Jump to content

Mistrz a morderca


fecu
 Share

Recommended Posts

PREMIUM mistrz

mp5, 10hp i 5 kondycji
+10dmg z podstawowej broni, 1/2 he !!, widzi niewidzialnych, AŻ 2 trujące trutki ..


MEGAPREMIUM morderca
famas (tylko),  5 wytrzymałość i 10 kondycja
eliminator rozrzutu i aż 1/10 na zadanie podwójnych obrażeń

Mam pytanie, czy tak powinno być?  Pomojając fakt, że mistrz jest kontrą na cichego i widzi go zawsze, to 1/2 z he?  trujace trutki ? obrażenia ? i to jest tylko klasa premium gdzie morderca mega? Da sobie taki w kondycje i hp i biega jak za przeproszeniem poje*any , zabija wszystkich bo pasywka na obrażenia i w dodatku ma dużo hp . to jeszcze może na mniejszych mapach czy dostosowanych wybić pół drużyny bo 1/2 z he, gdzie morderca w porównaniu do zwykłej premium jest nic nie warty. Proszę o wypowiedzenie się i zbalasnowanie tego / przeniesienie mistrza na megapremium (?) hutsz

Link to comment
Share on other sites

1. Granat jest 1/3 a nie 1/2

2. jestem przeciwny wstawieniu mordercy ak czy m4 a nawet p90. famas jest odpowiedni

3. grasz cichym i płaczesz... a reszta 90% graczy gra klasami które właśnie to morderca wybija jak muchy i nikt na forum z tego powodu wielkiego halo nie robi, a mistrza traktują jak zwykłą klasę i jakoś nie specjalnie odczuwam żeby mistrz był jakąś super hiper klasą, a przecież gram klasami zwykłymi jak mandelejew czy strzelec wyborowy. i osobiście dużo częściej zabija mnie właśnie morderca, a nie mistrz.

4. A może Panie FECU zamist m4 na cichym (bo przecież to jest denerwująca klasa która właśnie ty grasz) damy jakieś ump żeby nie miał tak wysoło i  w tedy zaczniesz płacz, że cichy za słaby??

 

Myślisz tylko pod siebie

Tyle do powiedzenia na ten temat, jak dla mnie słaba propozycja i nic nie trzeba zmieniać

Link to comment
Share on other sites

1. 09193156656925055590.jpg
2. przy najmniejszym szczęściu, 25 naboi w 1 osobe i tylko 2 razy zada podwójne obrażenie   [nie za dużo jak na mega premium ? xd]  
3. Pomijając fakt, że w większość czasu cisnę bekę, to ludzi irytuje cichy, bo niewidzialny, ale znaczna większość mówi, że mistrz jest przesadzony
4. Jak ja kocham to, że ktoś nie ma argumentów w sprawie, więc przypieprza się do rozmówcy :) Otóż nie chodzi tutaj o to, że ta klasa mnie kontruje, mógłbym ją kupić nawet i grać, mógłbym kupić też kapitana, ale kogo to obchodzi. tu jest temat tego, iż mistrz jest niezbalansowany i tutaj są logiczne argumenty, porównanie nawet do klasy MEGApremium, która powinna być dużo lepsza, a jak widać nie jest ;) 

Link to comment
Share on other sites

I kolejny temat nie mający "sęsu". Cichy denerwuje i denerwować będzie graczy którzy cisną zwykłymi/Twardym lub mega premkami, natomiast na mistrza płaczą gracze którzy naginają cichym i to się nie zmieni. 

1 godzinę temu, fecu napisał:

trujace trutki

Dobrze, że nie leczące. Trutka zabiera po 1 HP, łał ale dużo. Ja jakoś grając Tajniakiem nie mam problemu z cichym czy mistrzem, więc osłabienie go czy przeniesienie do mega premek jest nie potrzebne. No, w końcu tajniak to bardzo słaba klasa. Ty, a może po prostu trzeba wiedzieć jak grać daną klasą?

Skoro widzisz, że Morderca ma eliminator + 1/10 na krytyka, to znaczy, że... jest to klasa zrobiona bardziej na dystans. Czy to nie aby Duda grał Mordercą? Robił miazgę na serwerze gdy tylko wchodził. Tak samo było z Partyzantem, nikt nim nie grał - Beata zaczął i proszę, nagle znaleźli się zwolennicy tej klasy. Mistrz jest zrobiony specjalnie do biegania i strzelania aby zabić jak najwięcej i w tym cichych. Cichy jest zrobiony bardziej do graczy nowych, nie ogarniających lub najzwyczajniej - camperów. Nic z tym nie zrobisz i tyle w tym temacie. Zmian żadnych nie potrzeba.

 

+edit: Dodam jeszcze, że na Mordercy został zablokowany bezlik bo klasa była wtedy za mocna.

Edited by Asthamanti.
Link to comment
Share on other sites

Jak już to dla mnie morderca jest za mocny. :D

Weźnie taki fatality swinskie naboje da wszystko w inte + jeszcze bedzie mial ponad 200hp bo ma już wysoki lvl i wychodzi z tego typ z eliminatorem rozrzutu który nawala po 50-70 + ma 1/10 na 2x dmg(które wchodzi strasznie często z tego co odczuwam przynajmniej na swojej skórze grając). Aktualnie na serwerze nie ma za bardzo innych premek niż kapitan i morderca, która potrafi ostro cisnąć i robić staty typu 60/10(chyba że duda jak jeszcze grał). na mistrza wystarczy mi odporność z klanu i on już we mnie wali tym mp5 po 10-15 przez co jeśli ktoś mnie nie trafi w głowę(oczywiście z mp5 strasznie łatwo w nią trafić) to mnie może nie zabić nawet w 15 hitach(nie raz miałem taką sytuacje z wredną, która nie strzela najlepiej). Eliminator rozrzutu to jeden z lepszych i przydatniejszych perków na większości serwerów, a jeśli jest wbudowany w klasę to otwiera to możliwości na inne lepsze perki z którymi robi się totalną siekę. Mistrz to se może jedynie na jakimś duscie czy ratsie porzucać tym he i powkurzać, a tak to na większą odległość nie jest w stanie nic zrobić z tej mp5. 

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałeś dodać, że mp5 mistrza nie ma możliwości skanów co już jest minusem klasy ;) wystarczy trochę myśleć, bo naprawdę mistrz wcale nie jest klasą przesadzoną jako premium. A morderca denerwuje każdego, bez recoilu więc jedno dobre wycelowanie i każdy pada w starciu 1 vs 1 i już nie zwiejemy bo nawet się schować nie da, bo przzeskanuje .

 

Doczepmy też się mendelejewa bo truje i zabiera 3 x 15, partyzanta bo amunicje zabiera, komandosa bo 1/1 z noża, kapitana, bo 1/1 z AWP, glada bo 1/2 w heada i zwinne palce, twardziela bo regeneruje HP, wywala broń i ma ABH Strelec wyborowy, bo ignoruje wytrzymałość przeciwnika, teleporter, bo się teleportuje i robi plecy, oficer, bo ma zwinne palce itd. itd. . Możemy się przysrywać do każdej klasy po kolei i porównywać je z premkami i mega premkami i udowadniać na wszystkie sposoby, że dana zwykła klasa jest lepsza niż dana premka a dana premka jest gorsza niż zwykła.... gram zwykłymi klasami i mam lepsze staty niż nie jeden z premką o podobnym lv do mojego i co?  no nic!!! umiejętność wykorzystania specjalizacji danej klasy... Beata top1 w lv i top15 zwykłymi klasami...To udowadnia, że klasy są zbilansowane i przestań już wywalać żale...

 

Tak jak mówię możemy się bawić we 2 strony, damy mistrza na mega premium, a ja zacznę płakać na cichego i wymuszę zmianę broni z m4 na ump, bo będę się upierał, że cichy bije za dużo w plecy z tej m4 i uwierz, że dużo osób mi to potwierdzi i jeszcze się do mnie dołączy ;) ale według mnie cichy też nie jest jakąś klasą której nie da się zabić, wręcz zabija się ją bez problemów jeśli masz sprawne oko, i ja nie potrzebuję mistrza żeby cichego widzieć

 

Poza tym tak jak napisał mój przedmówca, trochę wytrzymałości i z tej mp5 robi nam tyle co nic. A morderca nawala jak głupi z full auto śmierci, a jeszcze jakiś perk zwiększający dmg..hohoho 4 kulki i po tobie a wchodzi każda bez rozrzutu przecież. Aczkolwiek wystarczy myknąć mordercę na blisko i już eliminator zaczyna przeszkadzać i morderca w tedy pada jak długi, więc spokojnie można uważać, że mistrz (który jest na blisko) ma przewagę nad mordercą jeśli go podejdzie

 

Możliwe, że na wcześniejszych COD'ach na których grałeś były typu P2W i się przyzwyczaiłeś do innych standardów tutaj klasy są ułożone tak aby nikt nie czuł się nie zwyciężony.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że Fecu przeniósł swoje frustracje z serwera na forum. 

Mistrz, faktycznie, jest klasą kontrująca dla Cichego, ale co z tego? Przecież tak na dobrą sprawę wystarczy ogarnąć perk Oczy Filozofa i też będę Cię widział. Przesadzasz bo parę razy padłeś i chcesz koniecznie, żeby to Twoja klasa była lepsza. 

A te trutki to jakaś komedia bo zabierają po 1hp i są kompletnie bezużyteczne na tej klasie, ale fajnie to wygląda w opisie klasy. :D 

 

A imo morderca jest zbalansowaną klasą, załatw sobie 1/1 z hs killera i taki Fatality pada aż miło popatrzeć.

 

Fecu - skill, a nie płacz. Polecam. :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, YouStee napisał:

ale warto dodać , że mało co się skanuje w ogóle na cod modach jedynie awp'a.

Jak to? Przed chwilą na lidlu całe CT skanowało murek na drzwi, a TT nie było lepsze. Skan jest zależny od mapy i pozycji wroga, jeżeli ktoś ucieka bo musi przeładować, to logiczne że nie będziesz biegł tylko skanował co daje większą szansę na zabicie.

12 minut temu, YouStee napisał:

Ja bym tego partyzanta znerfił dał bym mu 1/8 na zabranie amunicji bo to lekka przesada grać z ta beatką

Wiedziałem, że ktoś o tym wspomni. Chcesz nerfa? Napisz nowy temat i podaj porządne argumenty, nie jakieś inwalidy jak robi to większość, tu temat się kręci wokół Mistrza & Mordercy.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Asthamanti. napisał:

Jak to? Przed chwilą na lidlu całe CT skanowało murek na drzwi, a TT nie było lepsze. Skan jest zależny od mapy i pozycji wroga, jeżeli ktoś ucieka bo musi przeładować, to logiczne że nie będziesz biegł tylko skanował co daje większą szansę na zabicie.

Wiedziałem, że ktoś o tym wspomni. Chcesz nerfa? Napisz nowy temat i podaj porządne argumenty, nie jakieś inwalidy jak robi to większość, tu temat się kręci wokół Mistrza & Mordercy.

Rusz głową jeśli coś takiego masz. Nie będę spamił na forum nowymi wątkami... Jest wątek to mogę napisać jedno słówko na temat klasy partyznat. Oczywiście możecie w nim nie zmieniać gracze decydują o balansie :P 

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, YouStee napisał:

Zimny, ale warto dodać , że mało co się skanuje w ogóle na cod modach jedynie awp'a.

Ja bym tego partyzanta znerfił dał bym mu 1/8 na zabranie amunicji bo to lekka przesada grać z ta beatką :D

@Blotter, aż tu zawitałeś :P

 

 

Beatka ma hlvl, sporo kondy + wytrzy, ciągle biega z betonem albo sterydami i jeszcze do tego klan jej wchodzi, wiec spokojnie. Ale faktycznie, Partyzant to kwestia na inny temat jak to Asthamanti wspomniał.

 

@YouStee A no wpadłem, i tak miałem wejść. :D 

Link to comment
Share on other sites

Rozpisywać się nie będę, ale morderca jest silniejszą klasą od mistrza, kwestia stylu gry i mapy. Poza tym ile jeszcze tych tematów? 3 tygodnie temu było, że Cichy za mocny i aby go dać jako mega premium.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.