Jump to content

bl4nt

bl4nt
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: bl4nt
Mutacja głosu: Jak najbardziej
Czas spędzony na serwerze (link do GT)https://www.gametracker.com/player/BL4NT/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: TAK
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Adminowalem tutaj lecz stracilem admina za glupote , ogarniam i mysle ze moge sie przydac jako admin 

Czesto Gesto gdy gram widze ze brak adminow .Taki blad jaki popelnilem napewno juz sie nie powtorzy. :)
Posiadasz działający mikrofon: Jasne
Kontakt (GG / Steam): steam
Steam ID: STEAM_0:0:205512134
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Jasne ze tak

Staż +

Wiek+

GT+

Steam+

nadużywasz mikro -

bany za kulturę:,02.11.2019, 17.11.2019 ,15.12.2019

link: http://d0naciak.pl/amxbans/search.php

:) pomocny, zawsze miły, wesoły. Dobrze z nim się gra.  Okres próbny

By Czarna.,

Wszystko co wypisałeś widać w samym podaniu. Podaj sensowne argumenty.

Guest bekib0y

Oj blancik blancik co ja mogę tutaj napisać 

+ gt dobre,
+ mikro ma, mutacje też w dodatku zabawny,
+ zachowanie kulturalne,
+ doświadczenie w adminowaniu ma
Jednym słowiem chłopak dbający o rozrywkę na #2
Reasumująć jestem na TAK :-)

By Czarna.,

Wszystko co wypisałeś widać w samym podaniu. Podaj sensowne argumenty.

Póki co jestem dać na tak, lecz na okres próbny. Każdy popełnia błędy ale zawsze można dać szanse.   Ale byś się  poprawił  na lepsze. 

+staż 

+ godziny dobre

+za dnia aktywny

+  Co do kulturki grywalem czasem wieczorami z tobą, więc moge powiedzieć że nie było żadnego problemu z tobą. 

+wiek

+doświadczenie 

+steam ale to juz małe drobnostki :p

Tydzień mnie nie było i nie wiem jak nasz Blancik się zachowywał, ale jeśli nic się nie zmieniło tylko szedł dalej wyznaczonym trendem to jestem na TAK
+ kultura - wiele można Blancikowi zarzucić ale od pewnego czasu potrafi sie ugryzc w język i nie przeklina jak kiedyś gdy miał słabszy okres, 
+ znany i lubiany wśród graczy 
+ admina miał - stracił w głupi sposób - ale zawsze starał się pomgać adminom i ciągle pokazuje, że chce sie zreflektować, zgłasza osoby łamiące regulamin i często zdarza mu sie wbić na specta by spojrzeć na osobę podejrzaną (nie raz zdarza się tak, że jest kilku podejrzanych a jeden admin albo wcale) i podsyła swoje uwagi innym adminom
+ gt spoko
+ mikro/wiek/steam
Moim zdaniem warto dać chłopakowi jeszcze raz szansę, ale osąd zostawiam osobom decyzyjnym :)

Na ten moment odrzucam podanie. Zmiany w Twoim zachowaniu są, ale z Czarna oczekujemy, abyś jeszcze się bardziej postarał.Hmm, przy okazji mógłbyś też trochę ograniczyć mikro, bo znowu go nadużywasz ^^ Napisz podanie za miesiąc, to chyba długi czas aby mnie i Czarna do siebie przekonać :D

Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.