Jump to content

Recommended Posts

1. Nick: Blotter

2. Imię: Michał.

3. Wiek: 21

4. Znajomość AMX: no tak 7, ale musiałbym kilka rzeczy ogarnąć jeszcze, kwestia godziny, dwóch.

5. Mikrofon: działający bez najmniejszego zarzutu. :D

6. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Blotter/91.224.117.247:27015/

7. Dlaczego chciałbyś zostać adminem?: Po pierwsze, gram często w nocy gdzie inni admini są offline - zredukowałoby to grających odpalonych graczy (tak jak wczoraj, xNarkox świadkiem). Po drugie - jestem człowiekiem gestu, mam szlachetne i wielkie serce, więc chciałbym umilać graczom grę na serwerze, aby przebiegała zgodnie z zasadą "liczy się tylko paka i fragi" :)

8. Steam: STEAM_0:0:221069144 
9. Staż: kupa czasu, nigdy tego nie liczyłem, ale więcej niż 5 lat lekko.

10. Posiadałeś admina?: Tak, posiadałem na kilku innych serwerach, co prawda nieco mniejszych ale zawsze.

11. Jak trafiłeś na ten serwer: hmm, szukałem jakiegoś CODa gdzie gra sporo osób i trafiłem na tą sieć. Pograłem dwa dni i mówię sobie "ooooooo.... sztos!" i tak zostałem do dzisiaj. :D 

P.S

Wiem, że nie mam postów sensownych na forum, ale nadrobię to w swoim czasie - zamiast skupiać się na tym co dzieje się tutaj, wolę być obecny na serwerze. Przecież od tego jest tak naprawdę admin, prawda? :) 

Edited by Guest

Jestem na tak

+Często go widzę na serwerze mimo,  że wróciłem na serwer dopiero w poniedziałek

+Pomaga

+steam

-mały minusik za forum. Prawda, admin jest od tego aby pilnować serwera ale na forum trzeba wchodzić i sprawdzać co się dzieje, ponieważ np. nie wiadomo kiedy jakiś punkt w regulaminie może ulec zmianie. 

28 minut temu, Blotter napisał:

gram często w nocy gdzie inni admini są offline

A ja to krzak? :cray:

fragi

Tutaj bym się nie martwił, bardziej już zasada o paczke.

No cóż...

Wiem, że nie mam postów sensownych na forum, ale nadrobię to w swoim czasie - zamiast skupiać się na tym co dzieje się tutaj, wolę być obecny na serwerze. Przecież od tego jest tak naprawdę admin, prawda?

Ten czas już powinien być. Nabić te parę postów to dosłownie chwila, jest tyle tematów, że szok. Admin musi być obecny na serwerze i na forum, musi wiedzieć co dzieje się na sieci.

Te bany również mnie nie przekonują:

http://scr.hu/8p0m/e7hel
Na ten nie.

Jestem na nie 

Wielce pan wulgarny jak mu się zwraca uwagę co do regulaminu.  wyzywa matki na przykład dziś przez mikrofon nie chciał bym takiego Adma 

Nie umie się pocałować odrazu zuca obelgi jest złośliwy 

A jak dostanie aplauz od kogoś za to ze komuś pocisnal to nie ma przebacz 

Wróciłem tu na serva po 1.5 rocznej przerwie gram w sumie od 3 dni i juz sporo zaobserwowałem takich niuansów 

Przepraszam za kolejną wypowiedź, ale chcę aby @Krystek to zobaczył. Potem możecie go usunąć i wykasować mi z nabitych postów.

59 minut temu, gejsza napisał:

Jestem na tak 

+ często gra wieczorem

+ miły i zawsze stara sie pomoc 

+ ma poczucie humoru

+ wiek

+ mikro

Nadajesz sie :D 

Dlaczego się wypowiadasz i jakim cudem grasz, skoro masz PERMANENTNEGO BANA za wchodzenie na aktywnym? Prosiłbym o rozpatrzenie tego incydentu.

image.thumb.png.92a78d36dce38638ad7a013e6f9ec64b.png

Na nie, nie nadajesz się na admina: pomijając argument braku postów, przejdźmy do twojego zachowania na swerwerze. Notoryczne wtrącanie się w rozmowy, prowokacje i niekulturalne odzywki ? Admin to nie przywilej tylko obowiązek. Ale przejdźmy od sedna wczorajszej sytuacji (ty wiesz o czym mówię :* ) 

Wbiłem sobie wczoraj na serwer przed godziną drugą, by pograć sobie i się wyluzować. potem wszedł Krisu (Kibic Łks-u) . Grając zaczeliśmy sobie żartować  typu "ale ciemno, jak na waszym stadionie"  ( xd ) itp. przy czym blotter był chyba bardzo niezadowolony bo zaczął jakieś prowokacje typu 'nieśmieszny tekst' po czym dodaje 'hłohłohło zniżam się do twojego poziomu fecu' . Na początku to ignorowałem bo wisi mi jakiś zakompleksiony internetowny napinaczek, więc graliśmy dalej (pomijając fakt, że mógł po prostu nas zmutować, tylko mu to przeszkadzało) i nadal zaczął różne coraz to nowe i ostrzejsze odzywki (sprawdzałem już hltv, niestety nadal to jest 1.6 i voicerecorda nie zbiera, a niezbyt się nim wczoraj przejmowałem). Mapa się skończyła, ale on nie skończył pieprzyć swojego i tak przez kolejne mapy, kolejną godzinę z odzywek przeszedł do obrażania mnie [o argument dlaczego, zapytajcie go] . Gdzieś tam w międzyczasie wyszło, że z wariatem wyzywaliśmy się oboje raczej w celach humorystycznych (raczej, bo on zaczął, a mnie jakoś tak słowo nie potrafi urazić, więc się tylko włączyłem), ale blotter chyba poczuł się pominięty po czym ZNOWU WTRĄCIŁ SIĘ W ROZMOWĘ , oczywiście wyzywając jedną ze stron -> mnie xd . Po ponad godzinnym takim jechaniu już mi trochę nerwy puściły, tak, przyznaję się bo ile można i też mu tam kilkoma kur*ami rzuciłem, czy coś, po czym co jest najciekawsze, on zaczął obrażać moich rodziców, typu zabije mnie i powie "łatwo ! jak z twoją matką! haha" xd . Nadal to są wszystko puste słowa niestety, ponieważ hltv tego nie potwierdzi. ALE na jedno mam dowód, na mapie [http://d1.hltv.org.pl/srv39703/HLTV-1707030247-de_polo.dem.zip] de_polo stworzył on tak zwaną kolaborację -> Dogadał się z Wariatem i jednym jeszcze przeciwnikiem, że nie będą się zabijać, a on sam będzie podpowiadał gdzie ja jestem, wszystko jest na demku, więc dużo tu rozpisywać się nie będę.

Z powyższym, uważam iż osoba nie jest godna posiadania funkcji administratora :default_acute:

Edited by fecu

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.