Jump to content

Gugus
 Share

Recommended Posts

Witam. Ja chciałbym pogadać na temat "resetu" czemu co miecha jest robiony? ,  przecież jak sama nazwa mówi Cod201 a my na dzień dzisiejszy mam 3/4osoby powyżej140lvl a reset miałby być za 3dni. Nie sądzicie że lepiej by było gdyby był zrobiony gdy chociaż jedna osoba wbije max lvl. Ja rozumiem że jak zrobicie reset grywalność staję się większa ale jak obserwuje to ludzie i tak grają...   

Edited by Gugus

Witam.

Pozwól że się wypowiem. Po pierwsze, gdzie jest napisane że reset jest robiony co miesiąc? (cały czas o tym gadacie a nikt tak na prawdę nie ma na ten temat informacji, ostatnio reset był po 5 tygodniach). Po drugie, kiedy ktoś wbije max poziom, hmmm? Powiem szczerze że osoby które są w /toplvl na serwerze nie grają swoimi klasami tylko zaczynają nowymi. Pozwolę sobie przytoczyć np. Gracza "Olczii.". Posiada Ona na ten moment 110/120+ lvl na zwinnym snajperze, a mimo to nie grywa nim cały czas, ostatnio zaczęła grać klasą " Strzałowy " od zera. Tak samo osoby z /toplvl nie grają tak intensywnie klasami na których mają poziom bo ludzie zaraz narzekają że "grać się nie da, zmień klasę!". Oczywiście, zgodzę się z tym że grywalność jest i to Nas cieszy ale, zwróćmy uwagę na to że panuje Globalna Pandemia i ludzie nie wychodzą z domów po mimo ładnej pogody. Teraz może jest fajnie ale kto wie jak będzie wyglądać serwer kiedy to wszystko się skończy? Fajnie by było gdyby taka frekwencja była zawsze ale czasami serwer ma swoje chwile słabości. Podsumowując: Nigdzie nie ma napisane że resety są co miesiąc a osoby z topki nie grają cały czas jedną klasą żeby osiągnąć max poziom.

Pozdrawiam VV.

Może mniej grywam teraz na serwie, ale tak jak pisze Vicek, osoby z topki nie grają tylko jedną klasą, ponieważ ludzie narzekają gdy są małe lvle i najczęściej skutkuje to uciekaniem graczy, ale również jak piszą osoby grające daną klasą i mającą już koło 120+ lvl, że klasa się zaczyna nudzić więc zaczynają inną od "zera". Z tymi resetami również jest różnie i jeżeli ktoś słyszy na serwie "niedługo reset" to yyy to nie jest tak, bo nikt z graczy czy nawet adminów nie jest poinformowany, że w tym i tym dniu o tej i o tej godzinie będzie zrobiony reset. Gracze sami próbują zgadywać na "chybił- trafił" kiedy będzie robiony reset przez opiekuna, ale powiedzmy sobie szczerze.... Takie rzeczy wie tylko i wyłącznie opiekun serwera :) 

@ [V]ice[V]ersa teka bot jest top1, a nawet go nie ma w top lvli, więc pewnie wbijał każdą klasą szkolenie xD Wbicie maksymalnego poziomu obecnie to żaden problem, a i przy gorszym expie dawali radę. Szacowana data resetu "co miesiąc" to może być różna ilość dni. Np. na 401 kiedyś był po 3 dniach:D Właśnie ta szacowana data jest z nami od zawsze, więc nie tykałbym tego nawet. Graczom się przyjemnie gra teraz to będzie się im przyjemnie też grało na reset. Reset to dużo korzyści, bo sam przypływ gotówki pewnie motywuje do działania szefostwo, a i czasem nam przynosi świetne nowości:D

Moim zdaniem reset  by się przydał a zarazem nie przydał... bo są osoby które umią grać w tą grę i grają nawet po +24 h na dobe i no zrobicie reset to max 2-3 dni i znów będzie +120-140 lvl na serwerze... ale  reset przynosi korzyści  bo są też plusy tego 

+kasa wleci od nowych graczy bo będą kupować premki-vipa

+klasy dojdą nowe lub perki i jakieś tam nowości 

no to na tyle z mojej wypowiedzi Pozdrawiam <3 

Beka trochę bo 198lvl wbiłem w tydzień więc mi nie mów że się nie da xd. Zbędna ta propozycją moim zdaniem do zamknięcia.

A jak mam się rozpisać bardziej to w taki sposób na to spójrzmy reset co 2 miesiące, doprowadziło by to do tego że rakieciarze czy mistrzowie zakazanego prądu by oneshotowali ze skilla każdego nowego gracza, który walnął by ręką w biurko i wyszedł z serwera z uprzedzeniem że tu nie wróci.

Myślę że robienie resetu dopiero gdy ktoś wbije 201 lvl to zły pomysł. Sama mam 120 lvl na komandosie i szczerze mówiąc już mi się nudzi gra nim. Oczywiście jest możliwe wbicie 201lvl, ale czy komuś by się chciało?

Edited by Victoria

3 godziny temu, Victoria napisał:

Myślę że robienie resetu dopiero gdy ktoś wbije 201 lvl to zły pomysł. Sama mam 120 lvl na komandosie i szczerze mówiąc już mi się nudzi gra nim. Oczywiście jest możliwe wbicie 201lvl, ale czy komuś by się chciało?

Uwierz że są osoby które jakby chciały to w tydzień maxa wbijły xD

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.