Jump to content

Od nas dla nas

Matiii123
 Share

Recommended Posts

Od nas dla nas to jest główny problem tego serwera, zmieniacie tylko to czego chcą ludzie na forum, którzy nie chcą serwera dla wszystkich a dla siebie.

" jednak z czasem gracze po prostu sami chcieli by rozgrywka stała się szybsza i DLA NICH właśnie serwer się tak zmienił"  Chciałbym zobaczyć te osoby i ich gametracker na dzień dzisiejszy, najlepiej aby były to 32 osobne linki.

"Wydaje mi się, że większosć grajków bardzo lubi kiedy gracze latają po mapie i runda kończy się w 30 sekund" Fakt tak chce większość grajków ale nie na serwerze a na forum o których jest ten temat, i którzy w największym stopniu przyczyniają się do tego że na serwerze nikt nie gra.

Teraz po kolei

Perk, spam kilka razy w sklepie i bez problemu można zdobyć platyny,eliminator i dziesiątki innych mocnych perków i nie ma nic złego w tym ale osoby mające klan i vipa mają na to perpetuum mobile  i co mapę mają topowe perki a jeszcze im na dodatkowe hp starczy, popatrzcie że wcześniej był płacz bo komandos co mapę biegał z archami, a skoro komandos co mapę dropił 1 perk to jak łatwo zdobyć coś dobrego grając klasą z karabinem. taka ciekawostka m4 z koziołkami na longu bije po 110 napewno przyjemnie umiera się po 1 strzale nowym graczom, można ustawić maksymalny boost dmg do np +40

Klan-może dla "zbalansowania" rozgrywki dać graczom bez klanu połowę tego co mają osoby z klanem albo samo hp zwiększyć

Atuty, nawet nie chce mi się opisywać tego, lvl, awans, klan, atut, vip. 

Vip, chyba jest  komenda odpowiedzialna za to jak postać zachowuje przy skakaniu, jej wartość jest tak ustawiona że największa kaleka przeleci całą mapę mając 2 skoki i binda na scrollu przez co klasy specjalizujące się w skakaniu tracą sens. vip nie powinien dawać możliwości latania po mapie jak się chce, proponuje zmienić tą wartość by klasy bez specjalizacji nie mogły się tak rozpędzać.

Zwiększenie expa na niskich lvl, ciekawy balans że osoba z 100 lvl dostaje tyle samo expa co osoba z 40 lvl lub nawet więcej z vipem za zabicie np. 10 lvl ja mam +1200 killi i 40 lvl gdzie wielokrotnie zabijałem ludzi z powyżej 80 lvl, taka gra jest męcząca a progresu nie czuć i każdy nowy gracz będzie uciekał stąd puki serwer będzie robiony pod potrzeby 5-10 osób.

Teraz liczymy:

1.perpetuum mobile na perki                                                                   1. Disconnect.

2.perpetuum mobile na atuty 

3.klan hp itp.

4.brak balansu expa miedzy 100 a 40 lvl przy zabijaniu niższych lvl'i 

5Awans klasy

6.Lvl

Oczywiście nie każę wam wywalić klanów awansów itp. ale wszystko ma swoje granice a na nowych graczach jest robiona rzeź a jedyne co im oferujecie to przycisk disconnect samo zwiększenie expa na niskich lvl zrobi dużą róznice.

51 minut temu, Matiii123 napisał:

Vip, chyba jest  komenda odpowiedzialna za to jak postać zachowuje przy skakaniu, jej wartość jest tak ustawiona że największa kaleka przeleci całą mapę mając 2 skoki i binda na scrollu przez co klasy specjalizujące się w skakaniu tracą sens. vip nie powinien dawać możliwości latania po mapie jak się chce, proponuje zmienić tą wartość by klasy bez specjalizacji nie mogły się tak rozpędzać.

Vip nie daje możliwości skakania po mapie. Wystarczy wpisać /sklep, następnie wybrać bonusy i kupić 2 dodatkowe skoki. Vip tutaj nic nie zmienia. Skoki za 30 monet może kupić każdy.

Nawet jeżeli każdy je może kupić to jest to nie sprawiedliwe wobec klas z specjalizacją w skakaniu wystarczy scrollem podtrzymywać prędkość lub minimalnie ją tracić a 2 skokami ją boostować zresztą ty dobrze wiesz o co chodzi :p a ta komenda jest odpowiedzialna za to że mocniej wytracasz prędkość przy skoku wykonanym scrollem (chyba) dzieki temu nikt nie bd boostował tak mocno prędkości 2 skokami, 

27 minut temu, Matiii123 napisał:

Nawet jeżeli każdy je może kupić to jest to nie sprawiedliwe wobec klas z specjalizacją w skakaniu wystarczy scrollem podtrzymywać prędkość lub minimalnie ją tracić a 2 skokami ją boostować zresztą ty dobrze wiesz o co chodzi :p a ta komenda jest odpowiedzialna za to że mocniej wytracasz prędkość przy skoku wykonanym scrollem (chyba) dzieki temu nikt nie bd boostował tak mocno prędkości 2 skokami, 

Jeśli twierdzisz że każdy może wykonać sgy to chętnie bym zobaczył jak je wykonujesz

Bo jeśli twierdzisz ze tylko przez vipa możesz wykonać sgsy to chyba nie wiesz o czym mowisz.:)

Usunięcie klanów oraz atutów że co?  One nie kosztują 5 monet tylko trzeba zawsze wydać coś by mieć coś w zamian a atuty nie są mocne bo często zdarza się że gracze bardziej żałują zakupu atutu bo zwyczajnie leci im jak to się mówi gofffno  by ulepszyć sam klan musisz mniej więcej wydać z 100k monet by klan się zwrócił w jakimś stopniu 

usunięcie skoku z vipa???? To na czym serwer będzie zarabiać jak głowie VIP jest kupowany ze względu na xjump oraz dodatkowe monety oraz exp za fraga  chyba że bedziesz co miesiąc wpłacał na serwerze kwotę którą pokryła by przychód jaki jest za samego vipa 

co do expa było już wiele propozycji by go obniżyć czy też zwiększyć  więc temat rzeka

42 minuty temu, UCZICZIIZ napisał:

Jeśli twierdzisz że każdy może wykonać sgy to chętnie bym zobaczył jak je wykonujesz

Bo jeśli twierdzisz ze tylko przez vipa możesz wykonać sgsy to chyba nie wiesz o czym mowisz.:)

Gram w cs 2 tyg i cięko było by mi zrobić sgsy ale tu nawet o nie wspominałem, sgs to skill i nie przeszkadza mi takie coś ale w przypadku 2 skoków jest tak że ten drugi skok w powietrzu daje boosta prędkości a wtedy wystarczy skokiem pod scrollem podtrzymać prędkość, to nie jest skill bo prędkość boostujesz tylko i wyłącznie za pomocą tego 2 skoku w powietrzu. To chyba nie są sgs'y :p

2 godziny temu, Matiii123 napisał:

Oczywiście nie każę wam wywalić klanów awansów itp.

nie napisałem również niczego o usunięciu skoków a o wytracaniu prędkości podczas robienia bh

42 minuty temu, UCZICZIIZ napisał:

często zdarza się że gracze bardziej żałują zakupu atutu bo zwyczajnie leci im jak to się mówi gofffno

A mimo to dalej je kupują wiec coś tu się nie zgadza, może i zdarzają się słabe atuty ale zdarzają się i takie które mogły by służyć za główną umiejętność klasy premium. 

Edited by Matiii123

Na serwerze był zakaz bjs i tym podobne i co? Serwer świecił pustkami. 

Po 2 VIP nie daje dużo , skoki, monety , exp to nie jest wiele za taką cenę. A jeśli przeszkadza to zapraszam do kupna, wtedy sam zobaczysz, że to nie daje przewagi.

Co do perkow jak więcej grałem na serwerze, to potrafiłem wydawać po 400 monet żeby dostać np platy, jakbyś zobaczył to większość osób tak robi.

Klany w tym momencie nie są złe, zobacz ile osób może być w klanie i mnw każdy musi wpłacić ponad 10k żeby ulepszysc, co na początku jest problemem. Ok roku temu w klanie mozna było mieć po 13 osób i nikt nie narzekał.

Atuty, często dostajesz jakieś słabe dla klasy która grasz, a poza tym one dużo nie dają.

Exp nie jest tragiczny , mam ok 200 killi i ok 30 lvl , więc nie wiem jakim cudem masz 40 lvl? 

Awanse klas musza być takie jak są , bo każdy awans to nowa klasa którą trzeba w grać , więcej awansów = mniej klas 

Podtrzymywanie prędkości 2 skokiem xDD

Człowieku jest takie coś "strefy" do których potrzeba mózgu, skilla, dobrego sensa, fpsów.

Grając 2 tyg w CS wbijasz się na forum, że się nie da grać chłopie dobry gracz gwałci jak chce ludzi co robią bgs-y sgs-y gs-y czy sgj. A jeśli masz do nich ból to go wyczekaj.

Sam sporo nie gram ale to jest śmieszne, że grasz 2 tyg i wlatuejsz na forum z wywaleniem połowy rzeczy z serwa. Idź pograj wbij 40lvl i będziesz się cieszył grą. A jak masz kłopoty z graniem to zafunduj sobie premeczke i vipa i odrazu poczujesz komfort z gry na tym serwie. :pepoGimme:

O ja cie pi3rdole co tu się odp!erdala.......

Myślałem że psychicznie jestem nie do zajechania ale jeszcze kilka waszych komentarzy i padne 

23 minuty temu, RUSEK PIETRUSEK napisał:

Podtrzymywanie prędkości 2 skokiem xDD

23 minuty temu, RUSEK PIETRUSEK napisał:

wlatuejsz na forum z wywaleniem połowy rzeczy z serwa

Pokaż mi gdzie tak napisałem bratku 

Kazałem wam usuwać vipa 2 skoki ??? zresztą to jest najmniej istotna sprawa w tym temacie.

Nie interesuje mnie to jak i które rzeczy byście rozwiązali/zmienili ja tylko przedstawiam sytuacje osób które poza cs'em mają życie i nie będą expić 24/7  <------ PRZECZYTAJ TO JESZCZE 1000 RAZY

Coś wam wyjaśnię bo uczi przeprowadził nieświadomie eksperyment na społeczności serwera przeczytajcie sobie mój post a potem jego, ta bystrzejsza część społeczności powinna zauważyć że poza tym tekstem "co do expa było już wiele propozycji by go obniżyć czy też zwiększyć  więc temat rzeka" nie napisał niczego co odnosiło by się do mojego posta a mimo to jego komentarz został tak ciepło przyjęty.... i kolejne komentarze wyglądają tak samo. Jednak to nie jest miejsce dla mnie :p .Toleruje różne rzeczy ale  próba wytłumaczenia czegoś "szarym człowiekom"  "idiotom" "debilom" mnie przerasta, miłego spłacania hipoteki i zapierdalania do 60-tki, mam dar przewidywania przyszłości :p.

Temat do zamknięcia.

Taki jest lost człowieka że musi pracować do emerytury każdego to czeka .. połowa ludzi nie potrafi robić sgs i  w tym ja i jakoś na serwerze jestem w topce wysoko to świadczy  o czymś .. pozatym cs to nie gra gdzie siedzisz  5 min wczaiony w jeden punkt i czekasz na wroga jakci wybiegnie ..

Atencjuszu czego nie zrozumiałeś w mojej wypowiedzi "nie gram sporo" ostatni raz byłem tydzień temu na serwie. A teraz cię wyjaśnię a propos ucziego, wyjaśnił ci że były testy z expem i zostanie tak jak jest, w skrócie od tygodnia próbujesz zgasić chłopa co gra od początku serwa.

Odnośnie tego vipa, przeczytaj swój 1 post i przeanalizuj co napisałeś, tą wypowiedzią próbujesz zasugerować zmiany w vipie i prawie całym serwie. Nie odwracaj kota ogonem ty zaatakowałeś na forum serwer, więc się teraz nie broń.

Prawda prawdą kiedyś ten server był o niebo lepszy bez żadnych atutów i reszty "bonusów" rozumiem klany które się tworzy w kilka osób bo samemu jest bardzo ciężko a nawet że prawie nie możliwe. Ale atuty i bonusy w postaci statystyk do konca mapy lub dodawanie hp psuje taka rozgrywke i tyle.... I do tego awanse klas ??? Na co to wgl komu ? Klasa to klasa powinna byc jedna i tyle.... Takie jest moje zdanie.... Pozdrawiam

Zreszta mamy przyklad ile ludzi gralo przed atutami klanami a ile gra teraz... Wszystko jasne 

Tak tak tak, kiedyś było lepiej jak nie było tych wszystkich nowości, a jakby żadne nie były wprowadzane to byłoby gadanie że serwer stoi w miejscu, nie rozwija się i za chwilę upadnie...

I przewidywania całego życia ludzi na podstawie wypowiedzi na forum xD no po prostu duch święty we własnej osobie

Jedyne co z tego całego tematu według mnie można przedyskutować, to zwiększenie darmowego expa dla nowych graczy bo teraz on za dużo nie daje, a często widzę jak gracze wpisują /freelvl.

18 godzin temu, Green Hill napisał:

Prawda prawdą kiedyś ten server był o niebo lepszy bez żadnych atutów i reszty "bonusów" rozumiem klany które się tworzy w kilka osób bo samemu jest bardzo ciężko a nawet że prawie nie możliwe. Ale atuty i bonusy w postaci statystyk do konca mapy lub dodawanie hp psuje taka rozgrywke i tyle.... I do tego awanse klas ??? Na co to wgl komu ? Klasa to klasa powinna byc jedna i tyle.... Takie jest moje zdanie.... Pozdrawiam

Zreszta mamy przyklad ile ludzi gralo przed atutami klanami a ile gra teraz... Wszystko jasne 

NIe chce mi się nawet powtarzać - pewnie widziałeś mojego poprzedniego posta, męczysz temat ale serio twoje propozycje nie mają po prostu racji bytu. Gdyby wywalić awanse, klany, atuty itd. to znowu gracze którzy łupią dużo by narzekali że po tygodniu nie ma co robić... Każdemu nie dogodzisz, tak jak mówiłem z dodatków nie będziemy na ten moment rezygnować - nie mamy takich planów w głowie.

16 godzin temu, Anek napisał:

I przewidywania całego życia ludzi na podstawie wypowiedzi na forum xD no po prostu duch święty we własnej osobie

tipping derek jeter GIF

W dniu 3.05.2020 o 20:32, Matiii123 napisał:

" jednak z czasem gracze po prostu sami chcieli by rozgrywka stała się szybsza i DLA NICH właśnie serwer się tak zmienił"  Chciałbym zobaczyć te osoby i ich gametracker na dzień dzisiejszy, najlepiej aby były to 32 osobne linki.

Mogę Ci pokazać jedynie GT Cod'ów w Polsce: https://www.gametracker.com/search/cs/PL/?query=cod

Serwer kiedy był wolniejszy i "lepszy" tak wysoko po prostu nie stał i ledwo zapełniał 25 slotów - prawda jest taka, że taka rozgrywka sprzyja grywalności co właśnie wynika z wyżej podanego linku. A nie będę teraz wywracał serwera na plecy bo zwolnienie rozgrywki tak by właśnie wyglądało. Ja wraz z opiekunami i niektórymi adminami jesteśmy z serwerem od kilku lat a nie od 2 tygodni z samą grą więc wiemy po prostu więcej a twoje wymądrzanie się jest po prostu bezczelne, bo ja np. nie czułbym się dobrze gdybym miał po 2 tygodniach z grą dawać takie propozycje. Jak mam być szczery to powiem tak - jeżeli oczekujesz wolniejszej rozgrywki, to po prostu zmień serwer - bo tutaj tego na ten moment nie wprowadzimy i tyle.

Klan-może dla "zbalansowania" rozgrywki dać graczom bez klanu połowę tego co mają osoby z klanem albo samo hp zwiększyć

No tak, po co robić klany jak można nie robić i mieć lepiej, taki trochę socjal hahah :D Tak czy owak propozycja marna i byłaby po prostu nie fair wobec graczy, którzy ten klan mają.

Vip, chyba jest  komenda odpowiedzialna za to jak postać zachowuje przy skakaniu

Chyba i chyba :P Wszystko sprowadza się trochę do tego, że za mało wiesz a za dużo próbujesz ugrać. Skoki na vipie są od zawsze i nigdy same w sobie problemów nie sprawiały. Była za to próba zablokowania komend dzięki którym się lata po mapie - ale skutek był taki, że ludzie przestali masowo wchodzić na serwer. Nie wiesz po prostu o tym i myślisz że jakby to zablokować to byłoby lepiej, jednak doświadczenia z przeszłości mówią że wcale nie i nie mamy zamiaru tych złych doświadczeń powtarzać.

Zwiększenie expa na niskich lvl, ciekawy balans że osoba z 100 lvl dostaje tyle samo expa co osoba z 40 lvl lub nawet więcej z vipem za zabicie np. 10 lvl ja mam +1200 killi i 40 lvl gdzie wielokrotnie zabijałem ludzi z powyżej 80 lvl, taka gra jest męcząca a progresu nie czuć i każdy nowy gracz będzie uciekał stąd puki serwer będzie robiony pod potrzeby 5-10 osób.

To akurat jest od zawsze, czyli im większa różnica w poziomach -> tym więcej expa dostajesz za zabójstwo, i na naszym Codzie jest to też mocno zboostowane. Jest na prawdę masa bonusów dla graczów z niskich poziomem, pomijając ten exp i nawet free lvl ;) A nie można też tym graczom z niskimi poziomami za bardzo gry ułatwiać, bo moim zdaniem mają już na prawdę dosyć łatwo aby wbić poziom.

Temat myślę jest wyczerpany, i mam nadzieję że rozumiesz nasze podejście po prostu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.