Jump to content

BYDLE


MAJ3Rek
 Share

Recommended Posts

12 minut temu, SignuM™ napisał:

hltv z godziny 20.18 celowe nie wykonywanie celów,wyrzucanie paki na skrzynki i blokowanie.

".Bydle" 1031 VALVE_0:4:1311077749 

ma zmienne ip komputera i wifi wiec ban od admina nic nie da :D bo zaraz i tak wejdzie znowu 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, karoleg pindoleg napisał:

Kupilem VIP za pieniazki a ziomek wbija na moje konto i konta innych graczy. Nie jest to w porzadku może pora zrobic hasło na konto ?

Karoleg wiesz można hahha.Ale rezerwacja nicku nie jest darmowa haha więc tak słabo trzeba dodatkowe pieniążki wydać :)))

Link to comment
Share on other sites

Serwera pada na dno. Wchodząc tutaj pół roku temu wiecznie pelny, miła atmosfera. Dzisiaj gra naście osób i nasz ukochany bydle który zmienia nicki a administracja myśli ze po kłopocie skoro juz pod swoim nie wbija. Gratuluje, musieliście komuś konkretnie zajść za skore bo jedna osoba zniszczyla ten serwer w 2 miesiące. 

Link to comment
Share on other sites

Wyobraźcie sobie że wczoraj Pan ' bydle ' był banowany przeze mnie 4 razy... I tak dalej wchodził. Z tego co macie napisane wyżej @ d0naciak też go banowal I dał mocniejszego bana i tak na nic. Zamiast się dowiedzieć  albo poczytać to od razu zakladacie że administracja nic nie widzi. Gratulacje! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Jak się wypowiadać, to jesteście bardzo mądrzy, a może jeden z drugim złoży podanie na admina i sami go zbanujecie, zobaczymy czy wtedy byście byli tacy zuchwali, jakby po waszych śmiesznych banach wbijał co chwile na innych nickach i śmiał się z was, myślicie że to nie drażni adminów, no oczywiście, bo my przecież lubimy w kółko go banować albo siedzieć na spect po kilkadziesiąt minut i go kickować po nowych nickach, wiadomo, a to potrafi wbić z 10 razy na serwa i tak robić  -.-  A dajcie może sensowny i możliwy sposób na bana dla tego gracza wyższej administracji, chociaż wiem, że żaden tego nie zrobi, bo sami nie wiecie, a jedyne co potraficie, to oceniać administracje że nic nie robi i tylko narzekać całe życie, jak to jest teraz źle i że nic nie umiecie zrobić z nim. Z tego co zauważyłem, spokojnie z kilka razy tak się już zdarzyło, że nawet znajdzie się kilka graczy, co sami go kryją jak wchodzi i jak on buguje pake, to mówią że nie wiedzą kto, nie widzieli chociaż sami mu pomagają, a dlaczego, bo podoba im się jego zachowanie i niemoc administracji, która nie może nic z nim zrobić, to ich bawi i przez to robi sobie "kolegów", którzy jedynie co, to pomagają właśnie w rozwalaniu serwera. Więc proszę Was najmądrzejsi, o zapoznanie się dokładnie z sytuacją bo Wy najwięcej gracie na serwerze i najwięcej możecie mieć do powiedzenia, oczywiście :)

Link to comment
Share on other sites

Jesteście bogami hahahaha "jesteście bardzo mądrzy " 

To graczom ma zależeć na serverze ? To wy trzepiecie pieniądze za Vipy.to wasz server pada a wy macie pretensje do nas. Poczytać to wy możecie bo wy tu jesteście od rozwiązywania problemów na serwerze 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.