Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Premium

  LoL2014

  Premium
  • Content Count

   530
  • Entries from Chatbox

   279
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   6d 12h 7m 3s

  Premium

  He handed over PLN 30 for the website!

  6 Followers

  About LoL2014

  • Rank
   Nigdy Nie Będę Lepszy Od Teki, Trzeciego I Tego Uja Neqa Haksa
  • Birthday 10/26/2000
  • Joined
  • Entries from Chatbox 279

  Information about me

  • Location
   Європа
  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Recent Profile Visitors

  2,495 profile views
  1. Może @ d0naciak mógłby ogarnąć, żeby zostawić spadochron + umiejętności pod +use, ale udostępnić też 2 oddzielne komendy do umiejętności i spadochronu oddzielnie, albo dać tylko umiejętności pod inny bind i zostawić spadochron na +use. Zbyt często przytrafiają się te tematy o tym, że marnują się umiejętności przy próbie użycia spadochronu.
  2. bind na perk to "useperk", a umiejętność klasy jest prawdopodobnie przypisana tylko do "+use".
  3. Dostal kolejny perk co sie o niego zabijaja jak w niego strzelaja to oczywiscie ze bot pochwali.
  4. No niestety ja też się męczę z tą misją, już 4 razy zrobiłem 8+ fragów i nic. Czasami na początku rundy jest od razu 1/8, może to naprowadzić do tego jaki jest z nią problem.
  5. Na tak. Niesamowicie aktywny udziela się na forum ma dobry kontakt z graczami, najbardziej pomocna osoba na serwerze chyba i mimo braku admina stara się upominać graczy jeśli łamią regulamin(czasami jeśli są idiotami to z użyciem wulgaryzmów, ale to luzik ) Grałem wczoraj i dzisiaj na serwie i jest straszny bałagan na czym pewnie cierpi też aktywność graczy, więc trzeba dać posypowi szanse i liczyć, że już ogarnął zasady jakie panują na serwerze i nie będzie podejmował pochopnych decyzji przy banowaniu.
  6. Elo kiedy będziesz na 401 wbije się palić żebyś znał swoje miejsce w tabeli :grid:

   1. LoL2014

    LoL2014

    prosze nie

   2. Miuoszek

    Miuoszek

    Cześć Kuba

   3. NEQU

    NEQU

    cześć Miłosz

  7. Na tak, dotychczas w miarę utrzymuję gt, chociaż widzę, że ostatnie 2 dni tak średnio(acab powiedział, że miał problem z netem w tym okresie, więc jeśli tak i wróci do tych mniej więcej 100 min dziennie to super). Bardzo miły i pomocny grajek.
  8. Adrian odnośnie tej propozycji pisał w tym temacie https://1shot2kill.pl/topic/37788-lista-zmian-po-resecie/, że być może zostanie to wprowadzone w przyszłości. Ja oczywiście byłbym happy jak zresztą każda inna osoba, bo komu to szkodzi.
  9. Chciałbym być na tak ze względu na to, że jesteś zdecydowanie najaktywniejszym graczem na serwerze. Chyba grasz więcej niż wszyscy aktualni admini razem wzięci, ale nie potrafisz wkleić swojego gt, mówisz że amx znasz na 8 nigdy nie posiadając nawet admina. Jest to zbyt ryzykowne, żeby powierzać Ci admina.
  10. Ja jestem na zdecydowane nie. Nie obchodzi mnie jak trudne życie ma cichy. Ja jako gracz nie uzywajacy perkow na widzenie ich mam juz wystarczajacy problem zeby sobie z nimi radzic.
  11. LoL2014

    Przyjęty Podanko

   Na tak Ogromny staż na serwerze, nie łamie regulaminu, pomaga innym i generalnie jako zwykły gracz robi więcej niż admin. Oby aktywność stała na takim samym poziomie jeśli dostaniesz admina bo wiem jak to bywa.
  12. No właśnie robienie tego przed upływem 15s nazywa się rushem. Nie rozumiem w czym problem. Złożyłeś podanie na adma, więc dobrze by było żebyś zapoznał się z tym tematem. Byłeś w tym miejscu 1:47, a jak widać tutaj samo pikowanie z drzwi, a co dopiero wychodzenie z nich jest przed 1:45 zabronione.
  13. Gz @Reivil. Niestety 17 lutego wyłączył mi się mózg i w meczach o awansowanie do fazy legend dałem na samych underdogów co bardzo dużo mnie kosztowało jak widać.
  14. Widać że ogarnięty gość(chociaż wytłumaczyć opis gladiatora było cięzko ), szybko dał się polubić i zagościć na serwerze, nie łamie regulaminu. Może gra zbyt krótko, żeby ogarnąć zasady takie jak co uważamy za txt(bo trochę to pokręcone u nas) lub inne, ale dużo adminów nie mamy. Ci aktualni też super aktywni nie są, więc myślę, że trzeba dać szansę.
  15. Mi medyk nie przeszkadza, często miałem beke ze @zdziebel25, że mnie 3x trafia po śmieszne 40, a ja se dalej stoję. Wzrok meduzy jest spoko, bo to oślepienie jest strasznie mocne, a że ludzie z tego perku nie korzystają to ich sprawa. Co do /perki fajna sprawa, kiedyś pisałem do Krystka, że jeśli to kwestia wklejenia tekstu w jakieś miejsce zamiast aktualnego to sam bym się mógł tego podjąć. Co do komandosa, op gó**o, jak chcecie mu dać ciche kroki, to zabierzcie niewidkę i będzie git.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.