aby w każdym dziale postały tematy dotyczące losowania oraz dodanie o tym wiadomości w advertach serwera (więcej ludzi na forum, większa promocja usług).
Lista serwerów, które mają rozdawać następujące nagrody:
- dd2 - 2x vip na 7 dni tygodniowo
- ffa - 1x vip na 7 dni tygodniowo
- go:mody - 1x svip na 7 dni tygodniowo
- cod mody - 2x vip/premka na 7 dni tygodniowo
- bb/jb - 1x svip na 7 dni tygodniwo

- awp - 1x vip na 7 dni tygodniowo

Oraz aby w tematach było jasne napisane, że aby wziąć udział trzeba oddać głos z pokazanym screenem zrobienia tego. :)

Prosze o poprawienie nazw tematów co do tych losowanych vipów. Najlepiej aby to wyglądało "LOSOWANIE DARMOWYCH VIPÓW".

Dodatkowo proszę o usprawnienie opisów tych tematów, bo niektóre są słabo zrozumiałem dla ludzi. Ładnie zrobiła to @Aleksandra u siebie, oczywiście tak aby wszystko było czytelne i zrozumiałem dla laików. Prosze także aby konktrolowac screeny, szczególnie daty oddawania głosów tak aby ktoś nas w bambuko nie robił. Losowania najlepiej niech odbywają się w soboty lub niedziele. Oraz o dodanie informacji na serwerze:
"[LOSOWANIE VIPOW] Zapraszamy na forum 1shot2kill.pl na cotygodniowe losowanie darmowych vipow" - oszczywiście odpowiednio edytując względem danego serwera

Efekt tych działań już widać, wczoraj zarejestrowało się aż 38 osób na forum! Dodatkowo zobaczcie ile głosów wpada, dlatego każdy opiekun niech się postara bo tu chodzi o dobro waszych serwerów. :)

Dzisiaj, przez pół godziny nie mogłem wejść na serwer całkowity full 32/32 ludzi na serwerze, również zachęcam graczy do głosowania, oraz sam głosuje tyle ile mogę. 

Pniemy się w górę, ale stać nas na więcej, także każdy bez wyjątku niech oddaje głosy ;) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.