Jump to content

CYNIU

Admin CS 1.6 COD 401
  • Content Count

    26
  • Entries from Chatbox

    13
  • Donations

    0.00 PLN 
  • Joined

  • Last visited

  • Time Online

    15h 29m 18s

2 Followers

About CYNIU

  • Rank
    Silver I

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. napisałem że gracz został zbanowany przez pomyłkę. A odniosłem się co do jego wypowiedzi o "randomowego" banowania. wiec co mam rozpisywać? tu temat zamknięty Pomijając to jak mam ci rozpisać sprawdznie gracza np. czy nie ma nie prawidłowych modeli jak mam to sprawdzić??????????????? jak mam sprawdzić gracza czy ma w awp/scut nie ma celownika ? dajesz mi 24 na rozpiskę a czytałeś co napisałem ok może przeczytałeś ale ze zrozumieniem ?????
  2. Gracz został zbanowany przez pomyłkę nie ten klawisz. A CO DO TWOJEJ WYPOWIEDZI .; Admin może sprawdzić twoje modele i czy nie posiadasz innych wspomagaczy typu celownik. I pozostają tylko ssy żeby to sprawdzić. Pere i jenczele byli Świadkiem
  3. tu jest demko 1 min i wszystko jasne. https://www54.zippyshare.com/v/bLMbGCOf/file.html
  4. Stoję tutaj, dookoła mnie ciemność
    Myśląc o przeszłości, wziąłem ostatni oddech, powietrze jest zimne jak lód
    Nikt nie jest na tyle blisko, by usłyszeć mój głos
    Nie pozostawiono mi wyboru
    Niebiosa, czy zaczekacie na mnie?

  5. Ci co tak płaczą że lvl ktoś kupuje to nich dadzą na utrzymanie forum/serverow/reklame i myślę że d0naciak pójdzie wam na to Jakbyście wiedzieli ile to kosztuje to byście się nie odzywali.
  6. CO tu myśleć przychodzi mi jedno Ginekologiem nie jestem ale pogrzebać mogę

  7. Ok dzięki za pomoc bo nie wiedziałem że może server tak zblokować ale obszedłem to
  8. zrobiłem restart modemu/kompa poczekałem na następną zmiane mapy wyłączyłem korki itd.... na inne servery bez problemu mogę wejść a na cod nie chce mnie wpuścić
  9. Nick z CS: Cyniu Admin banujący: nie mam Serwer: cod 401 Data zdarzenia: jakies 30 min temu Opis sytuacji: graliśmy mape c4 wszystko było ok mapa zaczela się zmieniać na alpin i już tam nie mogłem wejść w konsoli mam tylko to co wkleiłem nie wiem o co biega w amxbans też nic nie.Proszę o pomoc. Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/): Wycinek bana z konsoli: Retrying 147.135.199.78:27015... You have been banned from this server.
  10. CYNIU

    ban za reklame

    Nick z CS: cyniu Admin banujący: kowal Serwer: cod 401 Data zdarzenia: dziś Opis sytuacji: ustawiałem bind i widać pod tym klawiszem miałem zaproszenie na forum starej sieci której już nie ma no jakby nie patrzeć moja wina. Nie była to celowa reklama zresztą sieci już nie ma dawno proszę o ub bindy już skasowałem. Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=29714 Wycinek bana z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : Cyniu [AMXBans] Powod : ' reklama ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 441459201 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 188.33.222.95 ' [AMXBans] =============================================== Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
  11. CYNIU

    ssy cod 401

    Twój nick:cyniu Serwer:cod 401 Link do AMXBans http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=28758 Link do ss'ów: https://www76.zippyshare.com/v/Q7KOTPf3/file.html ******************************************************** [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl [AMXBans] Powod: 'wstaw foty na www.1shot2kill.pl' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:441459201' [AMXBans] Twoje IP: '188.33.54.179' [AMXBans] =============================================== ** wstaw foty na www.1shot2kill.pl | player "Cyniu" | admin "UCZICZIIZCIZCIZCZICZICCIZIZC" | (10/09/2019 - 19:04:08) ** Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.