Jump to content

FROZEN

Użytkownik
 • Content Count

  88
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 6h 6m 27s

2 Followers

About FROZEN

 • Rank
  Silver II

Information about me

 • Location
  Dęblin
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  6242778

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niech będzie tak, ale pod okiem opiekuna. +GT +Aktywny +Wiek +Mikro +Amxx
 2. Podpinam się do tematu, zdarza mi się to codziennie. Zauważyłem, że gdy kupię perk w sklepie i zmienię klasę to perk wtedy mi się dosyć często usuwa.
 3. Świetna produkcja. Pozdro czerwoniak, gust muzyczny zbliżony do mojego
 4. Takowy plugin posiada swoją nazwę, jest to Camp Meter. Według mnie do odrzucenia, teraz okres gry bez admina jest raczej rzadko spotykany. Najpierw niech zostaną naprawione wszystkie bugi na serwerze, a nie dodajemy nowe rzeczy, które mogą pogorszyć sprawę. Zresztą plugin bez sensu, osoba zblokowana w minie nic z tym nie będzie mogła zrobić, admini też czasem stoją jakiś czas na respie bo sprawdzają różne rzeczy.
 5. Szkoda, że podanie skopiowane z poprzedniego tematu. No ale poprawę widać, uspokoiłeś się, czasowo grasz podobnie od poprzedniego podania, coś tam widuję jak pomagasz graczom. Jestem na tak. +GT +Posiadasz mikrofon +Wiek +Doświadczenie Jeden minus. Ograniczaj rozmowy przez mikro, bo ostatnio trochę za duży "młyn" robicie z Judaszem i innymi. Pozdrawiam
 6. W takim razie @ xPtaku zerknie do tego tematu bo powiem szczerze, że i ja zauważyłem coś podobnego. Dostałem na początku mapy ze sklepu notatki kapitana "piątki", a zamieniło mi na Pierwsza Pomoc. Być może jest gdzieś jednak ten bug.
 7. Tak jak kolega wyżej, niektóre perki są zablokowane na wybrane klasy. Perk Betonowe Ciało jest zablokowany na zabijace, tak samo jak na przykład Buty komandosa na Kapitanie.
 8. Zacznijmy więc. Wiek oczywiście na +, tu nie ma wątpliwości. Znajomość AMXX podobna do mojej bo swoją oceniam tak samo. GT jest spełnione, widać Cię na serwerze dosyć często i problemów nie sprawiasz. Na mikro nie słyszałem Cię ani razu, ale powiedzmy, że Ci wierzę, a za steam oczywiście plusik. Staż w CS`a też jest. Zerknąłem sobie z ciekawości do Twojego bansa i widzę tam tylko 2 bany za miny, ale w ostatnim czasie nie spotkałem się z minami z Twojej strony. Podsumowując, jestem za tym, aby dać Ci szanse. Życzę powodzenia @edit Forum niestety do poprawy, zapomniałem wspomnieć.
 9. No to od początku. Wiek na plus, to wiadomo. Na serwerze od jakiegoś czasu Cię widać, ale taka uwaga ode mnie, nie siedź na spec jeżeli nie podoba Ci się mapa lub coś w tym stylu bo zdarzały się takie momenty przez co godziny były nabijane, być może nie taki był zamysł. Co do postawy prezentowanej przez Ciebie na serwerze można mieć trochę zastrzeżeń. Konflikt już ze zbanowanym NEQU`iem tylko pogarszał Twoją sytuację, do tego ban dla Twojego kolegi bueno. Czasem również wychodziły prowokacje z Twojej strony do innych graczy co było zgłaszane i oczywiście weryfikowane, ale po słownej interwencji uspokajałeś się. Na temat steama nie będę się wypowiadał bo sam go nie mam, ale oczywiście jest to lekki minus tak jak i u mnie. Doświadczenie na stanowisku też z tego co widzę masz co jest oczywiście plusikiem. Co do frekwencji adminów. Od ostatnich 2 tygodni można zauważyć poprawę co oczywiście cieszy, że serwer nie jest na "utrzymaniu" jednego - dwóch adminów. Nie zapominaj o @ Katelyn i @ ACAB, którzy również spędzają dostateczną ilość czasu. Ale za miłe słowa dziękuje Doszedł też reset leveli, co przyciągnęło dużo graczy i przydałaby się kolejna para rąk do pomocy. W pamięci też mam Twoje słowa krytyki wystosowane w moją stronę. W dużym skrócie brzmiały one tak: "widać, że kolesiostwo i admini robią co chcą, nie reagują na nic". Nie uraziły mnie one, lecz krytykując naszą ekipę i chcąc do niej dołączyć zaprzeczasz sam sobie. Staraj zrozumieć się naszą pracę. Zaufaj mi, jeżeli otrzymasz tę posadę, zobaczysz jak ciężko jest ogarnąć samemu pełen serwer gdzie połowa pisze Ci na [email protected], że gość ma wh bo rzucił granat. Podsumowując. Na tę chwilę jestem za okresem próbnym, ale pod czujną obserwacją Ptaka. Przeważają jednak te negatywne zachowania, których admin no mieć po prostu nie może. Jeżeli przez te parę dni poprawisz swoje zachowanie, będę skłonny zmienić swoją decyzję na bardziej optymistyczną. Pozdrawiam, hot coffee
 10. O i zapomniałem, tak samo jak @ Katelyn wspomniała, zrobić coś z klasą Szaleniec. Jest potwornie mocna.
 11. Nazwa perku: Notatki Ninji Opis perku: 2 skoki, +30 kondycji Nazwa perku: Dynamit Opis perku: Posiadasz dwa wybuchające dynamity, które zadają x obrażen (+int) Nazwa perku: [VIP] Tajemnica Radiowca Opis perku: Widzisz wrogów na radarze Nazwa perku: [VIP] Poradnik Kucacza Opis perku: Podczas kucania na nożu jesteś niewidzialny
 12. To ja może zacznę: 1. Zwiększyć respy na mapie cs_rats2 2. Dodanie nowych dużo nowych perków normalnych jak i zarówno dla VIP`ów. 3. Dodanie coś Kapitanowi. Poza cichym chodzeniem, awp 1/1 i przebrania wroga nic nie ma. Fajną sprawą byłoby autobh, ale to kwestia dogadania się. 4. Dodać nowe atuty. 5. Graczy mogłoby zachęcić wprowadzenie rozgrzewki coś jak na 201 - minutowa rozgrzewka i w tym czasie na serwerze mógłby być losowany darmowy VIP na jedną mapę dla graczy bez tego dodatku. 6. Zmniejszyć % dropu perków Biała Moc i Ciemność. Dropi ona bardzo często i czasem zabiera coś takiego 20-30 sekund rundy bo używa tego 5 osób po sobie. 7. Po modyfikować większość klas (chodzi tu o modyfikacje broni). Grana jest głównie mp5, m4, ak i awp. Można by było w niektórych klasach dać np galila, famasa. To chyba na razie tyle. Będę dodawał kolejne komentarze gdy coś przyjdzie mi do głowy.
 13. Jeżeli to wszystko to według mnie niczego to nie zmieni podczas gry. Według mnie edycja tych klasa premium lub dodanie nowych jest niezbędne. To samo dotyczy perków.
 14. Otwórz konsolę i zobacz z niej wycinek. Jeżeli to nie był żaden bug, a w konsoli widnieje ban, napisz w odpowiednim dziale według wzoru.
 15. Jak napisał @ xPtaku, level to jest kwestia indywidualna. Jedni go kupują, jedni go wbijają sami. Odbiegając trochę od tematu, na serwerze przydałby się jakiś większy remoncik dotyczący klas, perków itp. Przykład można wziąć z @ [V]ice[V]ersa, który ze słabo funkcjonującego serwera zrobił serwer gdzie przez bardzo duży okres czasu jest 32/32. Czapki z głów i mam nadzieję, że i u nas to się znajdzie. Ale to już powstanie być może osobny temat. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.