Jump to content

#14 GAZETKA 1S2K

0la
 Share

Recommended Posts

Dominik większa czcionka i marginesy! Tego nie wybaczę, bo wiem że jesteś za*******m grafikiem, który zawsze potrafi odwalić dobrą robotę, ale trzeba czasem pokierować Cię tu i ówdzie :D :niegrzeczny: Ogólnie największy szacuneczek właśnie dla Ciebie za takie bogactwo dla oczu jak i otworzenie się. :hi:Tytuł priorytetowy. Piona dla Ciebie @71.^!

Reszta ekipy spisała się równie elegancko, ponieważ jest wszystko to, czego czytelnikowi potrzeba. Zaledwie momentami są jakieś zawahania że jest czegoś za dużo, bądź brakuje dopięcia na ostatni guzik, ale idealizmu nie tutaj powinno się szukać. Znowu daliście radę, brawa dla was! Przyjemnie ogląda się takie dzieło. 

Dziękuję również za miano redaktora roku izakkappa

Wszystko fajnie tylko ten @don Erwin jak zwykle skopał co miał skopać - czytam w legendzie d0naciak szef 501 heheh - tak się składa ze opiekunem to ja byłem ale 201 :D

Legendy to jednak legendy, niekoniecznie muszą być prawdziwe więc wybaczam hahah :P

Oczywiście dziękuję przy okazji za głosy na człowieka roku a także tego niedocenionego, zaszczyt nagroda chociaż sam przyznał bym ją teraz przyznał redakcji, choć kto wie, jeśli utrzymacie formę do końca przyszłego roku - to macie mój głos!

Ranking serwerów z tamtego czasu nie odzwierciedla ich faktycznego stanu, ponieważ polityka rozwoju miała kumulację na święta a dodatkowo 5 serwerów zmieniło IP przez co ich rankingi muszą się nabijać od nowa. 

Poza tym przyjemnie się czyta, ale wiele błędów zlokalizowałem, zwłaszcza merytorycznych. Następnym razem więcej skupienia nad tworzeniem, bo niektóre są zbyt bardzo oczywiste. :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.