Jump to content

Problem - AntyRush

fr3shm4k3r.
 Share

Recommended Posts

Witam. 

Anty Rash to jest żałosny pluging utrudniający tylko grę CT ... TT rashuje długą wbijam sobie trupa AT powinno zniknąć 1:29 1:15 AT dalej jest ja się pytam dlaczego 2 sprawa TT jak ma dobrego respa przez 2 skoki dochodzi longiem szybciej niż CT to jakim cudem CT ma mieć zakaz raszu ... ? Następną sprawą kiedy TT raszuje ciągle jest 10:3 dla TT praktycznie w CT strasznie ciężko się gra z tym anty rashem gracze dynamiczni którzy skupiają się na raszu wolą iść do TT czym to skutkuje że 3/4 lepszych graczy gra w TT balans administracja sobie myśli że a bo to był taki temat jeżeli tak to zróbcie ankieta kto za AT a kto przeciwko i zobaczycie dużo ludzi narzeka na ten AT jeżeli ktoś go buguje to potrafi stać do 1min nawet zaraz ktoś napiszę że są admini admini też ludzie nie ma ich 24h :p pozdrawiam. 

fr3shm4k3r.

Ten plugin wg mnie też powinien iść do kosza. Utrudnia i zmniejsza dynamiczność rozgrywki. To co fresh napisał, że nikogo nie ma na B, ale i tak sobie nie przejdziesz bo jakiś pajac zbugował haha. Wywalić te durne opóźnianie i dać 1:30 na sztywno a nie... BTW W których godzinach wy dziewczyny gracie? Ja gram codziennie wieczorem i was nie widać.

Skomentuje to jednym wielkim xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jak jest wgrana mapa dust_snow, to u@ się pali, od zgłoszeń ze strony tt, że ct raszują

Nie ma lepszego pluginu na ar..

Jestem jak najbardziej za, plugin utrudniający gre... Co do wszystkiego, mógłby ktoś mi pokazać punkt w regulaminie który zabrania raszować (oprócz z pomocą bh/duck)? A jeżeli tt nie potrafi wyjść z respa to problemem jest równowaga w teamach... Taka logika : ct nie może raszować, a tt może cała mapę w ciemni "przy respie" siedzieć... 

Pozdrawiam

Edited by retip

W dniu 5.05.2019 o 16:09, fr3shm4k3r. napisał:

2 sprawa TT jak ma dobrego respa przez 2 skoki dochodzi longiem szybciej niż CT to jakim cudem CT ma mieć zakaz raszu ... ?

Nie wiem co ma piernik do wiatraka.

Następną sprawą kiedy TT raszuje ciągle jest 10:3 dla TT praktycznie w CT strasznie ciężko się gra z tym anty rashem gracze dynamiczni którzy skupiają się na raszu wolą iść do TT czym to skutkuje że 3/4 lepszych graczy gra w TT balans administracja sobie myśli że a bo to był taki temat jeżeli tak to zróbcie ankieta kto za AT a kto przeciwko i zobaczycie dużo ludzi narzeka na ten AT

CT również z łatwością osiąga takie wyniki jak 10:3.

Kto powiedział, że w CT nie można grać dynamicznie? Przecież nie jesteście uwięzieni na BS'ach :D

A co do narzekania, to gracze narzekają również wtedy kiedy tego AR nie ma, wszystkim nie dogodzimy. Nieraz w ciągu ostatnich lat graliśmy na śnieżnym duście, na którym plugin niestety nie działa - trzeba na własne oczy zobaczyć co się wtedy dzieje.

admini też ludzie nie ma ich 24h :p

Liczcie się więc i z tym, że kiedy nie będzie na serwerze admina, połowa CT od razu będzie wjeżdżać na respa terro :D

Owszem, plugin jest wadliwy i AR łatwo zbugować, wiele osób próbowało wprowadzić poprawkę, ale niestety nieskutecznie.

Jednakże całkowite usunięcie Antyrushu nie wchodzi w grę - wbrew temu co piszecie to właśnie on sprawia, że gra na serwerze jest w miarę wyrównana.

Rozejrzymy się ponownie za lepszym pluginem, ale na ten moment nic więcej nie możemy obiecać.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.