Jump to content
×
×
 • Create New...

Czarna.

Moderator
 • Content Count

  833
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Member of the administration

This user belongs to the administration

Czarna. last won the day on April 16 2018

Czarna. had the most liked content!

About Czarna.

 • Other groups Kobieta,
  Opiekun CS 1.6 [Only DD2 #2]
 • Rank
  ~ we are the wasted youth ~
 • Birthday December 22

Information about me

 • Location
  Queensland
 • Sex
  Kobieta / Female

Contact

 • GG
  63051493
 • Steam
  czarna1989

Recent Profile Visitors

17,698 profile views
 1. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Grafika została wykonana! Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. Podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Na początku Twoje zachowanie na serwerze było raczej średnie: - staż rozpoczęty banem za brak kultury - to wielki minusik - zbyt częste marudzenie na mikro o resp (gdzie tak naprawdę respa nie ma), cele (choć na zegarze została dobra połowa rundy) czy też o to, że admin jest i nic z tym nie robi (choć nic na [email protected] nie zgłaszałeś) Teraz trzeba przyznać, że widać poprawę w zachowaniu - zgłaszasz na forum, zacząłeś zgłaszać na [email protected], z kulturą nie ma u Ciebie obecnie większych problemów. Do tego GT elegancie Ze względu na to, że grasz niecałe 4 tygodnie to chcemy się jeszcze upewn
 5. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Zbanowany na 24h
 7. Grafika została wykonana! Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. No witam, już wyjaśniam to kolesiostwo Dostałam zgłoszenie odnośnie Twoich wyzwisk podczas nieobecności admina, sprawdziłam więc na szybko logi i nadałam Ci odpowiedniego bana. To Twój 10 ban za brak kultury - stąd 24h Tutaj wycinek z logów: @ selfie
 9. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Konkurs polega na przegraniu w ciągu 4 tygodni jak największej ilości minut na serwerze - nic prostszego Osoby z najlepszymi wynikami zgarną następujące nagrody: 1. Miejsce VIP na 4 miesiące 2. Miejsce VIP na 3 miesiące 3. Miejsce VIP na 2 miesiące Nagroda pocieszenia - przyznawana losowej osobie spoza podium VIP na 1 miesiąc Dodatkowe informacje: - Konkurs będzie trwał od 3.07 do 1.08 do godziny 6:00. - Admini serwera nie mogą wziąć udziału w konkursie. - Konkurs odbędzie się, jeżeli zgłosi się minim
 11. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Grafika została wykonana! Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Szkoda mi było uszu, żeby słuchać do końca http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=89506
 15. AKTUALIZACJA PONOWNIE GŁOSUJEMY NA FFA ★ Zagłosuj na serwer Only DD2 ★ ★ Zagłosuj na serwer Only DD2 #2 ★ ★ Zagłosuj na serwer FFA ★ ★ Zagłosuj na serwer [GO:MOD] FFA ★ ★ Zagłosuj na serwer Cod 201 ★ ★ Zagłosuj na serwer Cod 401 ★ ★ Zagłosuj na serwer Zombie Escape ★ ★ Zagłosuj na serwer JailBreak ★

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.