Jump to content

Skarga na Admina Lasik

Pedzionek
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Pedzionek :3 

Nick gracza/admina: Lasik

Opis sytuacji: Oczywiście skargę piszę po to aby pokazać Lasikowi żeby to on na swoje zachowanie na serwerze patrzył i na przestrzeganie regulaminu 

A więc tak Czwartek jak i wcześniej ( nie pamietam dnia ) mówiłem Lasikowi że jeszcze nie skonczył odliczać a juz zamkną cele więc jest fd 

Pierwszy czwartek na demku ok (16.30 minuta) jak ktoś tego nie słyszy polecam spowolnic demko ze gdy jest 1 cele już są zamknięte więc mass fk bo był fd mówiłem mu to lecz on mnie zlekcewarzył 

całą mapę mówił każdemu za co i na ile może mu wstawić bana a sam nie widzi i nie chce się przyznać do błedu. Zego sie nie wywiniesz bo to jest wszystko na demku 

A co do końca mapy widac  ucieczka z ct.  Więc na przyszłość Laski pilnuj przede wszystkim siebie a nie całemu serwerowi wytykasz za co i za ile dostanie/ moze dostac bana :) 

IP/SID: macie 

Data i czas zdarzenia:  przed północą 

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903152346-jail_gravity.dem.zip

• Owner

Przy zamknięciu cel byłem na "0" i nawet sekundę nie obliczalem przy zamkniętych celach. Zawsze gdy ktoś wcześniej o mili sekunde zamknie cele przymykam na to oko. 

Ucieczka z ct jest wtedy kiedy przechodzę do tt odrazu lub kiedy po wyjściu z serwera i w krótkim czasie od wyjścia wracam znowu na serwer i zamiast do ct wbijam do tt.

Ja poprostu wyszedłem z serwera bo musiałem coś załatwić i rozmawiałem z @Perykles. Na ts3 i mówiłem mu że wychodzę.

Tyle ode mnie w tej sprawie przeczytaj regulamin, naucz się grać i pisać skargi bo narazie to Ty dałeś bez sensu skarge.

Edited by Lasik

Na demku widać że cele są zamknięte jak już mówisz 1( na demku 16.45 minuta i spowolnij demko sam zobacz :) ) a mi chodzi o to twoją reakcję jak ja ci to powiedziałem nie mogłeś normalnie powiedzieć że nie niebyło a ty zaczełeś na mnie skakać 

A ja sam dostałem -1 do tabeli za ucieczke z ct jak wyszedłem na ostatniej rundzie i to w zabawe, i w regulaminie jest napisane że to jest przykład jaki ty podałeś wyżej

1. Klawisz ma zakaz uciekania z CT. Wchodząc do CT jesteś zobowiązany grać do końca mapy. Jakakolwiek próba pozostawienia reszty klawiszy bez pomocy                 (np. wyjście z serwera, wejście po chwili i dołączenie do więźniów) jest karane banem.

• Owner
28 minut temu, Pedzionek napisał:

1. Klawisz ma zakaz uciekania z CT. Wchodząc do CT jesteś zobowiązany grać do końca mapy. Jakakolwiek próba pozostawienia reszty klawiszy bez pomocy                 (np. wyjście z serwera, wejście po chwili i dołączenie do więźniów) jest karane banem.

Ja wyszedłem z serwera i już nie wróciłem więc to bez sensu co napisałeś.

Gdzieś mam to czy dostałeś -1 czy nie, skarga na  mnie więc się nie wykręcaj tym że to Ty dostałeś.

@Sceptyk   @Bulaa23 zerknijcie.

@Evi. @Adrian. możecie zamknąć temat ? Robi się spam. I wszyscy się wypowiedzieli.

//Edit

@Pedzionek osoba będąca ze mną w ct była ze mną na ts i dostała wiadomość.

Edited by Lasik

Ale on musi to powiedzieć na serwerze a nie na ts skąd mam wiedzieć ze nie kłamiesz ? 

A po 2 To jest regulamin no w szczególności do musi sie do niego stosować bo jest adminem 

I to była 2 sytuacja na tej mapie bo w Srode  na jb zrobił to samo.

Ale to jest przykład poprostu a tam co masz napisane że  (np. wyjście z serwera, wejście po chwili i dołączenie do więźniów) to jest tylko przykład 

Klawisz ma zakaz uciekania z CT. Wchodząc do CT jesteś zobowiązany grać do końca mapy

A regulamin to regulamin  

20.Odliczanie po pierwszych poleceniach należy rozpocząć po pierwszym otwarciu cel. Podczas odliczania cele nie mogą zostać zamknięte.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.