Jump to content

Podejście numer 2 by Que

FROZEN
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Quebonafide

2. Imię: Damian

3. Wiek: 20 lat

4. Znajomość AMX (1-10): 6-7. Amxmodmenu opanowane bardzo dobrze + kilka dodatkowych komend jeszcze pamiętam.

5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam, jest sprawny.

6. Link do swojego GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Quebonafide/91.224.117.247:27015/

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ostatnio strasznie dużo dzieje się na serwerze na co dowodem są skargi, które codziennie są dodawane w odpowiednim dziale. Na serwerze spędzam mnóstwo czasu co potwierdza moje GT. Porządek na serwerze jest utrzymywany tylko pod obecność admina, bez niego dzieje się totalny chaos: Wyzwiska, bugowanie, kradzieże itp. Wiadomo, jak każda osoba składająca podanie na admina chcę pomóc w utrzymaniu ładu na serwerze aby każdy gracz czuł się komfortowo i mógł w spokoju nabijać sobie swój level. Z adminami staram się współpracować poprzez zgłoszenia na [email protected] i steam. Gdy któryś z graczy nie podpasuje mi w kwestii "czystego grania" pobieram demko i oglądam je dopóki nie będę pewny, a jak już wszystko wiem to piszę do któregoś z adminów jaka jest sytuacja. Z graczami na serwerze też staram się utrzymywać dobry kontakt. 

8. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:17542726. Jeżeli będzie taka potrzeba to mogę podać link do banid.

9. Staż w Counter-Strike 1.6: 10 lat z przerwami.

10. Czy posiadałeś już admina?: Tak, posiadałem admina już mnóstwo razy, nawet na paru bardzo dużych sieciach.

11.W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Po kolejnym przegranym meczu turniejowym w CS:GO stwierdziłem, że ta gra jest warta zapałki i postanowiłem wrócić do klasyka i mojego ulubionego moda. 

Dziękuje za wszystkie wypowiedzi i pozdrawiam, Que.

+Steam

+Wiek

+Gt

- 19Postów na forum... Warunek nie spełniony.

Nwm czm ale jak zauważyłem większość zapomina o warunku Wymaganych Postów na forum.

- Złamałeś regulamin dzisiaj o 1-2rano jak graliśmy.

Lecz bd na okres próbny bo brakuje wam adminów.

3 minuty temu, Lelouch napisał:

aktywnych

:cray:

Zgłasza na [email protected] oraz steam, zrobił się bardziej aktywny i pomocny. Nie widziałem aby łamał regulamin więc dla niego to plus.

Jestem na tak, nie mam nic przeciwko.

1 minutę temu, HooLiGaN napisał:

- 19Postów na forum... Warunek nie spełniony.

2 minuty temu, HooLiGaN napisał:

- Złamałeś regulamin dzisiaj o 1-2rano jak graliśmy.

W podaniu Sepixa Ci to nie przeszkadzało. Co za hipokryzja...

Dnia 7.07.2017 o 18:03, Zimny napisał:

ja bym brał. Ostatnio widzę tylko 2 adminów lelucha i asthamant (czy jak to sie tam pisze) a autor podania nie sprawia kłopotów i siedzi sporo na serwerze

Dziękuję za opinię. :) 

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.