Jump to content

SVIPY Nocą

Polski Belg!
 Share

Recommended Posts

Chciał bym zaproponować nocne svipy, które by trwały  od 23 do 6 rano , myślę że to by była decyzja na + ponieważ teraz zaczynają się wakacje , i myślę że kazdemu by taki układ  pasował:) , Nie wiem jak wy ale mi ten pomysł jest bardzo dobry , ale to już nie zależy odemnie 

Pozdrawiam !:) 

Nie wiem czy do końca jest to dobry pomysł. Cienko teraz z kasą, a po takiej "promocji" budżet może jeszcze bardziej ucierpieć, bo odezwą się w graczach wewnętrzni janusze biznesu. I tak dostają już sporo za darmo. 

Z jednej strony pomysł mi się podoba. Nocny vip to fajna sprawa. Niestety argument Sadysty w mojej opinii wydaje się mocniejszy. Nie ma pieniędzy na opłacenie domeny, a my tu mówimy o przywilejach? Pomysł jak najbardziej spoko, ale siła wyższa. Niestety na nie.

• Support Admin

Słuchajcie. Ostatnio Zimny napisał Wam, że nie ma fizycznie możliwości dodania vipa/svipa na noc. Musiałby być on mocno osłabiony po 1, po 2 nie ma po prostu miejsca, żeby tego vipa dodać (2 sloty na funkcje vip są zajęte...)

• Support Admin
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.