Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • P00L

  Zablokowany
  • Content Count

   499
  • Entries from Chatbox

   4,914
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   7d 7h 25m 24s

  P00L last won the day on November 22 2018

  P00L had the most liked content!

  5 Followers

  About P00L

  • Rank
   Banned
  • Birthday 09/08/1999
  • Days Won 1
  • Joined
  • Entries from Chatbox 4,914

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Recent Profile Visitors

  6,791 profile views
  1. Dojdzie do czystki, wielu też się jej podejmie
   Złapiemy Was za pyski i ujrzymy światło dzienne
   Byście zamilkli, zadeptani przez tę bestię
   Którą, tu żeście sami hodowali

    

  2. P00L

    Dodane P00L

   Nick:P00L Ranga: admin ts3 Link potwierdzający otrzymanie grupy:
  3. Aktywny na serwerze,śmiało piszę propozycję dotyczące serwera ts3/zgłasza nam je na tsie ,doświadczony,forum na plus. Jestem na tak.
  4. Imię: Mateusz. Wiek: 19 Kontakt: steam/fb/pw Twój nick na TS3: P00L Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Byłem administratorem,myślę,że sprawowałem się dobrze(w moim mniemaniu,jeśli myślisz inaczej pisz niżej z argumentami ),degradacje dostałem,za warny które mi umknęły wszak jesteśmy tylko ludźmi każdy może o czymś zapomnieć.Chcę pomagać użytkownikom forum jak robiłem to dotychczas. Ile czasu spędzasz na TS3: 3-5h Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie. Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 5 Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Jak opisywałem wcześniej byłem adminem na tsie Kuby(prowadzony dla znajomych graliśmy mixy etc.)+ doświadczenie które zdobyłem ostatnio. Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak posiadam sprawny mikrofon.
  5. P00L

    Rozwiązany P00L -1

   Nick:P00L Ilość warnów które chcesz odpracować:1 Kod SMS/Przelew wysłany na prywatną wiadomość do:--- Linki do artykułu:
  6. W poradniku przedstawię swoje odczucia z gry na poziomie golda (wbitego ową postacią) Większość osób grających w ligę pamięta "postrach" siany przez Kha'zixa w sezonie 8smym(przed nerfem R po ewolucji) Aktualnie większość graczy maxuje oraz ewoluuje Q,następnie maxujemy W(ewoluujemy W lub E w zależności od sytuacji-jak bardzo jesteśmy do przodu E wybieramy gdy mamy przewagę nad przeciwnym junglerem jak i resztą teamu) 3cią ewolucją jest W/E w zależności co wybraliśmy drugie. Prezentacja umiejętności bohatera Kha'zix jest świetną postacią do wbijania dywizji na soloq,gracze w niższych ligach często face check'uja -sprawdzają krzaki wchodzą w nie co bardzo często zamienia się w darmowe zabójstwo dla kha.Kha'zix jest "zabójcą" którego pasywa(izolacja tworzy z niego postać wprost idealną do 1vs1 przez całą grę).Kha'zixem gramy w jungli summoner spell'e które wybieramy to flash i smite. Zaczynamy od botlane;u ponieważ dostaniemy większą pomoc od lanerów supporty często posiadają tarcze umiejętności które nas leczą np. Braum posiada swojegą pasywkę (po 4 tym auto atacku cel ma stun'a wtedy nie zadaje nam obrażeń ponieważ jest ogłuszony oraz braum często gra z runą-gurdian która daje shielda osobom w pobliżu ) Przykładowe runy : Runy alternatywne:
  7. Napisz do opiekuna serwera na którym masz założone hasło (administratora forum etc) na pw Oni rozwiążą ten problem.
  8. Lecisz na kolorki Grasz sporadycznie Nie używasz mikrofonu I ostatnio jeśli się nie mylę częściej widziałem Cię na nsie niż steam. Jestem na nie.
  9. Zamykam szybką rekrutację na prośbę @Kub1nho Wyniki zostaną podane jutro.
  10. Tylko w sytuacji ekstremalnej poznasz prawdziwą naturę człowieka...
  11. Ile w bicu masz kozaku ?
  12. P00L

   m1chu Wita!

   Jak ja Cię chyba znam Cześć
  13. Atencja lekiem na smutek...

  14. Imię:Mateusz Wiek: 19 Kontakt:Steam/FB/forum Twój nick na TS3: P00L Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Z chęcią pomogę,dlaczego akurat tu ? 2lata znam dużo osób którym mogę pomóc więc czemu nie. Ile czasu spędzasz na TS3:2-8h(różnie) Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): myślę, że koło 5tki,potrafię tyle co nauczyłem się na "naszym" tsie. Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Małe,lecz szybko się uczę. Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.