Jump to content
ZAPRASZAMY NA NOWY SERWER CS:GO ONLY KNIFE - 91.224.117.168:27015

Czarna.

Opiekun CS 1.6 [Only DD2 #2]
 • Content Count

  694
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  18d 6h 25m 47s

Czarna. last won the day on April 16 2018

Czarna. had the most liked content!

About Czarna.

 • Other groups Kobieta
 • Rank
  ~ we are the wasted youth ~
 • Birthday December 22

Information about me

 • Location
  Queensland
 • Sex
  Kobieta / Female

Contact

 • GG
  63051493

Recent Profile Visitors

15,145 profile views
 1. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Można pod warunkiem, że nie wspomagasz się BH przy rushu 3.2 Zakaz rushowania za pomocą bh/duck/sgs ze spadochronem i bez - [Ban 1 dzień - Ban 7 dni - PERM]
 3. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Przejrzałam logi, przejrzałam demko i nigdzie nie widzę, żeby akurat wtedy beki Cię obrażał czy jak twierdzisz nazywał "grubasem". Jak widzimy powyżej on również został niejednokrotnie ukarany za swoje obrazy, także nie widzę tutaj żadnej niesprawiedliwości. Połowa serwera pisze tak do Ciebie oraz do siebie nawzajem, nie przesadzajmy. Podsumowując Twój ban jest słuszny, beki tym razem nie zasłużył sobie niczym na karę, a Wy oboje moglibyście już skończyć te przepychanki między sobą bo zaprowadzą Was one tylko i wyłącznie do kolejnych banów
 5. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Pająk rzucał SG w miejsce obok którego przebiegał, nie widzę tutaj żadnego utrudniania gry, a ten ban to gruba przesada i nadużycie władzy z Twojej strony @Adam. Skarga słuszna, Admin dostaje ostrzeżenie.
 7. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Żadna pomyłka, ban zostaje
 9. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Bans może był resetowany, ale każdy kto gra u nas dłużej pamięta jakie problemy swoim żenującym zachowaniem (bo inaczej nazwać tego nie można) sprawiał książę. Jak widać po jego powrocie to zachowanie nie ulega najmniejszej zmianie, a więc nie będziemy bawić się w zbieranie dla niego od nowa banów. Nie potrzeba nam toksycznych graczy, którzy wchodzą na serwer tylko poobrażać, poprowokować i popsuć atmosferę. Książę zostaje zbanowany permanentnie Co do Ostrego - zbanujcie na 3 godzinki jak spotkacie Go na serwerze.
 11. Czarna.

  Archiwum PAWLO

  Podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Czarna.

  Archiwum PAWLO

  Jesteś bezproblemowym graczem i byłeś dobrym adminem, ale obecnie Twoje GT (na obu nickach) wygląda bardzo bardzo słabo - to jedyne zastrzeżenie. Chcemy zobaczyć, że faktycznie masz czas aby wyrabiać co najmniej te 360 minut tygodniowo. Pograj jeszcze minimum 2 tygodnie i wtedy zapraszamy z podaniem.
 13. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Ban zostaje, a jak nie zaczniesz kulturalnie zachowywać się na serwerze to każdy kolejny będzie coraz dłuższy.
 15. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.