Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • czubek

  Użytkownik
  • Content Count

   12
  • Posts on chatbox

   0
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   10h 47m 16s

  7 Followers

  About czubek

  • Rank
   Silver I
  • Joined

  Information about me

  • Location
   gorczenica
  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. czubek

   siemaneczko

   3 miesiące temu odszedłem z 1shot2kill, głównym powodem był czas. Głównie grałem na JB, ale to się zmieni. Wczoraj dużo osób się ze mną przywitało w grze i to mnie bardzo ucieszyło. Cieszę się, że znów mogę do was powrócić.
  2. Jak na ten czas kończę grę. Czasami będę patrzeć co się dzieje na serwerze jak i na forum. Chciałbym podziękować osobą, które mnie wspierały na duchu i pomagały w trudnych sytuacjach (Nie będę wymieniał wszystkich). @pfff ♔ @Sandra @Starszy Sasiad @DymekWot @SeBaStIaN69 @ktm_czarny_pl_xd @Kubusiek Będzie mi was wszystkich brakować no ale muszę się z tym pogodzić i jeszcze raz dziękuję za to co dla mnie zrobiliście. Żegnam was bardzo serdecznie.
  3. czubek

   Archiwum Podanko

   Twój nick z gry: czubek Twoje imię: Błażej Wiek: 13 Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): https://steamcommunity.com/profiles/76561198409217555/ Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/czubek/80.72.42.126:27015/ Staż w Counter-Strike 1.6: Staram się codziennie wbijać na serwer. (JailBreak) Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 4 Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: około 2 lat Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Nie Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak Czy posiadasz mutacje: Nie Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: Nie W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Na serwerze JB gram bardzo długo, tylko nie wiedziałem jak konta zakładać na forum. Dzięki koledze stworzyłem konto.
  4. czubek

   Archiwum Podanie *.*

   Na wielkie TAK +wiek +GT +staż na serwerze +steam -TeamSpeak
  5. Jestem na tak: +wiek +gt +steam
  6. Twój nick z gry: czubek Twoje imię: Błażej Wiek: 13 Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): NIe posiadam Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/czubek/80.72.42.126:27015/ Staż w Counter-Strike 1.6: Staram się codziennie wbijać na serwer. (JailBreak) Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 4 Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: około 2 lat Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Nie Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak Czy posiadasz mutacje: Nie Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: Nie W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Na serwerze JB gram bardzo długo, tylko nie wiedziałem jak założyć konto. Dzięki koledze udało mi się stworzyć te konto.
  7. Zgodzę się z graczem Liseek. W dodatku Alicja przezywał innych graczy
  8. Jestem na TAK: +Game Tracker +TeamSpeak +Kiedyś admin +Kultura -Wiek
  9. czubek

   Archiwum SKARGA

   Ja się zgodzę z sktv. Byłem przy tym więc wiem. Wyzywał go cały czas od botów. Wiem że trzeba np. demko, ale tylko mowie.
  10. czubek

   Archiwum Przywitanie

   Nie wiedziałem co napisać dlatego tak mało.
  11. czubek

   Archiwum Skarga

   Gracz z nickiem NAJlepszy co chwila prowokuje gracza np. Maupka i mnie. Wejdź ktoś i go opanuje.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.