Jump to content

Propozycja zmiany

kredek
 Share

Recommended Posts

Witam, moją propozycją zmiany jest:

1. Ulepszenie/ udoskonalenie w jakiś sposób misji jaki nagród, które za nie dostajemy, ponieważ za długo one trwają a  nagrody są bardzo słabe i nieadekwatne to pracy włożonej w daną misje. Wiąże się z tą zmianą ciekawsza i bardziej urozmaicona  gra a co za tym idzie,  miejmy nadzieję więcej osób na serwerze.

2. Drugą rzeczą są skrzynki. Ilość wylosowanych skrzynek jest znikoma a i tak większość z nich jest zazwyczaj pusta co skutkuje nam rozczarowaniem graczy i odchodzeniem ich z serwera.

3. Trzecią i ostatnią propozycją jest dodanie nowych map " KONIECZNIE!!". Mapy, które gramy w tym momencie są tak powtarzalne, że każdego kto gra dłużej na serwie doprowadzają do szału. Oprócz zwykłych granych map muszą zostać dodane mapy małe takie jak: Aim_map itd.

Moja propozycja map:

- Salt2

- Verso

-Museum

-Piranesi

-Chateau

Szybko sprostuję twoje propozycje:

1. Misje wcale nie są dość trudne, a nagrody fakt mogłyby być lepsze, ale nikt jakoś tego braku nie odczuwa.

2. Drop ze skrzynek jak i sama ilość ich wypadania jest dobra, powiększenie tego zepsułoby grę, każdy po tygodniu by miał wszystko i dopiero ludzie zaczęliby odchodzić z serwera z powodu braku wyzwań.

3. Nowych map nie będzie i ja postaram się już o to zadbać na własną rękę, bo jak człowiek się starał i wam coś załatwiał to się nie podobało i wszyscy zrzędzili(były zmiany map już i każdy "hejcił").

Zapraszam do zapoznania się z GT serwera http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.221:27015

serwer w ciągu doby stoi pusty jedynie 6 godzin mniej więcej (noc). jak widać od około godziny 6 rano zaczynają wchodzić gracze, a pustoszeje dopiero w granicach 0:00- 1:00 więc nie wiem skąd te przypuszczenia o małej ilości graczy.

1. Misje nie są trudne, stanowczą większość robi się szybciej niż wbicie kolejnej rangi, więc ten pomysł także nie wiem skąd się wziął.

2. Zapraszam do nauki matematyki nt. rachunku prawdopodobieństwa, jeśli drop ma X% (nie pamiętam już ile tam ustawiliśmy) przykładowo mamy 10% czyli 1/10 nie oznacza, że na 10 skrzyń wylosuje nam 1 skina, tylko na każdą skrzynkę mamy 10% szansy. Więcej pod tym linkiem https://www.matemaks.pl/rachunek-prawdopodobienstwa.html

3. Skoro to jest 4 MAPS to o jakim dodaniu map mówisz?? Zapraszam na serwer FFA na tej samej paczce GO MODA tam jest więcej map.

Wszystko jest w porządku.

1. Główny wątek "fabularny" to wbijanie rang i stosunku K:D. Większość misji jest łatwa i nie stanowią one głównego celu rozgrywki,  są raczej jej dobrym urozmaiceniem.

Nagrody są odpowiednie, skrzynki, eurosy a nawet skiny, nie widzę powodu, żeby cokolwiek zmieniać.

2. Wystarczy poszperać pod komendą /menu i cały drop skrzynek jak i zarówno loot z nich jest wspaniale rozpisany. Nie ma mowy o żadnej ustawce, drop nie może być za wysoki, bo popsułoby to rozgrywkę.

3. Tak jak kolega wyżej napisał. To jest MOD 4 MAPS, po co robić z tego drugie FFA ? Swoją drogą propozycje map wymienionych przez Ciebie są dość słabe. Nie znam gracza, który siedzi u nas długo i narzeka na brak rotacji.

• Support Admin

Powiem krótko... beznadziejna i kupy się nie trzymająca propozycja. Argumentacja, która jest totalnie bez sensu i sygnalizuje, że gracz w ogóle nie zna serwera i jego specyfiki...

Jak chcesz więcej map idź na FFA. Reszty komentować nie ma sensu.

• Support Admin
Temat został zamknięty!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.