Jump to content

Anek

Admin CS 1.6 [COD 201]
 • Content Count

  89
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 8h 23m 32s

2 Followers

About Anek

 • Other groups Admin CS 1.6 [Zombie Escape]
 • Rank
  Silver II
 • Birthday 06/30/1996

Information about me

 • Location
  Gdynia

Recent Profile Visitors

936 profile views
 1. Ty stary pierdzielu... 10 minut po północy więc nie takie spóźnione :P Najlepszego i 100lat!! <3

 2. Sto lat sto lat staruszku xD!!

  1. Anek

   Anek

   Dzięki młoda xD

    

 3. Tak tak tak, kiedyś było lepiej jak nie było tych wszystkich nowości, a jakby żadne nie były wprowadzane to byłoby gadanie że serwer stoi w miejscu, nie rozwija się i za chwilę upadnie... I przewidywania całego życia ludzi na podstawie wypowiedzi na forum xD no po prostu duch święty we własnej osobie Jedyne co z tego całego tematu według mnie można przedyskutować, to zwiększenie darmowego expa dla nowych graczy bo teraz on za dużo nie daje, a często widzę jak gracze wpisują /freelvl.
 4. W ogóle zacznijmy od początku : Amandix stwierdził że jestem bezużytecznym adminem co nic nie robi, nie potrafi zrobić vote (ankiety) i powinienem się doszkolić. Ja nie chciałem robić vote, bo stwierdziłem że jak jest 17 osób w grze na mapie inferno to nie ma potrzebny zmieniania na jakiegoś snowa. I nie rzucaj do mnie takich śmiesznych oskarżeń, że jestem bezużytecznym adminem, bo zawsze na każde zawołanie kogokolwiek, wchodzę na serwer. Nie rozumiem tego całego dogryzania, zamiast napisać propozycję zmiany w mappacku to Ty się przyczepiłeś adminów, dla Twojej wiadomości potrafię zrobić votemap, nieraz z tego korzystałem jak na serwerze było po 8 osób :> Co do jakieś "propozycji" która starałem się znaleźć w tym poście, to można by wprowadzić jakiś plugin typu "mala mapa" wpisywane przez określoną ilość graczy.
 5. Za mocne to są sgs`y ale to inna sprawa. Co do betoniarza jego umiejętność jest strasznie silna, dlatego można pomyśleć o jakimś nerfie typu jak używa umiejętności to wolniej chodzi czy coś w ten deseń.
 6. Według mnie propozycja jest bardzo dobra i większość bym chętnie zobaczył na serwerze. Jedynie trzeba by było przemyśleć czy zbanować niektóre perki na niektórych klasach np. medykamenty na komandosie mogłyby się okazać za mocne.
 7. Ja osobiście jakoś nie odczuwam żeby agent potrzebował kolejnego nerfa, i tak już mniej osób nim gra niż grało wcześniej a według mnie nie ma sensu uśmiercać klasy.
 8. Siemka Jako że dużo osób zaczęło narzekać, że komandos jest za mocny ale nikt nie zamierza napisać na forum tematu to ja wyjdę z jakąś propozycją. Co wy na to żeby zmienić komandosowi jego wbudowany moduł na takie przyspieszenie jakie miał kiedyś rusher? Czyli np. do 40 lvl by miał przyspieszenie na 3 s, wraz z awansami by się to zwiększało, może to uczyni komandosa bardziej ,,komandosowym". Co o tym sądzicie? Pozdrawiam Anek
 9. Według mnie ta zmiana byłaby dobra, sam grałem troszkę nim i wydaje mi się że z samym glockiem w tt jest troszkę za słaby.
 10. 1:40 - jakos ladnie wcelowany wlatujesz w przeciwnika 2:03 - niby nie wiesz gdzie jest, ale od razu sie odwracasz wcelowany w niego 2;11 - patrzysz w sciane prosto na przeciwnika 2:20 - zaczynasz strzelac w sciane jeszcze przed tym jak gosciu wyszedl 4:18 - zabijasz dwoch gosci nornalnie a potem odwracasz sie do mnie akurat jak jestem w locie i od razu zabijasz 5;45 - 5;60 - tez jakos cudownie wiesz ze jeden gosciu bierze hosty, a potem od razu lecisz zabic drugiego na respie i wchodzisz praktycznie wcelowany w niego 6;36 - spadasz do ciemni i od razu strzelasz w typa 7:33 - niby skanujesz ta chatke ale jakos tak zbyt dokladnie 8:55 - tu nie jestem pewien czy go widziales na wlasne oczy 9;25- 9;45 - cala ta runda jest jaka dziwna Żeby nie było, z tego co pamiętam to miałeś perk eliminator rozrzutu więc nie czepiam się tych headów. Gracze się skarżyli że na innych mapach też latał na wh więc dlatego ss`y zostały zrobione. Edit : http://498657.node15.pukawka.pl/hltv-2003220145-cs_wiocha-1584837900-1584839700.zip
 11. Zmiany są naprawdę super Jedynie el pistolero ma w opisie usp a fizycznie go nie dostaje xd.
 12. Ninja : Ta klasa ma być niewidzialna sama z siebie czy po prostu jest się latającym typkiem który będzie umierał od każdego gracza na serwerze? Można by było coś pokombinować z tą klasą ale bardziej w stylu że raz na rundę może użyć niewidzialności ale nie może wtedy atakować czy coś w ten deseń. Replikant : Tu by trzeba było dopracować regulamin żeby nie były te repliki stawiane np. na hostach czy blokowały by bs, więc nie wiem czy by się sprawdziło. Niszczyciel : Według mnie klasa z nieśmiertelnością nie powinna powstać bo jest po prostu przesadzona. Mamy perk "boska kamizelka" która daje nieśmiertelność, ale jest on bardzo rzadki i według mnie tak powinno zostać. Nie psujmy klas dając im aż takie przesadzone skille. Co do dodatkowego expa w weekend to nawet nie jest taki zły pomysł. Może to przyciągnąć więcej graczy w weekend bo aktualnie jest opcja dodatkowego expa dla całego serwera ale tylko jak serwer jest pełny czyli praktycznie nigdy. Pozdrawiam Anek
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.