Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pedzionek

Zablokowany
 • Content Count

  6
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1h 7m 17s

About Pedzionek

 • Rank
  None

Information about me

 • Name
  Stanisław
 • Location
  Lubelskie
 • Sex
  Mężczyzna/Man

Contact

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale on musi to powiedzieć na serwerze a nie na ts skąd mam wiedzieć ze nie kłamiesz ? A po 2 To jest regulamin no w szczególności do musi sie do niego stosować bo jest adminem I to była 2 sytuacja na tej mapie bo w Srode na jb zrobił to samo. Ale to jest przykład poprostu a tam co masz napisane że (np. wyjście z serwera, wejście po chwili i dołączenie do więźniów) to jest tylko przykład Klawisz ma zakaz uciekania z CT. Wchodząc do CT jesteś zobowiązany grać do końca mapy A regulamin to regulamin 20.Odliczanie po pierwszych poleceniach należy rozpocząć po pierwszym otwarciu cel. Podczas odliczania cele nie mogą zostać zamknięte.
 2. Na demku widać że cele są zamknięte jak już mówisz 1( na demku 16.45 minuta i spowolnij demko sam zobacz ) a mi chodzi o to twoją reakcję jak ja ci to powiedziałem nie mogłeś normalnie powiedzieć że nie niebyło a ty zaczełeś na mnie skakać A ja sam dostałem -1 do tabeli za ucieczke z ct jak wyszedłem na ostatniej rundzie i to w zabawe, i w regulaminie jest napisane że to jest przykład jaki ty podałeś wyżej Klawisz ma zakaz uciekania z CT. Wchodząc do CT jesteś zobowiązany grać do końca mapy. Jakakolwiek próba pozostawienia reszty klawiszy bez pomocy (np. wyjście z serwera, wejście po chwili i dołączenie do więźniów) jest karane banem.
 3. Twój nick: Pedzionek :3 Nick gracza/admina: Lasik Opis sytuacji: Oczywiście skargę piszę po to aby pokazać Lasikowi żeby to on na swoje zachowanie na serwerze patrzył i na przestrzeganie regulaminu A więc tak Czwartek jak i wcześniej ( nie pamietam dnia ) mówiłem Lasikowi że jeszcze nie skonczył odliczać a juz zamkną cele więc jest fd Pierwszy czwartek na demku ok (16.30 minuta) jak ktoś tego nie słyszy polecam spowolnic demko ze gdy jest 1 cele już są zamknięte więc mass fk bo był fd mówiłem mu to lecz on mnie zlekcewarzył całą mapę mówił każdemu za co i na ile może mu wstawić bana a sam nie widzi i nie chce się przyznać do błedu. Zego sie nie wywiniesz bo to jest wszystko na demku A co do końca mapy widac ucieczka z ct. Więc na przyszłość Laski pilnuj przede wszystkim siebie a nie całemu serwerowi wytykasz za co i za ile dostanie/ moze dostac bana IP/SID: macie Data i czas zdarzenia: przed północą Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903152346-jail_gravity.dem.zip
 4. NA TAK Kulturka wiek mikrofon pomocny aktywność steam
 5. Nick na serwerze: Pedzionek Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Kolejarz >!1910!</145.239.16.139:27015/ 
 6. Pedzionek

  Pedzionek

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.