Jump to content

Podanie o admina - FROZEN

FROZEN
 Share

Recommended Posts

Nick: hot coffee
Imię: Damian
Znajomość AMX (1-10):  Hmm, amxmodmenu mam opanowane dobrze lecz modyfikacja pluginów czy wgrywanie ich na serwer jest mi obca. 
Sprawny i działający mikrofon: Tak, mikrofon posiadam.
Link do swojego GameTracker'ahttps://www.gametracker.com/server_info/147.135.199.78:27015/top_players/?query=hot+coffee
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Odpowiedź jest prosta. Po resecie da się zauważyć mniejszą aktywność adminów, przez co jesteśmy zmuszeni grać czasem w niemiłej atmosferze.  Wyzywanie się jest tu na porządku dziennym,  gracze nie przestrzegają regulaminu w różny sposób, najczęstszym widokiem jest chyba obraza drugiego gracza w dość dosadny sposób, stawianie min w przejściach itp, itd. Można tak wymieniać i wymieniać. Serwer zdążyłem już poznać trochę wcześniej, otóż posiadałem już admina na tym serwerze. Link do mojego poprzedniego podania i link do gametracker`a podam na końcu podania. Co jeszcze mogę powiedzieć, jestem wydaje mi się przyjaznym graczem, nie wchodzę z nikim w konflikt, bo po co? Teraz mam powiedzmy więcej czasu na grę przez co mogę pomóc w czyszczeniu serwera z toksyczności i innego utrudniającego grę syfu. Wiek jak na tę posadę wydaję mi się, że też raczej odpowiedni. Nie wyzywam, staram się jakoś pomagać graczom w razie gdy tego potrzebują, staram się również wyłapywać graczy oszukujących i każdego takiego delikwenta zgłaszam na [email protected] Spotkać teraz na serwerze można mnie w godzinach 12:00-20:00 (czasem też w godzinach nocnych). Kontakt z innymi graczami mam wydaję mi się dobry, lubimy podczas gry sobie wspólnie pogadać i pośmiać się przy okazji grając. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do mojej osoby proszę o napisanie tu swojego problemu, postaram się go sprawnie rozwiązać. Wadą "techniczną" u mnie jest to, że nie posiadam już konta steam. Wiem, że można kupić, ale chwilowo nie to jest moim priorytetem w życiu

Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Niestety już nie posiadam.
Staż w Counter-Strike 1.6: To będzie około 12-13 lat z różnymi przerwami. Wliczam to również mój staż w CS:GO.
Czy posiadałeś już admina?: Tak, admina posiadałem na różnych topowych sieciach serwerów, ale posiadałem też admina tutaj, na tym cod modzie. 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Kiedyś jeszcze za starej mojej kadencji na serwerze, zapamiętałem ten serwer, ponieważ był to jeden z najlepszych serwerów COD MOD. 

Link do mojego poprzedniego podania: 

Link do mojego GameTracker`a na starym nicku: https://www.gametracker.com/player/Quebonafide/147.135.199.78:27015/

Dziękuję i zapraszam do wypowiedzi, pozdrawiam :) 

Jestem za okresem próbnym 

+/- aktywność forum

-steam

+/-poprzednie GT ratuje teraźniejsze ale wypadałoby nadrobić 

+mial już admina 

Jest czterech adminów aktualnie na codzie. Na pewno przyda się kolejna para rąk do pomocy.

Edited by xPtaku

Jestem na tak, ponieważ gracz widywany na serwerze, kulturalny, pomocny, opanowany i normalnie z takim graczem można toczyć rozgrywki, a przede wszystkim wprowadza miłą atmosferę na serwer.

+Gt

+Wiek

+Forum

+ Amx ciężko się wypowiedzieć z racji na to, że nie określił dokładnie poziomu wiedzy z amx 

- steam, ale jest mnóstwo inmych komunikatorów na ktorych można go spotkać

++ Podanie do którego się przyłożył i po którym widać, że chłopakowi zależy, a dobrze wiemy, że Administratorów na serwerze jest dosyć mało.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.