Jump to content

propozycja

Happy
 Share

Recommended Posts

jak się dostaje euro pod koniec rundy za mvp te 3 e 

to można zrobić że ta osoba która miała najwięcej mvp w tamtej mapie i w tej to żeby dostała więcej euro np 4 czy 5

2 razy wygra w mapach to zeby dostala to 4 czy 5 euro zamiast 3 

:)

Szczerze? Moim zdaniem niepotrzebne, mvp zgarniają cały czas i tak te same osoby i mieli by tylko więcej euro, a po co im to? Już lepiej dorobić, aby kolejne 2 osoby z największą ilością mvp zgarniały za 2 i 3 miejsca 2 i 1 euro.

@RossaNero zabijasz na farcie bo akurat chce się psiknac (eksdi) a co do propozycji to ta propka od @[Soul]jaboy jest o wiele lepsza niż ten system co teraz. To co jest obecnie zniechęca trochę graczy a euro na koniec mapy dostają te same osoby (czyli ja bo najlepszy :D )

Edited by Blladeerek

Moim zdaniem @[Soul]jaboy ma dobry pomysł, ale uważam że tyle ile dana osoba zdobyła mvp, tyle powinna dostać euro. Bo trochę jest nie fair jak ktoś na jednej mapie zdobędzie 5 mvp i dostanie 3 euro a inna osoba na innej mapie zdobędzie 2 mvp i też dostanie 3 euro. Więc 3 osoby z największą ilością mvp na koniec mapy powinny dostać tyle euro ile udało im się zdobyć mvp.

@KappaPride To akurat nie jest także dobry pomysł, ponieważ czasami się wygrywa mapę zdobywając tylko 2 mvp, i co wtedy? zdobyłbyś tylko 2 euro? jeszcze gorzej niż normalnie. Natomiast ci lepsi gracze czasami mają po 6-8 mvp(czyt. ja ;D) i dostawaliby jeszcze tylko więcej niepotrzebnych euro :D. Oczywiście nie mówię, że ma być 3,2,1 euro nagrody, ale np 5,3,1. To byłoby do ustalenia jeszcze :)

27 minut temu, KappaPride napisał:

@[Soul]jaboy Masz po części rację, ale moim zdaniem można byłoby tych lepszych graczy nagradzać. Można zrobić że gdyby gracz zdobył min. 8 mvp to dostaje klucz albo ma na niego szanse. Bo moim zdaniem ten system jest nie fair dla tych lepszych graczy.

Gościu nie nabijaj postów w taki sposób, bo to Cie nie przybliży do admina. @Roni[URLOP] to juz nie pierwszy taki nic nie wnoszący post. 

Pomyśl co piszesz, wyobraź sobie, ze grając rano np. 2v2 zdarzało mi sie mieć po 16 mvp i co teraz? Miałbym zostać milionerem? Propozycja Soula jest ok, jednak zanim zabierzemy sie do takich zmian, to plugin powinien zostać naprawiony. Nie raz miałem 4 mvp, a hajs zgarniała osoba z 3 mvp.

@Sadysta Masz w 100% rację :). Plugin jest faktycznie trochę zepsuty, gdyż czasami sam to liczę i nie wychodzi to tak jak powinno. Tak samo zbugowana jest rozgrzewka. Gdzie zabijając kogoś potem cały czas dostajemy za niego asysty mimo, że go nawet nie widzieliśmy(hehe, czy ktoś z was o tym wie w ogóle? ;D nawet @Roni[URLOP]?)

PS. To już wiem jak hajsy zdobywałeś oj ty ty :D

mozna zrobic tak ze bedzie
pokazanych 3 najlepszych graczy mapy i dostali by hajs :) to tez jeste spoko zamiast mvp bo czlowiek ma wiecej fragow i wgl a tu typ ktory ma mniej i on ma nagrode :/ 

Edited by Happy

5 godzin temu, Happy napisał:

mozna zrobic tak ze bedzie
pokazanych 3 najlepszych graczy mapy i dostali by hajs :) to tez jeste spoko zamiast mvp bo czlowiek ma wiecej fragow i wgl a tu typ ktory ma mniej i on ma nagrode :/ 

Też o tym myślałem, ale potem stwierdziłem, że w końcu jest to GO MOD, a więc powinno być tak jak w CS:GO. Tam też system MVP jest upośledzony, bo nacisk kładziony jest nie na indywidualne staty gracza, a na wygranie rundy, więc czasem paka ma priorytet nad killami. Dlatego akurat ten "błąd", jeśli można go tak nazwać, jest akceptowalny.

To nie jest upośledzenie. Możesz mieć nawet 500 killi i nie robić celi więc jesteś mało wartościowym członkiem zespołu. 

Team wygrywa nie fragami ale robieniem celi na mapie.

Co do samej propozycji jest ona nie wykonalna.

Zanim zrezygnowałem z funkcji miałem plan zrobić klany i dołożyć top3 fragowiczów które by dostawały EURO za które by się ulepszało klan. Czy @Roni[URLOP] będzie kontynuował mój plan co do GO:MOD to już proszę się pytać bez pośredniego Jego.

• Support Admin

Plan @Zimny będzie kontynuowany, co więcej idą nowe pomysły, więc wszystko się usprawni. Co do Waszej propozycji, jestem za, zobaczymy jak się uda to wkomponować w aktualizację, którą szykujemy :) 

• Support Admin
Propozycja została zaakceptowana!

Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.