Jump to content

Poradnik CoD mod

Szyper
 Share

Recommended Posts

1 godzinę temu, Szyper napisał:

Zrobiłem poradnik dla zielonych którzy nigdy nie grali na serverach CoD Mod

poradnik.png

3. Jeżeli chcesz kupić perk lub coś innego Naciskamy "y" i psizemy -_- /szklep to mnie do******o.

Ja jestem "zielony", bo nigdy nie grałem na serwerach typu cod, ale niczego nowego z tego poradnika się nie dowiedziałem... W dodatku masz tam kilka błędów np. "/szklep"

Wypisanie kilku naprawdę podstawowych komend, to nie jest coś co nazwał bym poradnikiem, a wchodząc na serwer i pytając się na ogólnym czacie, dowiedziałbym się więcej niż tutaj z poradnika. Fajnie że masz chęci aby coś takiego stworzyć, ale musisz się trochę bardziej postarać. Dodaj min. jak zbindować perki, jak one działają. Jaka klasa jest najlepsza dla początkowego gracza i dlaczego. Po prostu urozmaić to trochę i dwa razy sprawdź czy masz wszystko poprawnie napisane :) 

// 

Zgadzam się z Zimny. Napisz to jeszcze raz, tym razem porządnie, bo w obecnym stanie nie nadaję się to do dodania do spisu poradników.

2 godziny temu, Szyper napisał:

Wiem ,że słabo na szybkości coś wykminiłęm będę miał czas wieczorem to coś lepszego zrobię 

To po co w ogóle to pisałeś teraz?

Ogólnie to jest grafika, więc już w ogóle szkoda gadać.

Da się to zrobić o wiele lepiej:

1. Aby wybrać klasę klikamy "Y" i wpisujemy "/klasa" (bind w "say /klasa")

2.  Nie wiesz co posiada klasa którą chcesz grać? Wpisz "/klasy".

3. Jeśli chcesz nabyć nowy perk wpisz "/sklep", wciśnij 1 i potem 7 (bind s "say /sklep")

4. Nie podoba Ci się perk? Wpisz "/drop" (bind a "say /drop").

5. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co daje Ci perk, wpisz "/perk" (bind d "say /perk").

Zajęło mi to 5 minut, oceniał tego nie będę, ale na moje oko jakoś to wygląda.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.