Jump to content

Poszukuję junior admina :)

Krystek
 Share

Recommended Posts

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Jeżeli chodzi o mnie to zgłaszam swoją kandydaturę. 

Dlaczego? 

Myślę, że jestem dość zaufany jak dla Ciebie, od końca wakacji pełnię funckje moderatora i do teraz nie było na mnie żadnych skarg, jestem osobą, która lubi pomagać i dbać o dobro społeczne. Co prawda mam nieobecność, ale jestem ciągle prawie nawet piszą mi osoby "Samiec chodzisz do szkoły? Ciągle siedzisz...", a jak będę miał już fona spowrotem to jeszcze moja aktywność bardziej wzrośnie. Chce osiągnąć na tej sieci dużo i zajść wysoko. :)

A ja zgłaszam siebie

Gdyż Krystek znasz mnie ,  lubię się uczyć i zdobywać nowe doświadczenie . Kontakt z naszą społecznością mam dobry , jestem ostatnio często na forum , chyba dla tego że wena do cs'a wróciła i jak tylko mogę to tu zaglądam , staram się coś organizować jak np. turniej aby ruszyć naszą społeczność. J@ będzie powiem szczerze wyzwanie , ale jak chce się w przyszłości coś robić to trzeba się uczyć i szkolić , chcę zostać na dłużej i zaistnieć bardziej niż opiekun na naszej serwerowni. Jeśli dostanę szansę to nie zawiodę , chyba że sam zauważę , że ta posada nie dla mnie to osobiście zrezygnuje. ;)

Hmm...od czego by tu zacząć.

Siedzę tutaj już długi czas, wydaje mi się, że współpraca między nami nie jest najgorsza, ostatnia aktywność na forum co prawda była średniawa, bo i ludzie więcej mi piszą na PW niż na forum, ale stanowisko J@ też będzie do czegoś zobowiązywać i ta aktywność na forum diametralnie wzrośnie. Fakt, że ta funkcja będzie dla mnie nowością, tak jak kiedyś opiekun, ale uczę się dość szybko i myślę, że załape te nowe tajniki mocy. Cóż więcej...Sam nie wiem, chyba też najzwyczajniej w świecie chcę się sprawdzić jak i pcha mnie do tego sama ciekawość cóż więcej skrywa ta funkcja

Zgłaszam się

Znamy się już chwilę czasu, wiesz, że można mi zaufać bo nigdy nie zdradzę, cudzego nie wezmę, wymądrzać się nie będę, moja aktywność jest myślę wystarczająca. J@ to będzie dla mnie dość nowe doświadczenie bo będę musiał ogarniać nie tylko forum ale też i serwery, dużo się mogę nauczyć w tych sprawach. Jestem myślę pomocny dla innych graczy i raczej ty jak i oni będziecie ze mnie zadowoleni :D

• Support

Również się zgłaszam.

Dlaczego ja?

Wiadomo jak pracuję i ile czasu spędzam na sieci. Mimo, że nie byłem nigdy sieciowym j@, to kiedyś może zawsze być ten pierwszy raz.. Do roli Opiekuna też podchodziłem z obawami jednak ze swoich obowiązków staram się wywiązywać jak najlepiej.

Mimo wieku szybko się uczę (mówią, że po 25 roku życia nauka idzie trudniej...). Pomagam (przynajmniej się staram ;P), często widać mnie na serwerach/forum/steam/gg, staram się ogarnąć jak największą ilość osób pomocą.

Fakt, czasami jestem wredny i podły, ale jednocześnie konkretny i stanowczy w swoich decyzjach.

Nie jestem nieomylny (no, nie mam takiego daru), jednak staram się samemu rozwinąć i możliwość pełnienia tej funkcji również jest nie tylko do tego okazją, ale też i zobowiązuje.

Ciągle mam też chęć do gry i mimo innych rozlicznych obowiązków staram się grać regularnie na serwerach, gdzie aktualnie pełnię funkcję Opiekuna.

Mogę pracować w grupie, jednak mam tendencję do dowodzenia, jeśli jest taka potrzeba... czasami robię to aż za mocno, ale to jedna z moich rozlicznych wad :P

Ludzie przychodzą i odchodzą, ja mam zamiar zostać jeszcze długo na sieci :D

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.