Jump to content
 • Sign Up
 • Archives

  Recommended Posts

  Imię: Patryk

  Wiek: 21

  Kontakt: Twój nick na TS3: The Lion King.

  Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Sieć zmieniła ts'a, więc też się przenoszę. Przyda się pomoc kogoś z doświadczeniem.

  Ile czasu spędzasz na TS3: 3-5h dziennie a weekendy różnie

  Czy posiadasz admina na innym TS3?:  Nie

  Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Wystarczające i pewnie sporo przewyższające możliwości jakie daje mi ranga SA (Dodaj w końcu jakiś opis tej skali)

  Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Często bywałem adminem na serwerach ts3 z różna ilością klientów online dziennie. Na naszym ostatnim ts3 też adminowałem około 3 miesięcy (może dłużej). 

  Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Jasne. Wiele razy ze mną rozmawiałeś.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Jak najbardziej na tak :) Doświadczony co jest bardzo ważne , często pomagał jeżeli ktoś miał z czymś problem nawet jeżeli nie posiadał admina da się z nim normalnie porozmawiać <3  oraz jest bardzo aktywny ^_^ 

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Widać, że od ostatniego podania poprawiłeś aktywność na serwerze. Jesteś komunikatywny, ogarnięty, pomocny i dosyć spokojny. Do tej pory nie słyszałem na Twoją osobę jakichkolwiek skarg. Znam Cię i wiem, że angażujesz się w każde powierzone Ci zadania na danym stanowisku. 

  Według mnie zasługujesz, aby dostać się na to stanowisko. Jestem na tak. Powodzenia! 

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Fakt, faktem od momentu napisania podania w szybkiej rekrutacji Twoja aktywność znacząco się poprawiła. Na poprzednim, bardziej rozbudowanym i obleganym tsie miałeś admina, więc raczej wiesz co i jak. W chwili obecnej widzę, że nie ma Cię na serwerze, więc kiedy będziesz dostępny daj mi znać (najlepiej na fb) to dodam Ci uprawnienia i zrobię kanał.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.