Jump to content

Lelouch i Asha~

Kamilek
 Share

Recommended Posts

Nick:Lelouch Ashamanti

Czas:Codziennie

Powód:Chciałbym Pochwalić naszych dwóch kochanych adminów Którzy Konsekwentnie Przestrzegają Regulaminu , i gdy tylko zostanie im coś zgłoszone na [email protected] Przerywają gre. oraz nie kierują się sympatią podczas Banowania oby tak dalej ;)

Dowody (ss/demo):

Boli mnie to, że pomimo mojego pisania nikt nadal nie umie ani napisać, ani wypowiedzieć tak prostego nicku.

Pochwała pochwałą, ale to i tak nie zmieni tego, że cały czas inni będą mieli swoje "ale" co do naszej pracy. Jesteśmy aktualnie jedynymi aktywnymi adminami, a inni i tak nam dopieką, że nic nie robimy i nie ogarniamy. Od razu odniosę się do waszych podań - to nie tak, że coś do was mamy, tylko tak, że za mało jeszcze z nami jesteście i potraficie złamać regulamin, my o wszystkim wiemy nawet gdy nas nie ma na serwerze. Pomoc na pewno by się przydała, ostatnio @Wariat ^_^ otrzymał admina i w ogóle nie gra. My nie potrzebujemy do pomocy takich osób, które otrzymają admina i nie będą grać, tylko takich, które będą jeszcze aktywniejsze. Na przykład można tu dać jeszcze gracza @robert, który zgłasza milion razy tego samego gracza, pisze to samo na [email protected] milion razy, a pomimo tego, że sprawdzimy wszystko i tak powie, że nie ogarniamy czy nic nie robimy. My jako admini nie mamy obowiązku informować was o tym czy kogoś sprawdzamy, czy też nie, my mamy tylko sprawdzić i ocenić.

Dzięki za miłe słowa, ale to nie zmieni tego faktu o którym wspomniałem.

Też chciałbym pochwalić. Najbardziej mnie wkurza jak jakiś głupek raszował/skanował/chodził po txt. Zgłaszałem to i admin wchodzi na specta, a potem ten typek nagle nie chce raszować itp. i tylko adminowi marnuje czas. :(

Edited by LoL2014

No jakże bym mógł się nie wypowiedzieć w tak zacnym temacie!

Gdyby przyszła mi możliwość obaj panowie dostaliby po jakiejś koronie bo robota którą odwalają momentami na serwerze nie dość, że jest niezauważalna (czasami celowo), tak w dodatku jest momentami nieoceniona. Podziwiam przede wszystkim czas reakcji - wiadomość na steamie 17:30, 17:30:02 już kolega zajął zaszczytne miejsce w katalogu amx_bans.

Dodatkowo - dystans, i choć mogę tutaj powiedzieć więcej o Aszamantim (nigdy nie będę pisał poprawnie Twojego nicku, zapomnij kciuku), do siebie panowie to cecha którą cenie sobie wśród ludzi - robota robotą, ale pośmiejmy się też czasem. Nigdy nie było z tym problemów. :D 

Ogólnie: propsy, gratulację, chylę czoła! :) 

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.