Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FromHellNative

Opiekun Serwera
 • Content Count

  127
 • Posts on chatbox

  6
 • Donations

  80.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 22h 4m 27s

3 Followers

About FromHellNative

 • Other groups Donator
  UB Team CS 1.6
 • Rank
  Silver III
 • Birthday 04/29/1995

Information

 • Location
  Zielona Góra
 • Sex
  Mężczyzna/Man

Equipment

 • PC
  Windows 10 Home
 • Mobile
  Android 9

Contact

 • Steam
  FromHellNative
 • Snapchat
  FromHellNative

Recent Profile Visitors

675 profile views
 1. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Zmiana zbędnego punktu §22, koliduje z §33 §22. Na mapie de_eldorado obowiązuje bezwzględny zakaz strzelania z respa i rzucania he przez płot przez pierwszych 10 sekund rundy. Nieprzestrzeganie będzie karane banem 5min|30min Dodanie/zmiana punktu §22 na: §22. Celowe / nagminne blokowanie slota (spectators) na pełnym serwerze będzie karane. Wykaz kar: Celowe / nagminne blokowanie slota (spectators) na pełnym serwerze będzie karane: Kick|5min Dodano nowy punkt: §36. Nagminne zmienianie drużyny dla własnych korzyści / oszukiwanie ptb jest zabronione. Wykaz kar: Nagminne zmienianie drużyny dla własnych korzyści / oszukiwanie ptb jest zabronione - Kick|5min Zmiana wykazu kar: Skanowanie płotu na mapie de_eldorado zabronione do 1:50 - Ban 5min na Skanowanie płotu na mapie de_eldorado zabronione do 1:50 - KICK|5min
 3. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Sklep stworzył @ d0naciak, więc jak znajdzie chwilke pewnie odpowie na wszystkie pytania z nim związane
 5. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Wallhack fire Tutaj skłaniałem się, aby zostało tak jak jest, ale myśle, że dojdziemy do kompromisu. Na dniach przetestujemy plugin który umożliwi wyłącznie wallhack fire, ale zabrane hp przy widocznym modelu będzie dalej widoczne, teraz jest to niemożliwe (on/off). Także tej zmiany oczekujcie na dniach. Uznaje za zaakceptowany. Temat odświeżcie za jakiś czas jeśli wam się nie/spodoba.
 9. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Tutaj @ M O R D E R C A ma racje. Na przyszłość zakładając temat asyst, trzymajmy się konkretnego tematu. No to wszystko posprawdzałem, omówiłem pewne kwestie więc jestem gotów do odpowiedzi. ASYSTY Mamy wgrany jedyny sensowny plugin który działa bez żadnych problemów który jak słusznie zauważyliście dodaje asysty od 1hp, niestety wtyczka jest słabo rozwinięta i nie da się technicznie zmienić tych ustawień. Jest masa pluginów a nawet jeden konkretny który działa ale tylko na serwerach steam/ niestety na naszym bedzie powodował problemy z adminem oraz bedzie miał duzy wplyw na ranking który z resztą też będzie od czasu do czasu zbugowany. Na tą chwilę nie mogę nic obiecać więc zostanie jak jest, gdyż asysty to atut naszego serwera. (nie oznacza to, że się poddam w poszukiwaniach wtyczek gdyż za zmiana osobiście jestem na tak) UPDATE: Jesteśmy w posiadaniu działającego plugiunu na asysty! Asysta będzie zaliczana na początek od 33HP, w późniejszych etapach pomyślimy nad zmianą. FB/friendly fire/spadochron Tutaj żadne zmiany nie wchodzą w gre na ten moment Wallhack fire Tutaj skłaniałem się, aby zostało tak jak jest, ale myśle, że dojdziemy do kompromisu. Na dniach przetestujemy plugin który umożliwi wyłącznie wallhack fire, ale zabrane hp przy widocznym modelu będzie dalej widoczne, teraz jest to niemożliwe (on/off). Także tej zmiany oczekujcie na dniach. Temat zamykam. Jesli o czyms zapomniałem dodajemy temat i dyskutujemy tylko o nim, żeby było dla mnie i dla was bardziej przejrzyste.
 11. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Ten temat już przerabialiśmy. Niestety nie wypaliło. Wielu nowych graczy nie miało wgl pojęcia dlaczego zostali wykopani/zbanowani. Byłaby to zmiana jak najbardziej na plus też jestem za nią, ale niestety nasza społeczność nie jest na to gotowa. Zrobimy to inaczej. Mam już pomysł jak temu zaradzić w dniu jutrzejszym będzie nowy punkt w regulaminie, ale nie tak drastyczny jak ostatnio. Uprzedzam, że nie wiem czy to też wypali więc bedzie duże prawdopodobieństwo wycofania się z pomysłu. (np. gracz celowo zmieniający drużynę do własnych potrzeb/zaburzanie wyrównania drużyn / kick) Różnica polega na tym, że nie bedziemy reagować na dołączanie do drużyn w czasie rozgrzewki tylko po niej gdy ptb zacznie wyrównywać drużyny. (mysle ze mordercy chodziło własnie o to)
 13. Aktualna blokada to 8map do kolejnej nominacji. Nominacje do głosowania wpadaja odpowiednio do ilości nominacji przez graczy. Póki co taki stan rzeczy zostanie bez zmian. Co do sklepu sms to właśnie tak jest: Póki co wybór czy usługa ma być na id czy na nick/hasło jest przydzielana automatycznie. Jeśli masz steam id usługa przypisywana jest na ID, jeżli gramy ns jest przypisywana na nick, wtedy warto go zarezerwować.
 14. Wy jesteście od tego aby omawiać co zrobić by lepiej się grało na WASZYM serwerze. Poczekam jeszcze na kolejne opinie. Jestem cały czas na bierząco w temacie. Niedługo bedzie odpowiedź. :)
 15. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.