Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patryk

Kontakt: Twój nick na TS3: The Lion King.

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Sieć zmieniła ts'a, więc też się przenoszę. Przyda się pomoc kogoś z doświadczeniem.

Ile czasu spędzasz na TS3: 3-5h dziennie a weekendy różnie

Czy posiadasz admina na innym TS3?:  Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Wystarczające i pewnie sporo przewyższające możliwości jakie daje mi ranga SA (Dodaj w końcu jakiś opis tej skali)

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Często bywałem adminem na serwerach ts3 z różna ilością klientów online dziennie. Na naszym ostatnim ts3 też adminowałem około 3 miesięcy (może dłużej). 

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Jasne. Wiele razy ze mną rozmawiałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam tego przywoływacza bardzo. Ogarnięta osoba w te sprawy, doświadczona. Zawsze pomaga wtedy kiedy trzeba. No jeszcze raz polecam,bo jest w nim to coś :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na tak :) Doświadczony co jest bardzo ważne , często pomagał jeżeli ktoś miał z czymś problem nawet jeżeli nie posiadał admina da się z nim normalnie porozmawiać <3  oraz jest bardzo aktywny ^_^ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktywny na serwerze,śmiało piszę propozycję dotyczące serwera ts3/zgłasza nam je na tsie :),doświadczony,forum na plus.

Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Tak

Osoba doświadczona , pomocna , aktywna , sumienna co tu więcej napisać tak :D 

Edytowane przez ChmielxDD (wyświetl historię edycji)
By Kub1nho,

Podaj minimum 3 sensowne argumenty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać, że od ostatniego podania poprawiłeś aktywność na serwerze. Jesteś komunikatywny, ogarnięty, pomocny i dosyć spokojny. Do tej pory nie słyszałem na Twoją osobę jakichkolwiek skarg. Znam Cię i wiem, że angażujesz się w każde powierzone Ci zadania na danym stanowisku. 

Według mnie zasługujesz, aby dostać się na to stanowisko. Jestem na tak. Powodzenia! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt, faktem od momentu napisania podania w szybkiej rekrutacji Twoja aktywność znacząco się poprawiła. Na poprzednim, bardziej rozbudowanym i obleganym tsie miałeś admina, więc raczej wiesz co i jak. W chwili obecnej widzę, że nie ma Cię na serwerze, więc kiedy będziesz dostępny daj mi znać (najlepiej na fb) to dodam Ci uprawnienia i zrobię kanał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twoje podanie zostało przyjęte!
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.