Skocz do zawartości

Zimny

Head Admin
 • Zawartość

  864
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Zimny w Rankingu w dniu 18 Czerwiec

Zimny posiada najczęściej lubianą zawartość!

O Zimny

Informacja

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Taka dziura, że nie znacie :P

Kontakt

 • GG
  59170448
 • Nick
  Zimny

Ostatnie wizyty

3585 wyświetleń profilu

Ranga CS:GO

 • Gold Nova II
 • Obecna ranga CS:GO Gold Nova II
 1. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Propo!! Ważna [Zmiana wymogów dot. rangi]

  Ogólnie rzec biorąc chcemy zrobić tak serwer, aby resety były bardzo rzadko, aby każdy mógł się cieszyć skinami długo po ich zdobyciu, jak i dać wam możliwość wbicia tych upragnionych rang. Niestety pewne rzeczy są bardzo ograniczone, nie damy rady zrobić w GO:MOD, że ranga jest zależna od ilości wygranych rankedów (to chyba jasne?) Kolejnym naszym posunięciem będą już wcześniej wspomniane klany i nie będzie resetu zanim tego nie będę mieć. Po wprowadzeniu klanówm które będzie się ulepszać EURO planujemy resety robić co +/- pół roku, więc w tedy chyba w takich odstępach resetów będziecie już mogli wbijać te rangi na spokojnie i tak naprawdę bez pośpiechu. Nawet teraz kolejnego resetu nie planuję tak szybko jak był ten (czyli jakieś 2 miesiące) tylko sporo dłużej. Są skiny premium i chce abyście się tymi skinami także nacieszyli.
 3.  Rozwiązany NOWOŚCI?

  Nie będzie zwiększenia dropów aby nie było resetów co 2 tygodnie. Przypominam jedynie, że sami tego chcieliście bo wcześniej były na serwerze monety i o skinie nie decydował los tylko umiejętność gry HP za killa także nie będzie Co do utworów itd, to już opiekunów w tym rola
 4. Mam sprawe

  Masz jakiś badziew w plikach z csem (czity). Polecam kompletnie wykasować tego csa, czyli ze wszystkimi plikami i zainstalować nowego czystego. Polecam z tej strony http://download.csiks.pl/
 5. Skarga na insane

  Czyli admin się czegoś nauczył. Skarga jako taka słuszna, ale wyniknęła z niewiedzy admina więc zakończymy na upomnieniu
 6. Propozycja zmiany

  Zapraszam do zapoznania się z GT serwera http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.221:27015 serwer w ciągu doby stoi pusty jedynie 6 godzin mniej więcej (noc). jak widać od około godziny 6 rano zaczynają wchodzić gracze, a pustoszeje dopiero w granicach 0:00- 1:00 więc nie wiem skąd te przypuszczenia o małej ilości graczy. 1. Misje nie są trudne, stanowczą większość robi się szybciej niż wbicie kolejnej rangi, więc ten pomysł także nie wiem skąd się wziął. 2. Zapraszam do nauki matematyki nt. rachunku prawdopodobieństwa, jeśli drop ma X% (nie pamiętam już ile tam ustawiliśmy) przykładowo mamy 10% czyli 1/10 nie oznacza, że na 10 skrzyń wylosuje nam 1 skina, tylko na każdą skrzynkę mamy 10% szansy. Więcej pod tym linkiem https://www.matemaks.pl/rachunek-prawdopodobienstwa.html 3. Skoro to jest 4 MAPS to o jakim dodaniu map mówisz?? Zapraszam na serwer FFA na tej samej paczce GO MODA tam jest więcej map.
 7.  Archiwum Pytania dot. Turnieju

  Temat został przeniesiony do archiwum! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Temat został przeniesiony do archiwum! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9.  Archiwum Losowanie Darmowy SVIP

  Temat został przeniesiony do archiwum! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10.  Archiwum Event Halloween

  Temat został przeniesiony do archiwum! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Temat został przeniesiony do archiwum! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Wszelkie usługi zostaną podoodawane jak tylko serwer stanie na nogi. Tak jak @don Erwin erwin pisał,
 13. Propozycja do rang.

  Jest to GOMOD a w CS:GO jest MVP dlatego to zostanie.
 14.  Rozwiązany Ukradzione konto Hubi

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Muza

  w lipcu
×

Ważny komunikat

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.