Jump to content

ELEKTRYK

redemption
 Share

Recommended Posts

jak teraz elektryk bije dmg ? jakies przeliczniki dokladne co level czy coś bo widze że został osłabiony, wczesniej bil od inta teraz juz nie bije , moja propozycja na elektryka 

2/3 pioruny damage od inteligencji, 1/11 żeby oślepić lub sparaliżować przeciwnika. to jest moja propozycja , Oraz kolejna propozycja Dodanie komendy na transfer monet ! żeby nie kupywać perkow na rynku po 200 jeśli np chce ktoś ci dać pieniadze na miejsce w klanie, kolejne to żywotność skinów czy jest możliwośc aby skiny były na "stałe" Tylko troche droższe np 10 tysięcy monet za skina coś w ten deseń

Jak nie używać skinów?  Jeżeli kupujesz skina to oczywiste że z nim grasz i się zużywa.

Transfer monet odpada gdyż w przypadku włamania na konto będzie możliwość przelania sobie czyiś monet.

I perki możesz kupować w grze bo spect nie służy od tego ;)

Skiny niech zostaną jak są. One są na jeden reset i cena ich jest odpowiednia.

Transfer monet odpada, ponieważ zaczęłyby się kombinacja ze zmianą nicku, nabijaniem monet i przelewaniem na jednego gracza.

Każdy znajdzie wtedy sposób żeby zacząć kombinować z monetami.

2 godziny temu, xPtaku napisał:

Jak nie używać skinów?  Jeżeli kupujesz skina to oczywiste że z nim grasz i się zużywa.

Transfer monet odpada gdyż w przypadku włamania na konto będzie możliwość przelania sobie czyiś monet.

I perki możesz kupować w grze bo spect nie służy od tego ;)

Ponieważ niektórzy nie używają skinow poprostu żeby się nie zużywaly i nie przepadaly statystyki. Jak włamywacz na konto każdy ma swoje hasło. I co będzie z Tym elektrykiem bo został osłabiony i wgle na tle innych klas jest słabszy. 

Elektryk ma normalnie mnożnik od inteligencji i nie został zmieniany od hohoho. Nie zapominaj, że ma on też M4 więc jak na zwykłą klasę imo jest na prawdę bardzo fajną klasą, na pewno nie powiedziałbym że jest słaby.

4 godziny temu, redemption napisał:

jak teraz elektryk bije dmg ?

Czy ja piszę niewyraźnie czy o co chodzi? Krew mnie zalewa jak widzę takie męczenie buły, czytaj ze zrozumieniem co piszę proszę bo mimo mieszanej interpunkcji myślę, że przekaz jest jasny. Napisałem wcześniej wyraźnie i odpowiem Ci po raz ostatni - dokładnych przeliczników nie będziemy zdradzać z wiadomych przyczyn, wystarczy władować po prostu więcej inteligencji w klasę aby zwiększyć obrażenia od pioruna. Tyle ode mnie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.