Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

"""  selfie

Trofea i Medale

Mr. Siusiak

Administrator

Opiekun CS 1.6 [Only DD2 #2]

Opiekun CS:GO [5 Maps]

4k

7,9k

17

Administrator

Napisano 23 Czerwca

Zabiłeś admina w 1:34 minucie rudny, a na respie możesz przebywać do 1:40 ban słuszny. Skargę odrzucam i zapoznaj się z granicami respu https://1shot2kill.pl/topic/15878-granice-spawnu-tt  """"

dziękuje ze zainteresowałeś się sprawa, naprawdę miło z twojej strony, ze poświęcasz czas by pomagać rozwiązać problem.

"Czerwone linie oznaczają koniec respawnu 1:40

Niebieskie linie oznaczają obszar na którym TT może przebywać do 1:00"

w związku z linkiem który podesłałeś:

uważam iż siedzenie na respie jasna sprawa bardzo denerwujące, ale przy 1:50 minucie gry moja postać była w strefie "niebieskiej" a w związku z rozwijająca się akcja postanowiłem cofnąć postać na strefę "czerwona" (nie siedzenie na respie), a jak już oglądałeś demko widziałeś, ze  po zabiciu postać nie stała. Cały czas aktywnie poruszałem się w stronę górnego trupa (usiłując dotrzeć do celów mapy)

do czego zmierzam?

czy jak ktoś przebiegnie w 1.34minucie przez respa wracając spod górnego trupa gdyż stwierdzi, że grupa graczy zdobyła długa i pędzi im pomóc, to sypia się     BANY    ?  ?   

ps. pewnie już nie pamiętasz o co chodzi, nie każdy gra tak często :)

• Technik

Przebieganie przez respa z kosą to co innego niż siedzenie na respie i ubijanie stamtąd graczy - trafiło na admina, tym gorzej." Admin widzi, admin reaguje"...

PS. Nie wiem po co jest to pytanie, skoro niby zasady są znane...

PS 2.

12 godzin temu, greenman napisał:

po zabiciu postać nie stała. Cały czas aktywnie poruszałem się w stronę górnego trupa

Słaba argumentacja, z Twojego stwierdzenia wynika, że ruszyłeś się dopiero po zabiciu... Poza tym poruszać się w stronę górnego trupa będąc na respie można bardzo długo... Albo przebiegam, albo stamtąd biję - proste jak budowa cepa.

Demka nie będę oglądał, wyrok zapadł wcześniej, a zasady gry powinny być znane - patrz regulamin i interpretacja. Zabiłeś z respa, admin zareagował, banicja słuszna i zostaje.

Zamek.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.