Jump to content

Rysiu98

User
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

2 Followers

About Rysiu98

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

614 profile views
 1. Jestem na tak: -Dużo gra. -Nie stwrza problemów. -Dużo zgłasza na [email protected] Jeszcze raz tak!
 2. Dopóki ktoś nas kocha, nieważne, kim jesteśmy i jak wyglądamy."

   

 3. Jestem na tak: -Gracz nie robi żadnych problemów na serwerze. -Często zgłasza na [email protected] osoby łamiące regulamin. -Często aktywny na serwerze.
 4.  Wykręcaja korki Ci którzy bez kontroli...

 5. Czasami się zdarzy że mnie nie ma na serwerze ale jeszcze nie było takiej sytuacji jak ktoś by kogoś obrażał nie poniósł konsekwencji. Admin też człowiek swoje życie ma. A co do skargi dla mnie słusznie.
 6. Wjechali major i kali :D  Jak się nie obudzisz mamy przeje****

 7. Witam, dziś pisząc do admina o jedno pytanko "na poczatku rundy" przerwało piosenkę chyba raczej tak nie może być. A jeśli tak to przepraszam za problem.
 8. Ja mam tylko jeden typ https://youtu.be/fHI8X4OXluQ
 9. Twój nick na serwerze: Rysiek Wiek: 21. Mutacja głosu: Tak. Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/rysiek/193.33.177.54:27176/ Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak. Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Dlatego że mam czas na granie wieczorne jak i poranne, chce zapobiec osobom które łamią regulamin. Wiem czego się podejmuję pisząc te podanie, proszę o zaufanie . Posiadasz działający mikrofon: Tak. Kontakt (GG / Steam): Steam. Steam ID: https://banid.pl/kto?to=0:1:190613382 Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.