Jump to content

Triq i admin?

TRIq
 Share

Recommended Posts

Nick: TRIq
Imię: Maciej
Znajomość AMX (1-10): 6
Sprawny i działający mikrofon: tak
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/TRIq/91.224.117.247:27015/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Przegrałem na waszym serwerze 130 h i 80 h na ZROBIE CI WIADRO, obecnie jesteście w posiadaniu serwera na którym gram i jest to mój jedyny serwer na jakim 
przesiaduje, a w cs 1.6 gram od 5 klaasy podstawowej czyli jest to ok. 10 lat temu (w moim przypadku :D), miałem długą przerwę, a po przerwie trafiłem tutaj. Na serwerze gram w miarę swoich
możliwości, niestety dla was to gorzej bo nie ma mnie na serwerze 24/7  Pracuje po swojemu to zabiera troche czasu, lecz też mam swoje życie prywatne. Admina bez wątpienia ograne. Strefy raszu 
na częściej granych mapach jako tako znam, ale temacik jest, pięknie opisany, zawsze można sobie spojrzeć jak mamy wątpliwości. Ograniczę te moje dziwne odzywki, głównie żarty jak się zajebie.
Cheaty różnego typu, myślę że ogarne, umiem mniej więcej rozróżniać co w danym momencie gracz używa.
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj Steam: STEAM_0:0:244364433
Staż w Counter-Strike 1.6: około 10 lat
Czy posiadałeś już admina?: Tak
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: serwery.wiaderko.com

@edit: Adrian 3 dni przerwy bo weekend był :D

Edited by TRIq

Jestem za okresem próbnym. 

Często widuje Cię na serwerze, nie widziałem, byś sprawiał problemy. Grę ogarniasz, więc wydaje mi się, że adminowanie też nie będzie dla Ciebie problemem, zawsze ktoś w razie w może Ci pomóc. Wymagania spełniasz. Jak najbardziej powinni dać Ci szansę. Powodzenia. 

zOBkSTp.gif.2c88add88f2203cd18d4d2a343c0bfc6.gif

Gra w miarę często, każdy go kojarzy, spełnia wymogi nie sprawia problemów a admini są zawsze potrzebni zwłaszcza teraz gdy często biega ktoś odpalony i nikogo nie ma. Jestem na tak.

Edited by Guest

Hmm, jak już ja piszę w podaniu to jest coś na rzeczy :d

Więc w sumie to tak:

Wiadomo, że odwiedzam serwer sporadycznie, ale ostatnio grywałem i spotykałem tego gracza dość często, nie stwarzał problemów. Ba. Nawet używał mikro i wydawał się być ogarniętą osobą, więc jak na moje szansa mu się należy. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.