Jump to content

Podanie Quebo

FROZEN
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Quebonafide

2. Imię: Damian.

3. Wiek: 20.

4. Znajomość AMX (1-10): Hmm.. 6? Amxmodmenu ogarniam bardzo dobrze, znam również parę komend, ale na edytowaniu czy pisaniu pluginów się niestety nie znam. 

5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam.

6. Link do swojego GameTracker'a: http://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.247:27015/top_players/?query=Quebonafide

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Każdy admin pisząc podanie, zobowiązany jest do pilnowaniu porządku na serwerze. Właśnie dlatego zgłaszam swoją osobę jako materiał na admina serwera. Lubię gdy na serwerze jest spokojna i fajna rozgrywka. Złapałem dobry kontakt ze stałymi graczami serwera, panuje bardzo często fajna i miła atmosfera, ludzie mam nadzieję, że nie mają do mnie żadnych zastrzeżeń. Nie chce być konfliktowym człowiekiem, po prostu chcę eliminować z serwera na kary czasowe różnych toksycznych gości, którzy nie myślą o tym, że psują komuś grę swoich zachowaniem. Adminom co jakiś czas staram się pomagać zgłaszając na [email protected], paru gości już wyłapałem.

8. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Posiadam, konto 2k7: STEAM_0:0:17542726. Jeżeli będzie taka potrzeba to wrzucę link do banid.

9. Staż w Counter-Strike 1.6: Koło 12 lat z przerwami.

10. Czy posiadałeś już admina?: Oczywiście, admina posiadałem już wielokrotnie, były to głownie jedne z największych sieci w Polsce.

11.W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Po przegranym meczu w CS:GO stwierdziłem, że pies drapał tą grę i wracam do klasyka. Na wiaderku widziałem, że na tym serwerze gra dużo osób i zostaję tu na dłużej :).

Mam nadzieję, że dacie mi szansę. Nie zawiodę was :). Pozdrawiam, Quebonafide.

*Wiem, że nie spełniam jednego wymagania, chodzi o ilość postów. Doszedłem do wniosku, że posty z czasem nadrobię, a nie będę ich bezsensownie nabijał w 30 minut.

Edited by FROZEN

Często go cisnę i boję się, że mógłby mnie banować, ale zaryzykuje i powiem na tak bo jest spokojny(nawet jak go zabijam 5 runde pod rzad) i chyba nie widziałem żeby się z kimś kłócił. Gra regularnie bez żadnych kratek i ostatnio jest trochę mniejsza aktywność administracji, więc kolejny admin się na pewno przyda. 

Tylko jeśli się nie mylę płotek na de_eldorado jest zaliczany jako txt WIĘC PO NIM NIE ŁAŹ CIĄGLE! 

6 godzin temu, LoL2014 napisał:

Tylko jeśli się nie mylę płotek na de_eldorado jest zaliczany jako txt WIĘC PO NIM NIE ŁAŹ CIĄGLE! 

To nie jest txt, ale zakazane jest skanowanie przed 15 sekundami i wchodzenie na niego przed 1:45.

6 godzin temu, LoL2014 napisał:

ostatnio jest trochę mniejsza aktywność administracji

Wczoraj o 14 grało 4/5 adminów + ja, to nie tak mało.

10 godzin temu, FROZEN napisał:

*Wiem, że nie spełniam jednego wymagania, chodzi o ilość postów. Doszedłem do wniosku, że posty z czasem nadrobię, a nie będę ich bezsensownie nabijał w 30 minut.

No popatrz, ja złożyłem podanie mając 60+ postów i 27 godzin 49 minut, jakoś nie musiałem nic nabijać specjalnie do podania. Pamiętaj "Jak się człowiek śpieszy, to diabeł się cieszy" i jest to prawdą.

Już pomijam fakt, że wymagania to wymagania, ale ja np. Ciebie nie znam, na serwerze nie widziałem abyś się odzywał/pisał.

Jestem na nie.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.