Jump to content
Logowanie za pomocą nicku wkrótce zostanie wyłączone. Zalecamy logowanie się przez adres e-mail!
 • Posts

  1,151
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  50.00 PLN 

Other groups

Donor

Donor

This user made a donation of more than PLN 50

About [email protected]

 • Birthday 01/23/1995

Information about me

 • Location
  Włocławek
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

Recent Profile Visitors

7,989 profile views
 1. A ty co tu podglądasz :heHeh:

  1. Show previous comments  2 more
  2. Kow@l

   [email protected]

   Długo nie zaglądałem ale nie sądziłem że aż tyle mnie ominęło o.O

  3. Adrian.

   Adrian.

   W dużym skrócie sieć sprzedana, została zrobiona fuzja z HellZone, sporo osób odeszło, sporo osób wróciło. A więcej informacji już w kolejnym odcinku :SquirtleJam:

    

   Z dobrych wiadomości Wredna jest tu z nami :o

  4. Kow@l

   [email protected]

   Oo doczekała się w końcu UB :D

 2. Współpracowałem z Kasią gdy byłem opiekunem. Bardzo dobrze się w tej roli sprawdzała i zawsze była bezstronna dodatkowo gdy nie była pewna to nie dawała bezsensownych banow tylko najpierw wolala się zapytać jak postąpić. Jestem jak najbardziej na tak
 3. Skiny sie niszczą możliwe że po prostu twój się zniszczył
 4. Jestem na nie. Gracz nie zna regulaminu oraz jego kultura duża pozostawia do życzenia co widać w jego historii banow.
 5. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Sam sprowokowales admina więc jak słuszny nie będziesz nikomu mówił czy zasługuje na to stanowisko czy nie. Ban słuszny skargę odrzucam.
 7. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Odrzucam. Twoja historia banow w ostatnim miesiącu jest dość bogata co świadczy o tym że nie znasz regulaminu.
 10. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Więc tak po ostrzeżeniu które dostał kropeczka stosował się do regulaminu bo wychodził z respa przed 1.15 lub równo 1.15. Skarga jest słuszna i ban oczywiście nie potrzebnie nadany, ponieważ mogłeś @ xPtaku dać od razu bana jak widziałeś łamanie regulaminu a Ty dałeś ostrzeżenie po którym gracz już nie złamał regulaminu. Admin tym razem dostaje ostrzeżenie słowne.
 12. Chwilowo zamykam żeby się spam nie robił za chwilę wstawie dowody na twoją winę.
 13. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.