Jump to content

Zbugowany perk

Luca199491
 Share

Recommended Posts

On się dziwnie strasznie buguje, mam wrażenie że on się co mapę inaczej buguje, na 1 mapie ziomka się nie dało zabić, a na 2 ja miałem, chciałbym zobaczyć czy dalej jest bug i jakoś dziwnie mnie się dało zabić, ale faktycznie o wiele mniej dostawałem obrażeń. 

Chciałbym też dodać, że perk Destruktor niszczy perki swoim jak i przeciwnikom. @Krystek Dobrze by było jakbyś usunął na razie ten kaloryfer bo są z nim straszne problemy. 

Jeszcze w sumie warto wspomnieć, że jeśli się wpisze /klan i się kliknie 2 żeby sprawdzić inne klany to nie pokazuje członków klanu i chyba nie pokazuje też ile ma rozdane w umiejętności.

Edited by LoL2014

O perku "kaloryfer" już wiedzą. Zaś z klanem d0naciak już coś naprawiał I pewno wie o błędach.

Tak nawiasem mówiąc. W dziale "ogólne" Krystek napisał na końcu, by zgłaszać błędy opiekunowie czyli @Wredzioszek ona je przekaże wszystkie wyżej. Bezsensowne nabijanie postów jak to robi Pan nade mną.

Takie tylko moje zdanie :)

Dziekuje za wszystkie informacje odnosnie bugow i bledow.

Co do perku kaloryfer - dam Wam pozniej znac czy zostanie on wylaczony. 

Co do klanow - to sa nowe klany i najprawdopodobniej mialo to tak wygladac, ale czy w stu procentach tak jest? Nie mam pojecia, bo sama czekam na wszelkie informacje dotyczace nowej wersji klanow.

Jak na ta chwile temat zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.