Jump to content

Podanie o admina tragedIa

tragedIa
 Share

Recommended Posts

Nick: tragedIa.exe
Imię: Krystian
Znajomość AMX (1-10): 7
Sprawny i działający mikrofon: Posiadam
Link do swojego GameTracker'ahttps://www.gametracker.com/player/tragedIa.exe/147.135.199.78:27015/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Pisze to podanie ponieważ. Troche już na serwerowni jestem. Zna mnie większość serwera i wydaje mi sie że wspominają mnie dość dobrze. Dodatkowy admin jak najbardziej sie przyda ponieważ, za wielu ich nie ma z tego co widze to regularnie gra Hot coffe Oraz zdziebel, ale wiadomo też nie zawsze są. Ja mam  bardzo dużo czasu na gre jestem praktycznie o każdej porze dnia :). Owszem mam lekkie problemy z kulturą ale ostatnio chamuję się, jako admin wręcz czułbym obowiązek trzymania kultury. W końcu jestem tylko człowiekiem więc mam prawo do popełniania błędów mam nadzieję żę, nie zostanę niesłusznie oceniony. A i jeszcze jedno posiadałem tu admina. Pozdrawiam tragedIa :)
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie posiadam.
Staż w Counter-Strike 1.6: Około 13 lat
Czy posiadałeś już admina?: Posiadałem admina na naszej serwerowni na 201 i na 401
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Pomyslalem, że zagram sobie w csa 1.6 i w poszukiwaniu serwera trafiłęm na 1shot2kill i od tamtej pory gram tu okolo 4 lata z przerwami.

Guest Katelyn

No z kulturą na serwerze (nie wspomnę o tsie) masz trochę problem zdarza Ci się kogoś sprowokować, albo dopowiedzieć coś niepotrzebnego.
Jeśli chodzi o gt raz grasz więcej raz mniej.
Nie masz steama, więc słaby będzie z Tobą kontakt.
Niby doświadczenie masz i amx znasz, ale moim zdaniem to nie wystarczy.
Jeszcze może jak się trochę ogarniesz i uspokoisz po tym, że twój kolega został zbanowany będę na tak.
Na obecną chwilę jestem na nie.

No to od początku. Wiek na plus, to wiadomo. Na serwerze od jakiegoś czasu Cię widać, ale taka uwaga ode mnie, nie siedź na spec jeżeli nie podoba Ci się mapa lub coś w tym stylu bo zdarzały się takie momenty przez co godziny były nabijane, być może nie taki był zamysł. Co do postawy prezentowanej przez Ciebie na serwerze można mieć trochę zastrzeżeń. Konflikt już ze zbanowanym NEQU`iem tylko pogarszał Twoją sytuację, do tego ban dla Twojego kolegi bueno. Czasem również wychodziły prowokacje z Twojej strony do innych graczy co było zgłaszane i oczywiście weryfikowane, ale po słownej interwencji uspokajałeś się. Na temat steama nie będę się wypowiadał bo sam go nie mam, ale oczywiście jest to lekki minus tak jak i u mnie. Doświadczenie na stanowisku też z tego co widzę masz co jest oczywiście plusikiem. Co do frekwencji adminów. Od ostatnich 2 tygodni można zauważyć poprawę co oczywiście cieszy, że serwer nie jest na "utrzymaniu" jednego - dwóch adminów. Nie zapominaj o @ Katelyn i @ ACAB, którzy również spędzają dostateczną ilość czasu. Ale za miłe słowa dziękuje ;) Doszedł też reset leveli, co przyciągnęło dużo graczy i przydałaby się kolejna para rąk do pomocy. W pamięci też mam Twoje słowa krytyki wystosowane w moją stronę. W dużym skrócie brzmiały one tak: "widać, że kolesiostwo i admini robią co chcą, nie reagują na nic". Nie uraziły mnie one, lecz krytykując naszą ekipę i chcąc do niej dołączyć zaprzeczasz sam sobie. Staraj zrozumieć się naszą pracę. Zaufaj mi, jeżeli otrzymasz tę posadę, zobaczysz jak ciężko jest ogarnąć samemu pełen serwer gdzie połowa pisze Ci na [email protected], że gość ma wh bo rzucił granat. 

Podsumowując. Na tę chwilę jestem za okresem próbnym, ale pod czujną obserwacją Ptaka. Przeważają jednak  te negatywne zachowania, których admin no mieć po prostu nie może. Jeżeli przez te parę dni poprawisz swoje zachowanie, będę skłonny zmienić swoją decyzję na bardziej optymistyczną. 

Pozdrawiam, hot coffee

By xPtaku,

Dodam tylko że dużo jest zgłoszeń na [email protected] czystych ludzi bo dobrze grają. I tutaj + dla ciebie za wypowiedź i wytłumaczenie.

Jestem za okresem próbnym 

+wiek 

+amx

+miał juz admina  

co do gt no teraz jestes częściej widywany  na serwerze tak jak @ Katelyn napisała raz wiecej raz mniej 

+forum 

no i oczywiście kwestia kultury wcześniej było z nią ciężko to prawda, ale tak jak napisałem widuje cie teraz częściej na serwerze i myślę ze to się powoli zmienia. Pozdrawiam :D  

No to tak,

jestem na nie , ewentualnie za okresem próbnym:

+mial adma,amx,gt,idzie sie z człowiekiem dogadać

- częste łamanie regulaminu,kultura ,sam narzekałeś i szydziłeś z adminów a teraz chcesz być jednym z nich, sory lubie Cie ale jeżeli mam być obiektywny to jestem na nie.

Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.