Jump to content

CyniuTop1EGO

jechiim
 Share

Recommended Posts

Nick: Cyniu
Czas:  godzina temu
Powód:  obraza admina
STEAM ID / IP:  -
Dowody (ss/demo): - 

Siema po wczorajszym nie słusznym kicku z strony cynia lekko się zdenerwowałem i go zwyzywałem owe dnia bana nie dostałem choć Cyniu dalej sobie grał. Dziś około godzinny temu wbijam i usłyszałem słowa ,,Siema Jechiim " ,,Nara Jechiim" i dostałem bana uważam że to jest prowokacja. Na pewno na bana zasługiwałem bo czytałem regulamin ale nie w takiej postaci którą uważam za nadużywanie uprawnień  
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'obraza admina'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'

Chciałbym dodać do opiekuna servera w sprawię adminów którzy raczej nie zbyt trzymają się regulaminu i nadużywają @@. Chciałbym się odnieść też do innych odwołań które nie które są dość sensowne a i tak są odrzucane można by pomyśleć o jakimś nowym zespole ;)

Kicka dostałeś wczoraj na rats  za  wypowiedz w stronę gracza który pisał rtv  Cytuję "spier.... z tym rtv"  i dostałeś za to kick żebyś się zastanowił ale po powrocie zwyzywałeś mnie.

Wczoraj cię nie zbanowało nie wiem czemu bo banowałem cię pisałem w tej sprawie do @ selfie. Dlatego dostałeś go dziś

Nie pozwolę na wyzywanie lub inne przejawy Chamstwa w w stosunku do i innych graczy

Nie pozwolę sobie wejść na łeb i nie będę tolerował takiego zachowania.

A długość bana jest taka bo byłeś już banowany/kickowany za wyzwiska.

Tu jest demo za co dostałeś bana od 7;30 zapraszam do oglądania 

http://f1a.hltv.org.pl/srv55773/HLTV-2001041511-de_rats_1337.dem.zip

1. dostałem kicka podkreślam dostałem kicka bez napisania powodu równie dobrze kick mógłby być za wyzywanie/miny/spamienie na czacie/ nie robienie celów itp słabo słabo :P

2. nie dostawałem wcześniej banów za wyzywanie 

3. Nie jesteś bogiem i nie ustalaj swojego regulaminu 

4. Według tego co przeczytałem mogę dostać bana do 1 dnia

5. Schowaj sobie te ego do worka i nie wychylaj się z nim 

Edited by jechiim

Ban, oraz kick jest słuszny aczkolwiek jego długość jest przesadzona.

Zmienię czas bana do jednego dnia.

@CYNIU W bansie widzę 2 bany za obrazę jeden na 30 minut i ten od Ciebie na tydzień troszkę zbyt duży przeskok kary. Następnym razem banuj stopniowo.

Skargę odrzucam.

Edit. @jechiim odpowiadając na Twoje zgłoszenie nie odnoszę się do czegoś do czego nie mam dowodów. Jeżeli chciałeś abym przyjrzał się wypowiedzi  ,, Siema Jechiim" ,,Nara Jechiim" mogłeś podesłać demko ponieważ nie znam sytuacji. Dlatego nic o tym nie pisałem. Admin został poinformowany co do czasów banów, a to nie ty decydujesz kto dostaje ostrzeżenie, a kto nie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.