Jump to content

Petero
 Share

Recommended Posts

To wszystko co @ Petero napisał jest prawdą. Przeszłam na jego kanał nadużywając swoich praw, bo nie zapytałam właściciela kanału czy mogę tam wejść. Pewnie przez zaistniałą sytuację wszyscy się na mnie zawiedli i jest mi bardzo przykro. Nie powinnam nadużywać swoich praw jako moderator, jestem tutaj od świecenia przykładem a zachowałam się niestosownie. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację i na pewno tak owa nigdy więcej się nie powtórzy. Przyjmę każdą możliwą karę.

• Moderator

Oczywiście słowa  @ Petero są prawdą, sytuacja taka nie powinna mieć miejsca. Przyznaję się do tego że nadużyliśmy swoich praw. 

Przepraszam za zaistniałą sytuacje i ze swojej strony mogę obiecać że taka sytuacja nie będzie mieć już miejsca. 

Ta odpowiedź nie służy do obrazy użytkowników. Proponuję abyście odmówili 4x ojcze nasz i 10x zdrowaś mario

By Roni,

A ja proponuję, żebyś się zamknął i nie wypowiadał w miejscu, które Ciebie nie dotyczy i nie spamował. Do tego w stosunku do mojej osoby wyczuwam prowokację, więc właśnie zasłużyłeś na warna.

• Support Admin

Ok, kara będzie taka - przez weekend 4 osoby, które są sprawcami zamieszania są uziemione.

Nie mogą zmieniać kanałów, ewentualnie mogą być przeniesione przez kogoś z administracji TSa

Trochę zaboli, ale gdyby kózka nie skakała... :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.