Jump to content

uwagi dotyczace klas

robert
 Share

Recommended Posts

Klasa teleporter powinna mieć co 10 teleport nie od razu drugie klasa mendelejew na większym lvl zatruwa wiecej niż  narkoman

klasa narkoman grałem 160 lvl słaba jak pieprz tak samo wyrzutnik na tym samym lvl

klasa chytrus powinna miec 1/7 na zmianę a nie 15% bo wchodzi 1/10 na zmianę broni

klasa kompetentniak dać mu 1/4 a nie 1/6 bo też  mało co wchodzą.

Od tego jak właściciel dał teleporterowi tepanie się od razu wiele osób nim gra i tak samo mendelejewem

Za to mało grywalne są klasy medyk saper pyro tajniak torpediusz kowboj niesmiertelny a to dobre klasy tylko osłabione za sprawą 2 klas co właściciel ulepszył i dał teleport od razu

nie wiem może właściciel uzna to za beczenie znowu ale od tego jest serwer by były klasy równe piszę o zwykłych

a nie tylko 6 klas na 18 co są grywalne .

Z  przykroscią z twierdzam że ten serwer coraz to gorszy sie staje takie jest moje zdanie .

30 minut temu, robert napisał:

Klasa teleporter powinna mieć co 10 teleport nie od razu

Nie ma blokady - nerf bo za dobry, jest blokada - ulepszać bo za słaby i nie grywalny.

33 minuty temu, robert napisał:

klasa chytrus powinna miec 1/7 na zmianę a nie 15% bo wchodzi 1/10 na zmianę broni

Czy to coś zmieni? Wątpię bo i tak by nikt nim nie grał. Co daje zmiana na nóż skoro 100+ lvl z vipem podskoczy i zmieni ponownie na broń = chytrus pada.

35 minut temu, robert napisał:

Od tego jak właściciel dał teleporterowi tepanie się od razu wiele osób nim gra i tak samo mendelejewem

Nie dawno był post w sprawie tego, że Mendelejew jest klasą mało grywalną a teraz aż ponadto i jak tu Wam dogodzić?

36 minut temu, robert napisał:

Za to mało grywalne są klasy medyk saper pyro tajniak torpediusz kowboj niesmiertelny

Tymi klasami trzeba wpierw umieć grać. Medykowi zamiast AUG można dać MP5/M4 + apteczki leczące po 40/50 HP od razu, a nie +int.

Saper jest klasą dobrą i tu nie ma co pisać o ulepszeniu, nie jest grywalny bo nikt nie umie nim grać (trzeba wiedzieć gdzie i kiedy miny podłożyć aby przeciwnicy w nie wbiegli).

Pyro jest nie grywalny? Grasz nim Ty, Zimny i ktoś jeszcze, a każdy z was ma po 100+ tą klasą. Pyro właduje w kondycje parę pkt. pobiegnie na plecy i podpali każdego i ucieknie = asysty czyli darmowe fragi, ale tą klasą też trzeba wiedzieć jak dobrze grać.

Tajniak jest bardzo fajną klasą i bronie ma po prostu cudowne, tylko trzeba umieć strzelać z UZI na daleki dystans jak ammo w galilu braknie. Tajniakiem robisz najczęściej plecy bo ma ciche kroki i ładujesz w kondyche. Sam nim grałem i na de_inferno zrobiłem nim staty 34:9, a więc nie jest to wcale klasa wymagająca od nas wiele. Bregu nim gra i popatrz jak zabija nawet 160+ na swoim 70, a dziś nawet zabił galilem cztery osoby w jednym pomieszczeniu na westwood'zie 3 (nie wiem czy to ta nazwa).

44 minuty temu, robert napisał:

Z  przykroscią z twierdzam że ten serwer coraz to gorszy sie staje takie jest moje zdanie .

Dlaczego tak uważasz? Bo @Krystek zmienia w klasach to co wam się nie podoba, a potem robicie stos tematów o przywrócenie tego wszystkiego?

Godzinę temu, robert napisał:

Klasa teleporter powinna mieć co 10 teleport nie od razu drugie klasa mendelejew na większym lvl zatruwa wiecej niż  narkoman

Teleporter ma teleport co 15 sekund, mendelejew ze zmianą levela czy inteligencji nie zatruwa więcej, narkoman zatruwa od inteligencji i po każdym strzale. Nie ma co tu za bardzo tłumaczyć. 

klasa narkoman grałem 160 lvl słaba jak pieprz tak samo wyrzutnik na tym samym lvl

Każdy ma inne zdanie, jednak ludzie nimi grają. 

1/7 = 14,5%, czyli to mniej niż 15%, chyba, że mam problemy z matematyką. 

klasa kompetentniak dać mu 1/4 a nie 1/6 bo też  mało co wchodzą.

Nie, bo ta klasa wystarczająco mocno bije i ma 2 umiejętności. 

Za to mało grywalne są klasy medyk saper pyro tajniak torpediusz kowboj niesmiertelny a to dobre klasy tylko osłabione za sprawą 2 klas co właściciel ulepszył i dał teleport od razu

nie wiem może właściciel uzna to za beczenie znowu ale od tego jest serwer by były klasy równe piszę o zwykłych

a nie tylko 6 klas na 18 co są grywalne .

To ludzie decydują czym grają, tak samo jak przy wyborze map. Każda klasa ma taki sam lub zbliżony potencjał, skoro nikt nie chce tych klas wypróbować to ich strata, ale zapewniam, że są nie gorsze niż teleporter. 

Serwer gorszy - wiem, słyszę to już od roku i nawet sobie to wmówiłem i tego się trzymam. 

Ludzie , jak mowicie ze serwer robi sie gorszy to po co gracie ?

Moim zdaniem jest dobrze tak jak jest , mogli byście jedyne co zrobić to usunąć rash , i skan płotu oraz okna na mapie de_eldorado.

Proponuje ulepszyć troche Kapitana a oslabić Mendelejewa.

• 3 weeks later...

aug jest dobra bronia, trzeba po prostu umiec nim grac.

teraz to jak jest 200lev roznicy to ciezko zaczac ale po resecie jezeli bede mial czas to bede sie bawil saperem z augiem i wam pokarze ze to ma potencjał ;)

Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.