Jump to content

[Odrzucony] bl4nt na admina

bl4nt
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: bl4nt
Mutacja głosu: jak najbardziej
Czas spędzony na serwerze (link do GT)https://www.gametracker.com/player/BL4NT/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: tak
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Straciłem admina przez swoja głupote i wiecej to się nie powtórzy taka sytuacja jak dostanę jeszcze jedną szanse od opiekunów serwera graczy i innych adminów , czasami zdarzają się każdemu gorsze dni :) Po za tym czasami brakuje adminów na serwerze jak są potrzebni a ja załatał bym tą dziure w pomaganiu ogarniania serwera ^^
Posiadasz działający mikrofon: tak
Kontakt (GG / Steam):steam ( backspacecapslk1906 )
Steam ID: STEAM_0:0:205512134
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: 100%

Jestem na Tak tylko zapanuj nad swoja kultura to juz bedzie zajepiscie :D aczkolwiek musial byc jakis powazny powod ze Ci go zabrali  :D admina nie zabieraja za nic jestem tu nowy duzo nie wiem :D ale tak jak pisalem ja jestem za BLANT NA ADMINA :D

+wiek 

+GT

+steam

- czasem za bardzo graczy poganiasz i rozkazujesz a to nie jest fajne ale oglonie troche wiecej luzu i ok :D tez rozumiem jak ktos wjezdza na rodzicow a szczegolnie w takich przypadkach jak moim czy twoim bo wiem ze Twoja mama jak i moja zmarla wtedy to nie wazne co i kto tylko chcialo by sie lep urwac :D badz dobrym adminem i szanuj ludzi :D powodzenia @bl4nt

2279f78d8e077.png

Edited by WujMamrot

GT +

Wiek +

Kultura + / - jako admin malo sie udzielales przez micro ,czasami wiadome ,ze sie nie wytrzyma i trzeba cos powiedziec,ale po tym jak przestales byc to dawales rowno czadu z tekstami  ;) W kazdym badz razie na stanowisku administratora dobrze sie spisywales i jestem na tak .Nikt nie jest swiety i niech tak zostanie  ;9 Kazdy tez zasluguje na druga szanse .

Straciłeś admina z bardzo głupiego powodu i nie zgodzę się z tym, że każdemu z góry należy się druga szansa - trzeba sobie na nią zasłużyć. Ty jednak nie popisujesz się na serwerze, masz świeżego bana za brak kultury i to w zasadzie wystarczy jako argument dlaczego na takową drugą szansę na ten moment nie zasługujesz.

W mojej opinii nie jesteś osobą, która świeci przykładem dla graczy, tak więc jestem na nie.

Ogólnie jesteś spoczko osóbką ale no  po części się zgadzam  z czarną , miałeś admina    z tego co widziałem ale nie będę wdrążał się w temat czemu  już nie masz . No ale jakiś powód był. Dzisiejszej nocy  banik   za kulturę utwierdza mnie z przekonaniem  że  póki  co  nie zasługujesz na admina. Admin powinien być opanowany  a u ciebie tego nie widziałem ...  Jeśli zmienisz zachowanie i opanujesz się to zmienię zdanie w stosunku do twojego podania  ;p Jak narazie  to jestem na Nie .

Na NIE.

Prowokujesz i uważasz się za nie wiadomo kogo tylko dlatego że miałeś admina. Przesiadujesz na spect bo uważasz że możesz, a to admini są od sprawdzania graczy. Nadużywasz mikrofonu i przekleństw. Grozisz mnie jako adminowi, że stracę rangę bo Cię kickuje za specta, a bogiem tu nie jesteś. Nie będę współpracować z kimś takim.

Na NIE - tak jak czarna pisała wyżej, straciłem admina z bardzo głupiego powodu,

Obecnie gdy widywałem Cię na serwerze to niestety widziałem Blanta sprzed funkcji admina czyli "internetowego kozaczka" z niewyparzoną gębą, rzucającą mięsem na lewo i prawo. 

Dodatkowo nie tak dawno dostałem bana za kulturę, więc zachowanie nie uległo poprawie, wręcz przeciwnie skoro wyleciałeś z serwera z banem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.