Jump to content

Podanie zubr

hexAM
 Share

Message added by aXenDev

Temat został zablokowany za nieprzestrzeganie regulaminu forum.

Recommended Posts

1 nick: Zubr

2 wiek: 21

3 mutacja: tak

4 mikro: tak

5 link gt: http://www.gametracker.com/player/zubr/80.72.40.221:27015/

6 amxx: 6 (znam podstawowe komendy, w ciągu dnia przyswoję resztę)

7 nosteam

8 Dlaczego ja? ~ To pytanie typu ile chciał by Pan zarabiać. Ale skupiając się na odpowiedzi. Ponieważ spodobał mi się server, często na nim bywam i z chęcią pomógł bym w rozwoju servera.

Mam w sobie instynkt strażnika z teksasu poza tym zawsze nowy Admin odciąży resztę. 10/10 to ja nie jestem ale na pewno zadowoleni będziecie.

9 Tak jest, i spełniam je w ~80% z racji punktu 7. i punktu z forum. Ale wraz z moim awansem na pewno nadrobił bym zaległość.

Pozdrawia ZUBR

Nadrób szybko forum, jestem za okresem próbnym.

Jesteś stałym graczem reprezentującym kulturę na wysokim poziomie. 

Znajomość amx jest dostateczna, mikro na plus, no i wiek. Na steam można przymknąć oko.

Anelka twój argument że konto pod podanie jest trafny, lecz całkowicie bez sensu. Tak jak już napisałem nadrobię zaległość na forum ponieważ o adminie myślę od dłuższego czasu, naprawdę lubię pomagać w rozwoju dobrych serverów ;) 

NIE WYPOWIADAMY SIE W SWOICH PODANIACH ... K1cker

Jestem na nie

1.konto pod podanie

2. amx 6/10

3.gt moze byc 

4.nonsteam 

giphy.gif.3a20fd8a79e8c6e68fc84dafa38ad196.gif                                                                                                    

8 minut temu, Yeeeeeep napisał:

Jestem na nie

1.konto pod podanie

2. amx 6/10

3.gt moze byc 

4.nonsteam                                                                                        

Po co zabierasz głos, skoro nawet nie grasz na serwerze ? Nie znasz gracza i nabijasz posty w głupi sposób. 

Posty pod podanko : ) ? Już ja Ci załatwię admina. @Roni @Zimny

Anelka twój argument że konto pod podanie jest trafny, lecz całkowicie bez sensu. Tak jak już napisałem nadrobię zaległość na forum ponieważ o adminie myślę od dłuższego czasu, naprawdę lubię pomagać w rozwoju dobrych serverów ;) 

Nie wypowiadamy się w swoich podaniach. Anielka ma jednak rację, poczekaj jeszcze tydzień i zapoznaj się z użytkownikami forum, bądź aktywny i spróbuj za tydzień.

Edited by Sadysta

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.