Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.

TWERKZ

Użytkownik
 • Content Count

  281
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

About TWERKZ

 • Rank
  Silver IV

Information about me

 • Location
  Śląsk
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

1,195 profile views
 1. TWERKZ

  ssy

  Twój nick: piwo Serwer:cod 401 Link do AMXBans (http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php Link do ss'ów: https://www40.zippyshare.com/v/Hf4TvQ81/file.html
 2. XD

  1. JacoooB
  2. TWERKZ

   TWERKZ

   Ovuvuevuevue enyetuenwuevue ugbemugbem osas

 3. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. TWERKZ

  COD 201 SS-y

  Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Ban już minął @ aluFART uważaj następnym razem.
 6. Na odwołanie się od bana masz 72h.
 7. Spróbuj w menedżerze urządzeń poszukać nieznanego urządzenia i zainstalować sterowniki do niego, bądź sprawdź czy w BIOS'ie nie ma żadnego urządzenia nie przydzielonego.
 8. TWERKZ

  Ub

  Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Dostosuj się do wzoru. Nick z CS: Admin banujący: Serwer: Data zdarzenia: Opis sytuacji: Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): Wycinek bana z konsoli:
 11. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.