Jump to content
 • Home
 • Gatki

  Użytkownik
  • Content Count

   151
  • Entries from Chatbox

   357
  • Donations

   5.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   21h 10m 26s

  About Gatki

  • Rank
   Silver III
  • Birthday January 15
  • Joined

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna

  Recent Profile Visitors

  1,141 profile views
  1. Ten SlimDrivers i inne tego typu niepotrzebne gunwa nie powinien się w ogóle pojawić. :D
  2. Brak tabelki i artykułów na stronie głównej.
  3. Mam Rivala 100 wiec jego bym polecił.
  4. Nie ma co sie rzucać, zaraz ktoś mu poleci 500GB nVme za 500zł
  5. Może wygrają w beznadziejnym stylu.
  6. https://www.download.net.pl/jak-ukryc-niepotrzebne-sieci-wi-fi-w-windowsie/n/9509/
  7. Witam, wrzucam paczkę z silnikiem ReHLDS, moduły są aktualne na obecny dzień i dodatkowo ReGameDLL. Proponuje wgrywać na z reinstalowanym serwerze i potem dodawaniu modów. ReHLDS - jest wynikiem inżynierii wstecznej, na podstawie silnika CS 1.6- HLDS (build 6152/6153). Plik engine_i486.so. Lepsza wydajność, optymalizacja. ReGameDLL - jest to wyniki inżynierii odwrotnej na podstawie mod CS do Half-Life (HLDS budować 6153beta) wykorzystując informacje debugowania w wersji Linux, cs.so. W prostych słowach, ReGameDLL jest odpowiedzialne za CS jako całości. W nim jest opisana cała logika trybu CS, a także praca broni, zachowanie jednostek, oddziaływanie zespołów, warunków, koniec rundy i tak dalej. Plik game.cfg w cstrike, warto się z nim zapoznać. Umożliwia zwiekszenie max pieniedzy, penetracja HE, respawn. ReAuthCheck - plugin metamoda który weryfikuje gracza, czy jest botem czy nie. > FakeDetector. Rechecker - plugin, umożliwiając sprawdzenie plików przy wejściu na serwer po jego md5 hash. Możliwe zastosowania: Wykrycie oszustwa w katalogu z grą, wykrywanie niedozwolonych modeli itp. Reunion - odpowiednik dproto, pozwala na granie graczy z Steam, a Non-Steam. Plik reunion.cfg konfigurujemy wg własnych potrzeb. Warto zwrócić uwagę na "SteamIdHashSalt". Revoice - odpowiednik vtc, pozwala na rozmawianie graczy Steam, a Non-Steam. WHblocker - ogranicza działanie wallhacków. INSTALACJA: Pobieramy paczke. Otwieramy paczke. Zawartość folderu "rehlds" wrzucamy na FTP serwera. Folder przed "cstrike". Cieszymy się serwerem. Download: Pobierz Update poprzedniego tematu powód: uaktualnienie pluginów. 31.05.2019r.
  8. Gatki

   Komputer

   bo z twojej wypowiedzi nie wygląda abyś polecał jakąś płyte głowną, a tylko kupił DDR4 do Gigabyte B75M-D3H co nie ma sensu.
  9. Dużej nie ma, ale lepiej trzyma FPSy i ma rożne tryby wydajnościowe.
  10. Gatki

   Komputer

   @ Kenona jak Ty niby chcesz tam włożyc RAM DDR4? Zasilacz do tego zestawu jest okej, dajesz mu przykład płyty głównej czyli by musiał zaraz wszystko wymieniać. Pewnie kupuje gotowca? Lepiej by było złożyć na Ryzen 1600 coś
  11. Autor coś cicho chyba tylko trollował albo dla szpanu wypisał drogie rzeczy bo on je ma? chce kupic? modernizować stary? na nowy? eh
  12. Po prostu zależy od gier, arg. idź KUP PS4 bo tak to ch****y argument. Ja kupiłem dla exów Sony bo np: w Forze Horizon mogę Sobie kupić na PC zamiast kupować specjalnie konsole.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.