Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Donator

  FromHellNative

  Donator
  • Content Count

   133
  • Posts on chatbox

   6
  • Donations

   80.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   1d 23h 29m 4s

  Donator

  He handed over PLN 50 for the website!

  5 Followers

  About FromHellNative

  • Rank
   Silver III
  • Birthday 04/29/1995
  • Joined

  Information about me

  • Location
   Zielona Góra
  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Contact

  • Snapchat
   FromHellNative

  Recent Profile Visitors

  838 profile views
  1. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  2. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  3. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  4. Sprawe odraczam do mojego powrotu z urlopu. tj. 22.04.br
  5. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  6. Zmiana zbędnego punktu §22, koliduje z §33 §22. Na mapie de_eldorado obowiązuje bezwzględny zakaz strzelania z respa i rzucania he przez płot przez pierwszych 10 sekund rundy. Nieprzestrzeganie będzie karane banem 5min|30min Dodanie/zmiana punktu §22 na: §22. Celowe / nagminne blokowanie slota (spectators) na pełnym serwerze będzie karane. Wykaz kar: Celowe / nagminne blokowanie slota (spectators) na pełnym serwerze będzie karane: Kick|5min Dodano nowy punkt: §36. Nagminne zmienianie drużyny dla własnych korzyści / oszukiwanie ptb jest zabronione. Wykaz kar: Nagminne zmienianie drużyny dla własnych korzyści / oszukiwanie ptb jest zabronione - Kick|5min Zmiana wykazu kar: Skanowanie płotu na mapie de_eldorado zabronione do 1:50 - Ban 5min na Skanowanie płotu na mapie de_eldorado zabronione do 1:50 - KICK|5min
  7. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  8. Sklep stworzył @ d0naciak, więc jak znajdzie chwilke pewnie odpowie na wszystkie pytania z nim związane
  9. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  10. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  11. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  12. Wallhack fire Tutaj skłaniałem się, aby zostało tak jak jest, ale myśle, że dojdziemy do kompromisu. Na dniach przetestujemy plugin który umożliwi wyłącznie wallhack fire, ale zabrane hp przy widocznym modelu będzie dalej widoczne, teraz jest to niemożliwe (on/off). Także tej zmiany oczekujcie na dniach. Uznaje za zaakceptowany. Temat odświeżcie za jakiś czas jeśli wam się nie/spodoba.
  13. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  14. Tutaj @ M O R D E R C A ma racje. Na przyszłość zakładając temat asyst, trzymajmy się konkretnego tematu. No to wszystko posprawdzałem, omówiłem pewne kwestie więc jestem gotów do odpowiedzi. ASYSTY Mamy wgrany jedyny sensowny plugin który działa bez żadnych problemów który jak słusznie zauważyliście dodaje asysty od 1hp, niestety wtyczka jest słabo rozwinięta i nie da się technicznie zmienić tych ustawień. Jest masa pluginów a nawet jeden konkretny który działa ale tylko na serwerach steam/ niestety na naszym bedzie powodował problemy z adminem oraz bedzie miał duzy wplyw na ranking który z resztą też będzie od czasu do czasu zbugowany. Na tą chwilę nie mogę nic obiecać więc zostanie jak jest, gdyż asysty to atut naszego serwera. (nie oznacza to, że się poddam w poszukiwaniach wtyczek gdyż za zmiana osobiście jestem na tak) UPDATE: Jesteśmy w posiadaniu działającego plugiunu na asysty! Asysta będzie zaliczana na początek od 33HP, w późniejszych etapach pomyślimy nad zmianą. FB/friendly fire/spadochron Tutaj żadne zmiany nie wchodzą w gre na ten moment Wallhack fire Tutaj skłaniałem się, aby zostało tak jak jest, ale myśle, że dojdziemy do kompromisu. Na dniach przetestujemy plugin który umożliwi wyłącznie wallhack fire, ale zabrane hp przy widocznym modelu będzie dalej widoczne, teraz jest to niemożliwe (on/off). Także tej zmiany oczekujcie na dniach. Temat zamykam. Jesli o czyms zapomniałem dodajemy temat i dyskutujemy tylko o nim, żeby było dla mnie i dla was bardziej przejrzyste.
  15. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.