Jump to content

Propozycje na serwer Jailbreak ?

Blade.
 Share

Recommended Posts

Witam przychodzę z pewnymi propozycjami.Pierwsza z nich to dodanie zabawy AWP DAY:

-Gra, która polega na tym, że więźniowie dostają AWP i  strzelają się tylko w głowę.

*Zakaz kampienia*

*ostatni więzień ma życzenie.

,zastąpienie jej zabawą, np Polowanie na Putina bądź paintball.

Albo druga moja propozycja to zamienienie mapy jail_akd_snowyday na jail_minecraft_night_b2 ,link  do mapy:https://gamebanana.com/maps/204368

Putina nikt ci nie usunie to raz :p

Paintball też jest często dosyć grany więc te nie poleci. 

Co do awp Day lepszy bylby scout Day bo awp to czyste rng a scout to skill owa broń 

Co do mapy to zamiast zamieniać snowy Day na minecraft (kolejny) to lepiej wrzucić zaktualizowana wersję :)

(btw. Mapy są w oddzielnym temacie :p) 

6 minut temu, n3XuZ napisał:

Putina nikt ci nie usunie to raz :p

Paintball też jest często dosyć grany więc te nie poleci. 

Co do awp Day lepszy bylby scout Day bo awp to czyste rng a scout to skill owa broń 

Co do mapy to zamiast zamieniać snowy Day na minecraft (kolejny) to lepiej wrzucić zaktualizowana wersję :)

(btw. Mapy są w oddzielnym temacie :p) 

To chodzi o to że awp day jest często grany na Jailbreakach niż scout day.

A mapę chodzi o to by ją zmienić bo jest zbyt duża moim zdaniem.

2 godziny temu, n3XuZ napisał:

Jest 1shot1kill, może i w tej zabawie pierwszej roli nie gra skill, ale tak czy tak zabawa ze scoutami jest.

Co do samej propozycji zabawy nie mam zdania, ale jeśli chodzi o mapę to proszę Cię po co kolejny minecraft? Aczkolwiek @ NopeKmoze by się ucieszył XD nie no propozycja mapy zdecydowanie na nie.

Osobiście uważam, że zabawy takie jak Kill Day, Headshot Day oraz 1shot1kill w zupełności wystarczą w puli zabaw "skillowych". Rzadko mam okazję pobawić się w zabawę dla CT z uwagi na znaczącą przewagę więźniów względem strażników. Dodanie jeszcze jednej zabawy znacznie wpływie na częstotliwość wybieranych zabaw dala osób z drużyny niebieskiej.

Akd jest dość obszerną mapą, a nie każdy z niej korzysta. Jest wiele możliwości fajnego spożytkowania atutów obecnych na niej tylko wystarczy chcieć. Nie pozbywałbym się jej pochopnie. 

Najpierw przydałoby się zająć mapami, które crashują serwer, niż dodawać kolejne mapy, a co za tym idzie, wydłużać pracę opiekunowi przy sprawdzaniu ich.

Propozycją moją ostatnią jest dodanie zabaw dla prowadzącego:

Pierwsza z  nich pod tytułem :

Jaka to melodia ?:

Strażnicy odtwarzają muzykę, a zadaniem więźniów jest ją rozpoznać poprzez podanie tytułu bądź wykonawcy (ustalane przez prowadzącego).

Baba Jaga Patrzy:

Gdy prowadzący się nie patrzy, więźniowie musza biec. Jednakże gdy się do nich odwróci nie mogą się już przemieszczać i ruszać. Kto to zrobi ginie. Wygrywa osoba, która pierwsza dotrze do wyznaczonego miejsca przed prowadzącego.

Lustro:

Podczas zabawy więźniowie muszą powtarzać wykonywane przez prowadzącego strażnika czynności. Więzień, który się pomyli - ginie.

Konkurs Artystyczny:

Prowadzący ustala miejsce i czas zabawy, więźniowie za pomocą noża rysują na ziemi obrazek, po wyznaczonym czasie strażnicy wybierają najlepsze według nich prace, których autorzy przeżyją.

Zdrajca:

Prowadzący wybiera jednego ze strażników (może wybrać siebie) do roli Zdrajcy, nick wybranej osoby powinien zostać napisany na drużynowym chacie strażników. Zadaniem więźniów jest odgadnięcie, który ze strażników jest "Zdrajcą" oraz stanięcie przy wybranym strażniku w rzędzie. Przeżyje rząd więźniów, który stanie przy prawidłowym strażniku.

Myślę że to dobra propozycja.

Co myślicie? @ Weronika @ CientyXD:D @ KenonKenon @ Adaś ツ @ Polej @ Lewatyw @ AMI @ Bulaa23 @ LaMuS @ Kowss

No w sumie @ Kenonma racje każdą zabawę może zrobić po wytłumaczeniu jej :d 

Więc propozycja tak jakby nie potrzebna :d 

• W sumie z tym malowaniem to mam taki mały pomysł nie dało by się zrobić takiej komendy że prowadzący może dać wybranemu więźniowi możliwość rysowania markerem coś na działaniu daj deagla <Wiem śmieszne i głupie ale to mój pomysł co się dziwić XD> 

AWP HEADSHOT DAY jest bez sensu, jest już headshot day i jak jest wylosuje awp, to nie widzę jakoś zadowolenia graczy. A jeżeli każda broń występuje po jakimś czasie po razie to jest to odpowiednio wyważone.

Reszta zabaw paintball jest lubiany i putin jest fajny dla CT..

Co do map, to masz specjalny temat i tam zaproponuj:  

Praktycznie wszystkie zabawy które potem wymieniłeś może sobie zrobić strażnik, bo nie wymagają pluginów,  to tylko i wyłącznie potrzebna jest kreatywność i organizacja, wytłumaczenie zasad, bo można nawet zrobić jaka to melodia.

Co do kolejnych czyli kolejno: konkurs artystyczny i zdrajca to trzeba podać dokładny opis zabawy, jak by miała się skończyć i na czym ma dokładnie polegać, więc jak wiesz dobrze jak ma to dokładnie wyglądać od A do Z to rozpisz to w osobnym temacie.. 

Propozycja została odrzucona!
Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.