Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

Petero

Opiekun Serwera

9 obserwujących

O Petero

 • Tytuł
  Brak
 • Urodziny 14.09.1999

Informacja

 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • Lokalizacja
  Polska
 • PC
  Windows 7 Home Premium
 • Mobile
  Android 8.1

Kontakt

 • Steam
  Piotrek 'aka Petero

Ostatnie wizyty

311 wyświetleń profilu
 1. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Wedle życzenia aktywowane na tydzień. Jak będą zastrzeżenia to powróci poprzednia wersja
 3. Podjazdy typu "Twoja Stara/Stary" zostaw dla siebie na przerwy międzylekcyjne Podszywałeś się pod admina i jednocześnie psułeś opinię na serwerze, bo najpierw wyzywasz, a potem mówisz, że banujesz, bo adminem jesteś... Po wbiciu Wioli na serwer dalej kontynuowałeś zabawę, zwróciła Ci uwagę a Ty po minucie do typa "Zamknij pi*dę"? Otrzymałeś muta i na tym moje rozpatrywanie demka się zakończyło, bo nie ma tam tego co potem pisałeś na sayu. Mógłbym poprosić @-Gamer- o logi z czatu, ale myślę, że to nie będzie potrzebne. Po tym jak zachowywałeś się ban jak najbardziej słuszny, to nie tyralnia tylko serwer społeczności Podsumowując: - obrażałeś graczy - podszywałeś się pod admina - prowokowałeś admina - zignorowałeś polecenie, abyś się uspokoił Sam osobiście bym Ci dał perma, bo robiłeś totalną dzicz na serwerze. Bana skracam na tydzień, abyś przemyślał swoje zachowanie i jednocześnie dostajesz ostatnią szansę. Następnym razem wiesz jak to się dla Ciebie zakończy Temat do zamknięcia
 4. A więc tak... Odnośnie tego mikrofony po mutacji: "Mikrofon po mutacji" Czyli nie jest to całkowity zakaz używania mikrofonu. Można go używać w sytuacjach które tego wymagają. Przykładowo jeśli gracz chce się przywitać lub zapytać o coś może mikrofonu używać. Mikrofonu można używać także kiedy Admini na serwerze na to pozwolą. Miał pozwolenie od adminki + z tego co zauważyłem oglądając demko, to tylko Tobie to przyszkadzało, bo po Twoim pytaniu reszta graczy się nie udzielała w tym temacie, a wręcz przeciwnie, rozmawiali z nim i im to nie przyszkadzało, że jeszcze nie przeszedł mutacji. Wyzywanie? To Ty chciałeś się z nią tyrać na serwerze rzucając jej jakieś głupie wyzwanie, żeby się z Tobą powyzywała na czacie głosowym. Kto się skarży? Ja osobiście nie otrzymuję żadnych zgłoszeń na nią na priv, ani nie widzę skarg. Jeżeli będzie coś konkretnego, to proszę pisać temat w tym dziale, albo kontaktować się ze mną, czy też @-Gamer- i wtedy załatwimy sprawę. Twoja skarga jest bezpodstawna.
 5. Petero

   Przyjęty Podanie

  Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Petero

   Przyjęty Podanie

  Okres próbny 2 tygodnie, a co dalej, to zobaczymy
 7. dzień dobry, otóż ja w sprawie zostania administratorem na serverze - 

  mam 16 lat
  będę odwiedzał forum 2 razy  w tygodniu 
  będę się składał tylko mam pytanie czy można psc?
  jestem bardzo spokojny, nie wyzywam oraz jestem miły
  obsługiwać panel wmiare potrafie :D
  na serverze przed restartem servera mialem coś koło 30 h  a aktualnie mam coś około 25
  na serverze gram wiecej niz 14 dni 
   
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198305830070/ tu jest link do mojego profilu steam z góry dziękuje za odpowiedz
  1. 0la

   0la

   Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj -> https://1shot2kill.pl/forum/919-podania-o-admina/

   Sprawdź czy na pewno spełniasz wymagania :) 

  2. sedKu
 8. Podwójny skok +10 hp za Hs +5 hp za normalne zabójstwo Unikalny tag ★VIP★ w tabeli Granat Decoy Granat HE +5 punktów do rangi będąc graczem MVP (gracz zwykły dostaje 3) +5 punktów do rangi za zabójstwo HS (gracz zwykły dostaje 2) +3 punkty do rangi za zwykłe zabójstwo (gracz zwykły dostaje 2) +4 punkty do rangi za wygranie rundy (gracz zwykły dostaje 2)
 9. §1 Zasady ogólne [1.1] Nieprzeczytanie oraz nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego nie przestrzegania. [1.2] Przy wejściu na serwer masz obowiązek zapoznać się z naszym regulaminem. [1.3] Na serwerze jest całkowity zakaz podszywania się pod administrację oraz innych graczy. [1.4] Zakazane jest reklamowanie innych sieci przy nicku, wyjątek stanowią strony hazardowe. §2 Zasady dotyczące zachowania [2.1] Na serwerze panuje kultura słowa. [2.2] Mikrofon jest dostępny po mutacji. [2.3] Zakazane jest spamowanie na [email protected] [2.4] Zabronione jest używanie nicków rasistowskich, obraźliwych, wulgarnych. [2.5] Zabronione jest wyśmiewanie się z czyjejś narodowości czy też wyznania. [2.6] Zakazane jest reklamowanie oraz spamowanie na czacie. §3 Zasady dotyczące serwera [3.1] Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz czitowania oraz używania wspomagaczy. [3.2] Zakazane jest używanie bugów mapy. [3.3] Nadużycie mikrofonu, śpiewanie, używanie bindów będzie surowo karane. [3.4] Wszelkie bugi mapy mają być natychmiastowo zgłaszane administracji serwera. [3.5] Admin zawsze ma rację. [3.6] Na serwerze obowiązuje zakaz kampienia. [3.6] Zakazane jest wchodzenie poza tekstury mapy (dotyczy się to VIPów którzy mają doublejumpa). [3.7] Na serwerze panuje zakaz zabijania z noża. §4 Regulmin Admina [4.1] Bycie adminem nie zwalnia Cię z przestrzegania regulaminu. [4.2] Admin nie może wywyższać się nad resztą graczy. [4.3] Admin nie może grać na voice_enable 0. [4.4] Admin ma obowiązek udzielić odpowiedzi na prośby/pytania graczy (związane z serwerem/forum/błedami) [4.5] Admin nie ma prawa kłócić się z innymi graczami. §5 Taryfikator kar [5.1] spamowanie - mute / ban 1h 2h [5.2] obrażanie graczy - mute / ban 1h 3h [5.3] obrażanie adminów - mute /ban 2h ->24h [5.4] wulgarne słownictwo - mute 10min 2h [5.5] rozmawianie bez mutacji (wyjątkiem jest podawanie informacji potrzebnych w rundzie oraz pytania do adminów) - mute 10min 1h [5.6] wychodzenie poza tekstury mapy - ban 1h 24h [5.7] reklamowanie innych sieci/ kanałów youtube twitch/ serwerów ts3 - perm [5.8] spamowanie na [email protected] - ban 30min 2h [5.9] zgłaszanie graczy na sayu odnośnie łamania regulaminu (od tego służy [email protected]) - kick ban 10min [5.10] ghosting - perm [5.11] używanie wspomagaczy - perm [5.12] specjalnie nie zabijanie swojego kolegi w przeciwnym zespole - ban 30min 24h [5.13] zabijanie tylko i wyłącznie z noża - ban 10min 24h [5.14] ping powyżej 150 - kick ban 30min [5.15] puszczanie muzyki na serwerze - mute 24h perm [5.16] za ponowne złamanie regulaminu admin ma prawo przedłużyć karę dwukrotnie! [5.17] Żebranie o kredyty lub przedmioty ze sklepu - wyzerowanie kredytów oraz reset sklepu
 10. Oto aktualna lista adminów serwera ONLY AWP [Aktualizacja 23.10.2018] ☆☆☆Właściciele☆☆☆ Petero [STEAM] ________________________ Pr0myk [STEAM] ________________________ ☆Admini☆ Patka ^^ [STEAM] ________________________ -Gamer- [STEAM] Ostrzeżenia: 0/0/0 ________________________ Yaxsi [STEAM] Ostrzeżenia: 0/0/0 ________________________ Aqa [STEAM] Ostrzeżenia: 0/0/0 ________________________ Trocek [STEAM] Ostrzeżenia: 0/0/0 ________________________ Nati [STEAM] Ostrzeżenia: 0/0/0 ________________________ thebestkangur [STEAM] Ostrzeżenia: 0/0/0 ________________________ Yoummyyy [STEAM] Ostrzeżenia: 0/0/0 ________________________ ♕۞b۞u۞g۞♕ [STEAM] Ostrzeżenia: 0/0/0 ________________________ Każdy admin powinien przestrzegać regulaminu oraz karać graczy wg taryfikatora. Każde przewinienie będzie karane ostrzeżeniem.
 11. 1. Twój Nick: 2. Nick Administratora/Gracza: 3. Data i czas zdarzenia: 4. Opis sytuacji: Skarge z odwołaniem od bana rozpatrujemy dopiero, jeżeli ban będzie dłuższy niż 1 h. Na napisanie skargi przysługuje 24 h od wydarzenia.
 12. Petero

  Petero

 13. Siemanko! Mam na imię Piotrek, liczę 19 wiosen i przychodzę tu z innej sieci Pracuję w zawodzie operator CNC, a w wolnym czasie pykam w cs-a. Mam nadzieję, że miło będzie nam się współpracowało
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.