Jump to content

Podanko by Lasik.

.Lasik
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: Mój nick z gry to Lasik.
Twoje imię: Mam na imię Marcin.
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): ===STEAM===

Link do Game Tracker: ===GT===
Staż w Counter-Strike 1.6: Nie pamiętam od kiedy, ale długo i to bardzo.
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): Mój zakres wiedzy na temat amxx wynosi ok. 7/10.
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?:  Na serwerach JailBreak gram od ok. 3.5 lat.
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak, nawet na tym serwerze pełniłem funkcję admina.
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Posiadam sprawny mikrofon.
Czy posiadasz mutacje: Tak, posiadam mutacje.
Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: Tak, posiadam działający TeamSpeak3.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: W CS 1.6 na nonsteam szukałem na szybko jakiegoś JailBreak'a i tak od grudnia 2018r. jestem i gram na tym serwerze.

Pozdrowionka! 

Piszę to podanie bezpośrednio na admina, ponieważ istnieje dla mnie przywilej ominięcia funkcji strażnika. Mianowicie:

Cytat

Użytkownik, który pełnił już funkcję Administratora powyżej miesiąca i nie został zdegradowany, może skorzystać z przywileju pominięcia funkcji strażnika i napisać bezpośrednio podanie na Admina.

Co ty tu jeszcze admina nie masz jeszze tego brakowało Jasnneeeeee że na tak

+Wiek

+Znajomość regulaminu

+Mutacja 

+ Steam/Ts

+ rozpisane podanko nie po jednym zdaniu tylko w pełnych zdaniach wszystko.

By Nethiri,

Nie grasz na serwerze, to się nie wypowiadaj, proszę. Następnym razem dostajesz warna. https://www.gametracker.com/player/TheProShizer/147.135.197.49:27015/

Rangi zmieniasz jak rękawiczki, pisałeś już pożegnania jakieś, jesteś totalnie niestabilny, płaczesz o wszystko i generalnie no wk******z ludzi tym pierdoleniem swoim. GT może i styknie, ale są ferie, ciekawe co będzie potem. 

Ja to bym Ci nawet nie dał pozwolenia na zabawę z dziećmi w piaskownicy

never

Na nie

- za dużo płaczesz jak na gościa który chce mieć admina 

- łatwo cię sprowokować, często wyzywasz graczy od dzieciaków a okazuje się że masz 17 lat ... xd 

- z tym GT to wiem że stać cię na więcej

Jestem na tak

+Dobre GT, raczej nie musisz spedzac calego dnia przed komputerem jak niektórzy to myślą

+Wiek

+Byłeś adminem i dobrze sie sprawowałeś to, że odchodzisz nie robi nic złego dobra wola, i działanie na rzecz serwera, nie masz czasu - odchodzisz logiczne.

+Fajnie spiny masz pod podaniem.xd

Widzę, że zdania są podzielone, a moje jest takie, że chciałabym zobaczyć czy na prawdę Ci zależy na tej posadzie, jeżeli tak - to przyjmiesz na klatę odrzucone podanie i dalej będziesz się starał, gdzie będę mogła dać Ci szansę. A jeżeli nie, no to wszystko jasne, że Ci nie zależało na tej posadzie.

Więc na razie odrzucam, zobaczymy co będzie dalej.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.