Jump to content

Xeer

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Entries from Chatbox

  6
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  6h 9m 15s

About Xeer

 • Rank
  None

Recent Profile Visitors

203 profile views
 1. A teraz czekam na wypowiedzi ludzi którzy jak ja prowadzę narzekają bo się buntują i czekają za karę dłużej. xD Robienie kary ludziom bo się buntują? Jesteś dzieciakiem który za bunty karze ludzi prowadząc ultra mało kreatywnie, zabijasz więźniów do 2 osób, cud jak czterech zostawisz, oczywiście jak to w ludziach twojego pokroju bywa nie myślisz, że ludzie którzy się nie buntują też na tym tracą bo zostawiasz 2 typa zabijając piętnastu, zbierając wszystko do kupy. Zabijasz 15 więźniów i na mapie przez 5 minut prowadzisz 2 osoby robiąc im różne zabawy na punkty, beka, dzieciak który mści się na innych swoim nudnym w chsui prowadzeniem. http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1911262054-jail_minecraft_v3.dem.zip tu pod koniec http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1911252151-jail_farmville_brgames.dem.zip i chyba tu? na początku? musiałbym spojrzeć, chociaż wiele szukać nie trzeba, wystarczy znaleźć demko na którym jesteś w ct bo za każdym razem robisz to samo xD Jeszcze to cringe'owe fest wstawianie cytatów do ludzi, żeby uzyskać ich przychylność, skręca do bólu. "Czy posiadasz działający TeamSpeak3: Działający TS3 posiadam, lecz niestety na chwilę obecną nie będę mógł wejść na ip "ts.1s2k.pl", ponieważ pseudo właściciel dał mi perma, dlatego że zabrał regulamin TS3 z innego serwera TS3, a mnie oskarża o to że ja mam od niego regulamin. Także no ten tego, no, mam nadzieję że się wyjaśni. " - xD Ogólnie bawi mnie fest, że ludzie sobie grają 5 dni nabijają GT i wracają sobie na ciepłą posadkę bo kiedyś tam mieli admina. "(m. in. @CientyXD:D (reszta ma perma na forum, przeszli na inną siec, albo nie wiadomo co się z nimi stało :v))" No to niezłych kumpli masz, zakładając że z jakim przystajesz takim się stajesz. Jestem na nie głównie z racji tego, że zachowujesz się jak dzieciak z przerośniętym ego który chce dowalić ludziom swoim hiper nudnym prowadzeniem i przedłużając rundy które powinny się skończyć wiele minut temu. Specjalnie wyzwiska skorelowałem, moderatorze proszę doceń to.
 2. Xeer

  [Zbanowany] reqs ban

  Nick z CS: reqs Admin banujący:adrian Serwer: jb Data zdarzenia: teraz Opis sytuacji: nie wiem, spytałem się chłopaka czy kanapeczki do szkoły spakował chyba o to chodzi? Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=38755 Wycinek bana z konsoli: [AMXBans] Zbanowany przez Admina: Adrian.[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://1shot2kill.pl[AMXBans] Powod: 'Prowokowanie do klotni'[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:67241335'
 3. Xeer

  odwołanie

  Nick z CS: reqs Admin banujący: nethiri Serwer: jb Data zdarzenia: 14:09 11/17 Opis sytuacji: Ban za podpowiadanie będąc osobą żywą Zakaz podpowiadania przez NIEŻYWE osoby na wszystkie możliwe sposoby (czat gangu, [email protected], say, teamsay, itp.). - nawet z grubych liter macie. Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=38130 Wycinek bana z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Nethiri. [AMXBans] Pozostalo ci 20 minut i 39 sekund bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : ReQs [AMXBans] Powod : ' podpowiadanie ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 67241335 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 31.183.171.105 ' [AMXBans] =============================================== Kicked by Console: Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole. Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
 4. Wzór zgłoszenia udziału: Nick z gry: ReQs Wiek: 27 Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: Tak Wpisz mnie w miejsce rezerwowych, jeżeli jest taka możliwość bo nie jestem pewny czy będę czy nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.