Jump to content

Jestem Misiu

Zasłużony
 • Content Count

  435
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 7h 39m 36s

About Jestem Misiu

 • Rank
  Silver Elite Master

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

6,778 profile views
 1. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Niestety w 1.6 nie da się tego zrobić.
 3. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Podsumowując. Piszesz że nie chodzi o bana a nic ciekawego nie przedstawiłeś na tego oto opiekuna. Monety u P0v3Ra - zawsze tyle miał, sam se dodał jak miał OP. Multikonto - nie jego sprawa. Typowe cheaty to nie są ale w pewnym stopniu oszustwo. Dostajesz UB i usuwam trochę xp z twojego konta. Oby taka sytuacja nigdy się nie powtórzyła.
 5. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Spamu jako takiego nie było. Zostałeś upomniany o nie pisanie na [email protected], odpowiedziałeś groźbą. Nie musisz nikomu tłumaczyć jak wejść do twojej kampy tym bardziej na [email protected] Mogło obyć się bez bana ale niech to będzie dla Ciebie nauczka na przyszłość.
 7. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Powinno być git. Dajcie znać czy dalej występuje ten błąd.
 10. Jakbyś mógł dać demko żebym wiedział w jakich okolicznościach to się zdarzyło.
 11. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Jeśliby zrobić z przedłużeniem to głosowanie powinno być w trakcie ostatniej rundy a nie pod koniec. Moim zamysłem było żeby gracz przeczytał wszystkie mapy i zagłosował z głową a nie kliknął cokolwiek aby menu zniknęło. Więc odpada.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.